Яценюку вже треба дати орден «За заслуги перед Росією»

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
Повідомлення Додано: Пон 07 кві, 2014 15:31

Яценюку вже треба дати орден «За заслуги перед Росією»

Останні ініціативи українського уряду діють на руку Президенту РФ Володимира Путіна, з цього приводу Яценюку вже треба дати орден «За заслуги перед Росією». Введення ПДВ на лікарські препарати позначиться насамперед на простих українцях. Таку думку висловив у коментарі Forum'у директор аналітичного центру «Діаматік» Юрій Гребенчук.
«В першу чергу це позначиться на українцях. Свого часу Азаров пропонував запровадити ПДВ на ліки, але пропозиція не знайшла підтримки. Я вважаю такі ініціативи неподобством», - сказав Гребенчук.
На його думку, в Україні потрібно дати більше свободи для бізнесу, а не ускладнювати його роботу додатковими податками.
«Начебто як народна влада прийшла, а ведуть себе не кращим чином. Вони мотивують це тим, що швидко потрібні гроші, що казна розкрадена. Тобто повністю повторюють слова Азарова. Замість того, щоб розширювати економічну свободу в країні, уряд починає підвищувати податки. Невже Яценюк не розуміє, як працює економіка», - поставив риторичне питання експерт.
«У свій час в СРСР, коли країна лежала в руїнах, ввели НЕП. Після Французької революції міністр фінансів сказав: Я нічого не можу вам дати, крім свободи, збагачуйтеся. І за кілька місяців економіка піднялася. А у нас то на депозити податок, то на покупку валюти. Я згадую відомий вислів: «Готують революцію генії, роблять фанатики, а результатами користуються пройдисвіти», - зазначив Гребенчук.
Нагадаємо, згідно із Законом «Про запобігання фінансової катастрофи», опублікованого в газеті «Голос України» і набув чинності 1 квітня, вводиться ПДВ в розмірі 7% на операції з постачання ліків.
За оцінками асоціації «Фармукраїна», введення податку на додану вартість на лікарські засоби в Україні може призвести до істотного подорожчання медикаментів і навіть колапсу фармацевтичного ринку країни.
Виктор Пащенко

Подякував: 59 раз.
Подякували: 15 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 07 кві, 2014 15:39

Виктор Пащенко

Коли будете отримувати в Кремлі орден "за інтернет-пропаганду та цитування проплачених ресурсів" придивитесь по списку нагороджених - може й він там буде.

Потім розповісте нам.
vov4ick

Подякував: 613 раз.
Подякували: 430 раз.

Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор