Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 39153916391739183919 ... 4197>
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 13:26

  budivelnik написав:7Сьогодні в Україні - дефіцит робочої сили ,

І не смішно ? - Ви ж сам капіталіст - ринок повинен все виправити ...
І де той ринок і що він буде виправляти ? У нас абсолютно штучний дефіцит - бо роботодавці не можуть , не вміють , не хочуть ( можете вибирати ) платити реально "тримаючу" зарплату і підвищувати продуктивність праці . Хоч кому я брешу - яка продуктивність праці в торгівлі ? І чому вона в рази ( як рахують ) менша у нас ?
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 13:40

  Puente написав:
  budivelnik написав:7Сьогодні в Україні - дефіцит робочої сили ,
І не смішно ? - Ви ж сам капіталіст - ринок повинен все виправити ...
І де той ринок і що він буде виправляти ? У нас абсолютно штучний дефіцит - бо роботодавці не можуть , не вміють , не хочуть ( можете вибирати ) платити реально "тримаючу" зарплату і підвищувати продуктивність праці . Хоч кому я брешу - яка продуктивність праці в торгівлі ? І чому вона в рази ( як рахують ) менша у нас ?
1 В чому Ви рахуєте продуктивність праці ?
Якщо в чужих папірцях порівнюючи кількість папірців там і тут за туж працю - то це не вірно.
Найпростіший приклад
Шофер маршрутки в нас
а - їздить по гірших дорогах
б - їздить на гріших авто
в - перевозить більшу кількість пасажирів
г - отримує в 10 разів менший вал від перевезень в папірцях
Ви будете стверджувати що в нього гірша продуктивність праці ?
Складніший приклад
Навчання в нашому найдорожчому ВУЗі- максимум 10 000 доларів
Навчання в їхньому середньостатистичному - приблизно 100 000 доларів
Ви будете стверджувати що наш викладач в 10 разів гіше викладає ?
Тепер про безробіття
У нас дефіцит робочої сили створений тим що ми відкрили для себе ринок робочої сили ЄС.
Ясно що частина працівників перебралась туди де краще , чим змушує наших працедавців ( і мене в тому числі)- піднімати зарплати своїм працівникам і піднімати їх мені прийдеться до рівня . коли високі витрати на зарплату збанкротують менш ефективні підприємства ( дай Бог щоб банкрутами не були мої), що врівняє кількість робочих місць з кількістю робочих рук , при чому кількість робочих рук повинна бути на 2-5% вища від кількості робочих місць... і тільки для цих 5% реально безробітних - потрібен буде якийсь постійний дохід у вигляді виплат по безробіттю чи якийсь інший варіант.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 13:49

Будивельник
Тупость - это взять 600 евро, упоминаемых у финнов, и ни с того, ни с сего завести речь о 600 евро для Украины.

В чем смысл постоянно генерируемых Вами искаженных (ошибочных и порой просто глупых) предположений?
Сами же придумываете и сами же их низвергаете))

Дискутировали-дискутировали о статье, в которой обсуждались Штаты и т.п., а теперь выдаёте -*мене не хвилють* вони.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 13:58

  detroytred написав:Дискутировали-дискутировали о статье, в которой обсуждались Штаты
тому я й називаю подібних до вас тролями/фантазерами....
В гілці про ОРДЛО дискутувати про фантазії америкосів. які навіть вони в себе досконально не перевірили - може тільки відірваний від життя маразматик...
Я ж постійно вів дискусію про Україну... тому в мене там і гривні і набір з 200 грам хліба +шкарпетки . чи розмір бузумовного доходу в 1500 грн/особа - проти якого я не виступаю . тим більше що він і так вже є в тих кому потрібен у вигляді субсидій
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 15:28

Re: Как будут жить Украина и ДНР/ЛНР в случае разделения?

  detroytred написав:за право иметь рабочее место, в условиях огромнейшего перепроизводства и высокого уровня развития произв. сил нужно платить .... тому, кому это место не досталось.


думаю что мы уже давно живем в ту эпоху когда основная часть ВВП определяется сферой услуг, а не производством.
galex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2709
З нами з: 20.04.16
Подякував: 109 раз.
Подякували: 473 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 15:43

Будивельник
Сам с собой я не дискутирую.

Дискуссия началась с того, что прозвучало мнение - народ в развитых странах более сознательный и как пример - отказался от баздохода.
Кстати, это и Ваше одно из фундаментальных положений, из которого выплывают все Ваши основные выводы - о долгосрочности реформ, неготовности народа (40 лет по пустыне) и т.д.

Но знанi люди указывают на допустимость и даже необходимость существенного увеличения скорости реформ.

Короче, вместо признания очередного Вашего вступу в лужу (от искажений и до лжи) во время дискуссии, якобы невиденья, что сами в теме об ОРДЛО дискутируете об иных вопросах и что сразу были подчёркнуты - Никсон, Фридман и т.д., от Вас, как обычно в итоге -- претензии, оскорбления, обвинения оппонента.

Собственно, этим Вы увиливаете от своих ошибок и некорректного)) поведения.

Будивельник
То, о чем Вы говорите (набор, носки; условие - кому он нужен) - это не безусловный базовый доход.
Puente Вам так намекнул, в какую сторону Вас занесло))
Востаннє редагувалось detroytred в Сер 26 вер, 2018 16:38, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 15:49

galex
Моё мнение относилось и к сфере услуг! В данном случае всё равно, что перекладывание бумаг, что перекладывание кирпичей (суть -- бесполезное, не нужное или не имеющее спроса) -- дабы не просто так платить (давать!!!) деньги.

То есть, мною подразумевались белые воротнички из разряда раздутых необоснованно штатов (рабмест). А не просто работники сферы услуг.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 15:53

  layer80 написав:
  Kudrjavuy написав:Но поведайте, а что сейчас с "посудой", и "Петрикивськой росписью?"

Без понятия. Народные промыслы, конечно, часть экономики сел, но как бы совсем не основная.
  Kudrjavuy написав:Но по выделенному я понимаю, что от села Вы далековато...

Ага, далек. Сравните урожайность "тогда" и "сейчас". Зайдите на современную ферму... Найдите 12 различий.

Ко всему глупы и необразованы.
Без знаний истории, и происхождения, без понятия о "землях" и что на них произростает.
Без элементарных понятий о путях получения, хранения и реализации С/Х товара.
А так же о том, на что пригодна Земля, после интенсивного с\х производства по китайскому варианту. И не знаете, что в Украине, пожалуй единственной стране существует Закон: "О севообороте".
Вам бросаться такими изречениями по моему рановато. Мне за Вас :oops:
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 16:29

удалил
Востаннє редагувалось detroytred в Сер 26 вер, 2018 16:36, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 16:35

  budivelnik написав:Я ж постійно вів дискусію про Україну...

Ага))
постоянно про Украину Добавлено: Вт 25 сен, 2018 14:19:
  budivelnik написав:
  detroytred написав:речь идёт об элементе (базовом доходе). Который предлагают АМЕРИКАНСКИЙ ПРЕЗИДЕНТ НИКСОН,
Ще раз
Є ідеї яких можна напродукувати сотні
Є реалізація цих ідей
Те що ідея базового доходу кимось використовується (наприклад з ціллю піара чи політичної чи наукової ) боротьби - не говорить про те що реалізація подібної ідеї була успішною...
А реалізувати ідею базового доходу вже за новітньої історії пробував Гітлер , Сталін ,Мао цзе дун
І що де держави які цю ідею підтримували ?
А як тільки план Маршала поломав ідеї Гітлера, Ден Сяо Пін засудив ідеї Мао , Горбачов почав перебудову до капіталістичної моделі - так держави і піднялись.

Взагалі тільки Шведи, Фіни ,Швейцарці, Норвежці ( тобто північна Європа) наблизились через капіталістичний розвиток до чогось більш менш подібного до перерозподілу в інтересах бідніших - але навіть в золотому мільярді чисельність населення цих країн становить не більше 3%


Видим дискуссию об успешности идеи базового дохода в принципе.

А это кто задаёт вопрос:
Де в світі хоча б на прикладі 0,001% від населення світу реалізовані подібні ідеї?

кто рассуждает о щаблях эволюции, о формациях?))
см. Добавлено: Вт 25 сен, 2018 09:31
кто начал рассуждать об обществе, мотивации групп, следствии перераспределения ? -
см. Добавлено: Пн 24 сен, 2018 11:01
Или это только об украинском?))

Кто тут нёс эту отсебятину? 8)
а потом упрекает других, а сам "Я ж постійно вів дискусію про Україну..."
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 39153916391739183919 ... 4197>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 19636
Переглянути останнє повідомлення
Чет 17 сер, 2017 10:42
PSPoldman
183 99578
Переглянути останнє повідомлення
Пон 29 тра, 2017 23:36
M-A-X
0 7944
Переглянути останнє повідомлення
Суб 24 жов, 2015 09:47
НИЧОСИ
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама