Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 30913092309330943095 ... 4197>
Повідомлення Додано: Чет 22 чер, 2017 12:41

  Козак-характерник написав:Я вважаю предметом торгу може бути лише нейтральний статус України. Побоювання РФ розширення НАТО мають підстави раціональні. Всі інші притязанія безпідставні. Територіальна цілісність України повинна бути відновлена в повній мірі: і Донбас, і Крим. Росія повинна компенсувати всі економічні втрати України. Також виплатити компенсації сім'ям загиблим. Нейтральний статус повинен бути прописаним з чіткими гарантіями територіальної цілісності України і механізмами реагування в разі її порушення. Також повинен бути прописаний чіткий план виводу флоту РФ з Криму. В разі дотримання всіх пунктів, Росії можна гарантувати нейтралітет України і не вступ до НАТО. Тобто варіант "фінляндізації" України. Все інше торгу не підлягає. Це найкращий вихід для РФ вийти з пристойним обличчям після злочинів Пуйла. І єдине, чим може поступитися Україна.

Согласен.
Только Крым Эрэфия теперь не отдаст. И ни копейки не компенсирует. Это бы означало признание своей вины, а этой стране, как достойной наследнице СССР, это абсолютно не свойственно.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19760
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3155 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 22 чер, 2017 12:43

Re: Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

  budivelnik написав:Є реально чиста українська мова , так би мовити рафіновано-академічна.
Носії цієї мови є зрозумілими для всіх частин України ,але при цьому не можна інтендифікувати по мові приналежність до якоїсь з територій( я як людина яка народилась на Черкащині і все життя проживши у Львові) на слух відрізняю Черкаську.Полтавську чи Київську говірки ,( вже мовчу про гуцулів-лемків-закарпатців....)


Українська літературна мова родом зі східних територій, проте на сьогодні носіїв української мови більший % на заході.
Сучасна українська літературна мова сформувалась на основі середньонаддніпрянського говору південно-східного наріччя на основі діалектів сучасної Полтавщини та Південної Київщини, ввібравши в себе деякі діалектні риси інших наріч. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1 ... 0%B2%D0%B0
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6555
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1013 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 22 чер, 2017 13:06

Мудрый политик.
"От количества ничего не меняется", - Кучма о смене формата по урегулированию конфликта на Донбассе

https://m.censor.net.ua/news/445077/ot_ ... a_donbasse
vak
 
Повідомлень: 2658
З нами з: 03.02.09
Подякував: 180 раз.
Подякували: 848 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 чер, 2017 15:01

  Волгарь написав:
да и на западе тупарей отсеять, которые считают что то, на чем они общаются, есть правильный украинский.

Простите, я до сих пор находился в полной уверенности, что западноукраинский диалект и является современным украинским литературным языком. Или все-таки нет - литературными являются новояз с атрактивностью/имплемнтацией/политикумом? Cпрашиваю без задних мыслей - читая посты форумчан на украинском, не могу отделаться от впечатления, что единый норматив в употреблении употребления многих терминов (особенно абстрактных) еще не сложился окончательно.


Разница куда больше воспринимается на слух. сказывается влияние ближайшей заграницы - бывает и прикарпатский диалект, как у Майкла Щура и закарпатский говор, в котором я вообще 20-40% слов не понимаю. Во Львове тоже говорят как-то по особому, вроде все понятно, но как-то не так. Я довольно много времени в детстве провел в Полесье, там говорят на каком-то странном русско-беларусско-украинском суржике, от которого у меня уши в трубочку заворачивают.
в самом Киеве приезжающие торговцы с окрестных сел/городов как правило вещают тоже на суржике, но более мягком, а чистый украинский как правило встречается у хорошо образованной молодежи.
раньше, во время отдыха в Крыму я достаточно легко на слух отличал украинцев от россиян и даже россиян от москвичей (уже при знакомстве выяснялось что угадывал правильно).

в споры о том какой язык из чего появился, влезать не буду, ибо это не имеет большого значения.
galex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2709
З нами з: 20.04.16
Подякував: 109 раз.
Подякували: 473 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 чер, 2017 15:25

  Starikan написав:
  Козак-характерник написав:Я вважаю предметом торгу може бути лише нейтральний статус України. Побоювання РФ розширення НАТО мають підстави раціональні. Всі інші притязанія безпідставні. Територіальна цілісність України повинна бути відновлена в повній мірі: і Донбас, і Крим. Росія повинна компенсувати всі економічні втрати України. Також виплатити компенсації сім'ям загиблим. Нейтральний статус повинен бути прописаним з чіткими гарантіями територіальної цілісності України і механізмами реагування в разі її порушення. Також повинен бути прописаний чіткий план виводу флоту РФ з Криму. В разі дотримання всіх пунктів, Росії можна гарантувати нейтралітет України і не вступ до НАТО. Тобто варіант "фінляндізації" України. Все інше торгу не підлягає. Це найкращий вихід для РФ вийти з пристойним обличчям після злочинів Пуйла. І єдине, чим може поступитися Україна.

Согласен.
Только Крым Эрэфия теперь не отдаст. И ни копейки не компенсирует. Это бы означало признание своей вины, а этой стране, как достойной наследнице СССР, это абсолютно не свойственно.

В такому випадку отримає по сусідству ворожу країну... 8) І ніколи не стане цивілізованою країною. А це технологічне й соціальне відставання, крах державності. Питання в часі. Замиритися з Україною - питання виживання Росії як держави. Є припущення, що цивілізаційна місія України - допомогти росіянам самоідентифікуватися і отримати поштовх для подальшого цивілізованого розвитку.
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Чет 22 чер, 2017 15:28, всього редагувалось 1 раз.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 чер, 2017 15:27

Re: Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

  galex написав:сказывается влияние ближайшей заграницы - бывает и прикарпатский диалект, как у Майкла Щура и закарпатский говор, в котором я вообще 20-40% слов не понимаю. Во Львове тоже говорят как-то по особому, вроде все понятно, но как-то не так


Щур щільно ввійшов у сценічний образ діаспорянина з Торонто і відповідно вимовляє, а в Прикарпатті є гуцульські, бойківські та лемківські діалекти, але і то реально по віддаленим селам. Закарпатці далеко не всі володіють українською навіть на розмовному рівні, в масі сіл домінує угорська, румунська, ну і діалекти більш поширений. У Львові мешкає десь 100 тис. російськомовних, які незважаючи не декілька поколінь проживання також не завжди володіють навіть розмовною українською мовою.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6555
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1013 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 22 чер, 2017 15:33

Щодо мови...Є літературна класична мова, основоположниками якої були Котляревський і Шевченко. А є "жива" народна мова, що має регіональну специфіку, діалекти. Перебування України в складі різних держав вплинуло на то. Російська мова якою розмовляють в Україні, теж інакша ніж в центральній Росії. Наприклад на Донбасі "шо"кають, а не "что" вимовляють. "Г" м'яко вимовляють, а не твердо. Тобто це свідчить про те, що українська горлянка розмовляє не природньою для себе мовою. Наслідок русифікації. На Заході промова з акцентом, що не притаманний центру і сходу. Наслідок полонізації і понімечування.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 чер, 2017 18:50

Мишка и мокрая курица

Зображення

Владимир Путин и Дмитрий Медведев на церемонии возложения венков к Могиле Неизвестного Солдата в Москве.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 чер, 2017 21:12

  budivelnik написав:1 Є реально чиста українська мова , так би мовити рафіновано-академічна.
Носії цієї мови є зрозумілими для всіх частин України ,але при цьому не можна інтендифікувати по мові приналежність до якоїсь з територій( я як людина яка народилась на Черкащині і все життя проживши у Львові) на слух відрізняю Черкаську.Полтавську чи Київську говірки ,( вже мовчу про гуцулів-лемків-закарпатців....)
2 В тій самій педерації є море говірок (пітерська,мАсквА ,волжська,сибірська( з морем підвидів).... але при цьому ніхто не називає російську - кацапським новоязом... ,адже російська як мова сформувалась після 1700-1750 років.

Так що волгарик - ти з своїми протяжними голосними - також новояз і діалект .але це ж не говорить про те що в твоєї педерації відсутня загальноприйнята мова.
Cтранно, что об этом не подозревал Василий I, чеканивший на своих монетах в нулевых годах 15-го века КНЯЗЕ ВАСIЛИЙ ВЕЛИКIЙ ВСЕЯ РУСI или его правнук Иван III, имевший наглость чеканить на денге ОСПОДАРЬ ВСЕЯ РУСI. Я уже не говорю о бытующем на Украине мифе, что ПетрI придумал название РОССИЯ, заменив им МОСКОВИЮ - его отец, не подозревая о такой пакости официально именовал себя Государь, Царь и Великий князь всея Великия и Малыя и Белыя России Самодержец»
Вопрос о том, на каком языке был написаны, например Судебник 1497-го года Ивана III, Домострой (примерно 1550- ый год) или решения Стоглавого собора (1551-ый год) просто повисает в воздухе.
Як я люблю педераційників- самі собі яму викапають - самі в неї і потраплять....
1 Якщо волгарик приводить напис на монеті 1450 року - значить я можу привести напис на монеті 988 року?
2 Якщо волгарик згадує про якісь там уклади - я зможу згадати хто і де був першодрукарем і кого вигнали з московії
У вересні 1572 року переїхав до Львова, де 1574 року уклав і надрукував перший східнослов'янський посібник — «Буквар» з граматикою та у цьому ж році здійснив друге видання «Апостола»[2].

3 Мене цікавить - чи не Ломоносов а потім Пушкін - були одними з перших які за вуха притягнули суржик який існував на той час і чи не Карамзін -
Миколай Михайлович Карамзін (1 (12) грудня 1766, Михайловка, Симбірська губернія, Російська імперія (нині Бузулукський район, Оренбурзька область, РФ) — 22 травня (3 червня) 1826), Санкт-Петербург, Російська імперія) — російський історик, письменник, поет, реформатор російської мови, почесний член Петербурзької Академії наук (1818), автор багатьох слів російської мови[2].


Так що волгарику - ти сплутав розмовну і ту мову яка є сьогодні.
Російська це суміш древньоруської(тобто Київської Руси) , Білоруської(Білої Руси) та азійської(татаро-монгольської+бурятська+ море інших азійських націй завойованих педерацією в 1700-1904 роках)
Сьогоднішня українська - це на 90% словянська (Українці+Білоруси+Поляки+Чехи+....) і на 10% новояз з англійських/німецьких термінів
В той час коли російська(сьогоднішня) це вплив Петра1 який навіть місяці змусив називати по іншому... і це по іншому ближче до латини ніж до словянської.
Саме тому росія не може позиціонувати себе як осередок славянського світу . це напів європейська , напів азійська суміш бульдога з ослом.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27233
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 22 чер, 2017 22:24

Как интересно.

Киевский облсовет проголосовал за импичмент Порошенко https://comments.ua/politics/586482-kie ... soval.html
vak
 
Повідомлень: 2658
З нами з: 03.02.09
Подякував: 180 раз.
Подякували: 848 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 30913092309330943095 ... 4197>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 19538
Переглянути останнє повідомлення
Чет 17 сер, 2017 09:42
PSPoldman
183 99323
Переглянути останнє повідомлення
Пон 29 тра, 2017 22:36
M-A-X
0 7897
Переглянути останнє повідомлення
Суб 24 жов, 2015 08:47
НИЧОСИ
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама