Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 39143915391639173918 ... 4197>
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 11:41

  detroytred написав:Баздоход не лишь частично уменьшает обязанность самостоятельно дбати о своём благополучии.
Я нічого не маю проти базового доходу у вигляді талонів на харчування+ талонів на шкарпетки+оплата проживання в гуртожитку .....
Тобто базовий дохід повинен бути нижчим від прожиткового мінімума....

Ви ж пропихаєте ідейку базового доходу в середню зарплату.... це популізм і шлях до регресу

ПС
При цьому , якщо людина отримує талони на харчування/одяг - то вона ркім занять творчістю або плюванням в стелю повинна відробиити на суспільно-корисних роботах як мінімум 25% від стандартного робочого часу
Тоді взагалі все чудово
З голоду не помираєш , маєш 75% часу на власні бзіки , відпрацьовуєш суспільству витрачені на себе гроші.

ППС
Наші субсидії - це своєрідний базовий дохід для 10-15 млн населення
Простий приклад
Моя мама отримує 5000 пенсії з яких 1500 виплачує комуналки
її сусідка отримує 1400 пенсії і 1100 субсидій за комуналку
Отже на папері різниця в пенсіх більше ніж в 3,6 рази
В реалі різниця в 2...
Востаннє редагувалось budivelnik в Сер 26 вер, 2018 11:45, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 11:41

Будивельник
Зрозумив))
Вы не понимаете относительность или манипулируете, изображая это непонимание.
Не видите, что богатое -- относится к обществу, а базовый доход должен помочь слоям, которые имеют в этом обществе малые доходы).
Переключайтесь ... от общего к частному.


Вы стать-то читали?))
Там о величине баздохода говорится. Зачем отсебятинное домысливание..
detroytred
 
Повідомлень: 28200
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 11:45

Будивельник
Ну это же ложь! Прямая ложь.
Укажите, где я проталкиваю идею о таком размере баздохода в середню зарплату?

Жду цитату..
Вот зачем Вы приписываете оппоненту то, чего он не утверждал?
detroytred
 
Повідомлень: 28200
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 11:48

  detroytred написав:Вот зачем Вы приписываете оппоненту то, чего он не утверждал?
А ви конкретно взагалі нічого не пропонували . тому й зловити вас на розбіжностях - не можливо по факту, але можна по суті.
Якщо хочете щоб я Вас зловив - то самі назвіть рівень
Мій - це нижче прожиткового
Ваш - ? такий як мій . чи середній по державі?
І який би ви не написали - я отримаю можливість макати вас в калюжу. бо в своїх повідомленнях ви грали і за бідних і за багатих....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 11:54

В статье:
Финляндия - 569 евро.
Никсон - 10 000 долл. в год на семью из 4-х человек.

Британия:
* Эта сумма гораздо меньше, чем 13 124 фунтов стерлингов (16 280 долларов) в год, которые можно заработать на постоянной работе с минимальном уровнем зарплаты, устанавливаемым британским правительством.
Многим такой размер безусловного базового дохода покажется слишком скромным. Он даже меньше размера пособия, выплачиваемого сейчас некоторым безработным - того пособия, которое, по замыслу авторов большинства моделей, и призван заменить гарантированный доход.*

Разве что Канада непонятно 15 000 на человека. Но скорее всего в год.

Швейцария - 2500. При средней зп - 6500.
detroytred
 
Повідомлень: 28200
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 11:58

  budivelnik написав:
  detroytred написав:Баздоход не лишь частично уменьшает обязанность самостоятельно дбати о своём благополучии.
Я нічого не маю проти базового доходу у вигляді талонів на харчування+ талонів на шкарпетки+оплата проживання в гуртожитку .....
Тобто базовий дохід повинен бути нижчим від прожиткового мінімума....

Ви ж пропихаєте ідейку базового доходу в середню зарплату.... це популізм і шлях до регресу

ПС
При цьому , якщо людина отримує талони на харчування/одяг - то вона ркім занять творчістю або плюванням в стелю повинна відробиити на суспільно-корисних роботах як мінімум 25% від стандартного робочого часу
Тоді взагалі все чудово
З голоду не помираєш , маєш 75% часу на власні бзіки , відпрацьовуєш суспільству витрачені на себе гроші.

Ось це у Вас якийсь радянський підхід ... Тільки % трохи не такі ...
Людство рухається до глобальної незайнятості - і що на даний момент ми далекуваті від цього - не означає , що нас це омине . У виробництві працює все менше народу . Переважна більшість працюючих - сфера обслуговування один одного ... Фактично це штучна зайнятість просто . І поки не вигадали - що ж повинні оці всі млрд народу робити далі ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 12:04

Будивельник
Как обычно... солгали и ноль реакции.

Разница между нами: я беру конкретные утверждения, у Вас сплошные домыслы и искажения, предположения, голословные потом обвинения.

З.Ы. если я придерживался мнения Никсона и пр. из статьи, то только Вам похоже не видно, что размер БД с моей позиции явно меньше средней зп.
Вопрос о размере конечно дискуссионнный. Моё мнение - прожиточный минимум (плюс-минус).

По данному вопросу я *играл* за всё общество, за его шаг в развитии. Это позитив и для бедных и для богатых. За это макати в калюжу могут только ....
detroytred
 
Повідомлень: 28200
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 12:11

Puente
Именно так.
Белые воротнички и т.п., просиживающие штаны, как решение проблемы устарел.

По сути, за право иметь рабочее место, в условиях огромнейшего перепроизводства и высокого уровня развития произв. сил нужно платить .... тому, кому это место не досталось.
Потому что он оказался хуже выигравшего место всего лишь на пару единиц при стобальном результате.
Поэтому работающие платят.
И чем выше уровень развития, тем больше.
Это выгодно обоим сторонам.
detroytred
 
Повідомлень: 28200
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 12:43

  detroytred написав:Как это баздоход создаёт условия, при которых НИЧЕГО не мешает не працювати?!
Низкая величина этого дохода ещё как мешает не работать.


Цыгане в Украине, предпочитающие рожать детей, не работать, и жить за счет того, что на детей выдают,
и негры в США (да и в Европе), предпочитающие сидеть на пособиях как пример :D
justit
 
Повідомлень: 5674
З нами з: 12.03.09
Подякував: 1670 раз.
Подякували: 450 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 13:15

  detroytred написав:В статье:
Финляндия - 569 евро.
Никсон - 10 000 долл. в год на семью из 4-х человек.
1 Мене якось слабо хвилює Північна Європа з США
2 Мене якось слабо хвилює цифра в чужеземних попугаях...
3 Мене цікавить
Який розмір базового доходу ви пропонуєте для України
4 Я пропоную те що є - приблизно 1000-1500 грн на особу працездатного віку
5 Станом на сьогодні 77 млрд субсидій отримують 5-6 млн сімей , в яких приблизно 4 млн осіб працездатного віку , тобто
77 млрд / 4 млн /12 місяців=1604 грн
6 Навіть ці 77 млрд генерують приблизно 5 млн працюючих через в 2 рази завищену ціну газу
7Сьогодні в Україні - дефіцит робочої сили , тому фантазувати на тему як заплатити по 600 євро щоб працездатні мали можливість не працювати - це як мінімум тупість - як максимум зрада.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 39143915391639173918 ... 4197>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 19590
Переглянути останнє повідомлення
Чет 17 сер, 2017 10:42
PSPoldman
183 99493
Переглянути останнє повідомлення
Пон 29 тра, 2017 23:36
M-A-X
0 7916
Переглянути останнє повідомлення
Суб 24 жов, 2015 09:47
НИЧОСИ
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама