Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 36653666366736683669 ... 4197>
Повідомлення Додано: Пон 19 лют, 2018 16:35

Re: разделение

  Kudrjavuy написав:Население даже гробовые на АТО отдавало....
Всё для АТО!

Некоторые до сих пор свято верят в идеалы майдана.
sal
 
Заблокований
Повідомлень: 3975
З нами з: 25.03.16
Подякував: 824 раз.
Подякували: 293 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 19 лют, 2018 16:37

Re: банки

  detroytred написав:Почему деятельность этих всех ворожих организаций (от банков и до таких центров) до сих пор и в данных нынешних условиях законна?

Почему только банков? и мобильных(!) операторов
sal
 
Заблокований
Повідомлень: 3975
З нами з: 25.03.16
Подякував: 824 раз.
Подякували: 293 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 19 лют, 2018 16:45

  sal написав:
  Kudrjavuy написав:Население даже гробовые на АТО отдавало....
Всё для АТО!
Некоторые до сих пор свято верят в идеалы майдана.
Хто вірить в чарівні палички, хтось у вину піндосів.....
А суть в іншому
1 Україну відірвали від росії
2 Україна пішла шляхом Польщі
3 Для перевірки як проходять зміни , потрібно порівнювати не з 1913 чи США/Німеччиною , а з 2014....
Перевіряти те що можна перевірити
а - рівні зарплат/пенсій
б - курс валют
в - кількість м2 житла на особу
г - кількість авто на 1000 населення ( без привязки на яких вони номерах)
д - розмір ВВП
є - споживання енергоносіїв
ж - баланс імпорт/експорт

По всіх цих показниках 2017 кращий від 2014
То проти чого і за що виступаєте?
Чи можна було зробити краще - так
Чи робив хтось з попередників краще - ні
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 19 лют, 2018 16:49

  sal написав:
  Kudrjavuy написав:Население даже гробовые на АТО отдавало....
Всё для АТО!

Некоторые до сих пор свято верят в идеалы майдана.

а они были?... :mrgreen:
Тракторист
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 5392
З нами з: 06.08.08
Подякував: 298 раз.
Подякували: 860 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 19 лют, 2018 16:49

Re: пули

  vak написав:Просто тендер.

За 69 тыр можно сгонять в ато и понабирать с кремлевской насечкой
про выигравшую ;) https://phonenumber.to/phone/74955148312
sal
 
Заблокований
Повідомлень: 3975
З нами з: 25.03.16
Подякував: 824 раз.
Подякували: 293 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 19 лют, 2018 16:49

  budivelnik написав:
  Starikan написав:
  yarg написав:А промышленники и ученые все разворовали.
Хотя я со многими вашими высказываниями согласен, но такая иррациональная ненависть к "гнилой интеллигенции", мягко говоря удивляет и немного смешит. Кто вас так обидел в молодости? выгнали из школы/вуза из-за двоек? :?: :wink:
Особисто в мене відсутні претензії до будь якої групи населення обєднаної по якійсь ознаці...
Але те що зробили викладачі ВУЗів інакше як диверсія не назваш

Давайте отделим мух от котлет - преподаватели вузов (особенно такие, о которых вы говорите) - это не ученые. И те, о которых с такой злостью пишет ярг - это работники ведомственных ГИПРОтяпок, но никак не ученые.

И мне кажется, что вы преувеличиваете вклад тех самых наспех созданных вузов. Может быть в ЗУ их и много, но в Харькове подавляющая часть студентов - это плоды деятельности ХГУ, ХПИ и прочих гигантов.

А потом, если народ платит за обучение, - чем это хуже обычной торговли (только знаниями)? Сфера услуг, платятся налоги, НДС, ЕСВ - да на здоровье, лишь бы не за счет бюджета!
Востаннє редагувалось Starikan в Пон 19 лют, 2018 16:56, всього редагувалось 1 раз.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19762
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3155 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 19 лют, 2018 16:55

  Starikan написав:
  budivelnik написав:
  Starikan написав:Хотя я со многими вашими высказываниями согласен, но такая иррациональная ненависть к "гнилой интеллигенции", мягко говоря удивляет и немного смешит. Кто вас так обидел в молодости? выгнали из школы/вуза из-за двоек? :?: :wink:
Особисто в мене відсутні претензії до будь якої групи населення обєднаної по якійсь ознаці...
Але те що зробили викладачі ВУЗів інакше як диверсія не назваш
Давайте отделим мух от котлет - преподаватели вузов (особенно такие, о которых вы говорите) - это не ученые. И те, о которых с такой злостью пишет ярг - это работники ведомственных ГИПРОтяпок, но никак не ученые.
Бачите коли я пишу що військові пенсіонери періоду служби 2000-2013 - не мають права на пенсію , бо в 2014 структура в якій вони служили на 70-90% виявилась не боєздатною , а по Криму на 70% взагалі зрадниками - то один з тутешніх дописувачів вимагає від мене зняти огульну критику і перечислити зрадників поіменно , а всіх інших вважати такими що чесно виконали свій обовязок протираючи 20 років штани в армії не воюючої держави.
Так само і по створювачам ВУЗів
Я не можу перечислити поїменно тих як мінімум 70% викладацького складу,які потакаючи своїм амбіціям і переживаючи за власні доходи створила структури діяльність якої сьогодні знищує наше майбутнє....Але при цьому факт не перестає бути фактом.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 19 лют, 2018 16:55

  sal написав:
  Kudrjavuy написав:Население даже гробовые на АТО отдавало....
Всё для АТО!

Некоторые до сих пор свято верят в идеалы майдана.

По первах здесь я не вижу хоть что то объединяющее, когда скинули Вора(Майдан).
И началась оккупация РФ-?(Крым, Донбасс) АТО.
Как раз оккупация со стороны РФ это механизм защиты своры Воров у власти Украины.
Они до си здравствуют и процветают.
Оккупация помогла их не выжечь "огнём и мечом" ибо другого метода исторически не существует.
При том стали разделять на "жителей Бомбасса, Крыма, Украины", а дурные телята на это и повелись... - "Разделяй и властвуй!" актуально во все времена, особенно для тех у кого в руках СМИ.
Ну а факт необразованности народа, что на это ведётся не говорит о его глупости.

А моментом когда свои наймыты разделяют Украину воспользовался и внешний агрессор.
Даже Беларусь мечтает оторвать себе шмат под видом "миротворческой акции". О РФ, Венгрии, Польше, Румынии, - это уже свершившийся факт.
Востаннє редагувалось Kudrjavuy в Пон 19 лют, 2018 17:00, всього редагувалось 2 разів.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 19 лют, 2018 16:57

budivelnik
Перечитайте еще раз мой пост - я там добавил.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19762
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3155 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 19 лют, 2018 17:06

  Starikan написав:И мне кажется, что вы преувеличиваете вклад тех самых наспех созданных вузов. Может быть в ЗУ их и много, но в Харькове подавляющая часть студентов - это плоды деятельности ХГУ, ХПИ и прочих гигантов
Пишучи створених - я не мав на увазі тільки новостворених.
Спокійно вакханалія відбувалась і у вже існуючих за рахуно розширення кафедр/деканатів. введення нових спеціальностей(без виведення відживших)...
Тобто
Розумовою працею по своїх психо-фізичних параметрах може займатись не більше 10% населення
1 Таким чином в СРСР обмежуючи кількість поступаючих на рівні приблизно 10% від загальної чисельності молоді - вже на вході у ВУЗ зменшували кількість тих які отримають диплом і не зможуть використати знання які він дає
2 Левова частка цих новоутворень така собі клоака сама в собі, діти за те що платять- змушують викладачів вважати що вони свій обовязок виконали , а тому вчитись не зобовязані.
Викладачі живучи за гроші які платять студенти - вважають що свій обовязок вони виконали.а тому не збираються змушувати платників вчитись
Такий собі симбіоз на лице.
При чому
Викладачі отримують грші ні за що
Студенти платять ні за що
На виході у студентів корочки про вищу освіту. але реальні знання відсутні
Що це -як не диверсія?
  Starikan написав:А потом, если народ платит за обучение, - чем это хуже обычной торговли (только знаниями)? Сфера услуг, платятся налоги, НДС, ЕСВ - да на здоровье, лишь бы не за счет бюджета!
Я б погодився.якби в приведенному Вами ланцюжку були знання...
В реалі люди платяять за все що хочеш(відстрочку від армії , пропалювання життя, корочки...) - але не за знання
Адже 90% платників просто не має в голові місця. куди знання достойні вищої освіти можна скласти.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 36653666366736683669 ... 4197>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 19589
Переглянути останнє повідомлення
Чет 17 сер, 2017 10:42
PSPoldman
183 99493
Переглянути останнє повідомлення
Пон 29 тра, 2017 23:36
M-A-X
0 7916
Переглянути останнє повідомлення
Суб 24 жов, 2015 09:47
НИЧОСИ
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама