Вопрос по договору займа.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Пошук коштів. Кредити для юридичних і фізичних осіб, інвестиції в startup або діючий бізнес, кредитування виробників і приватних осіб, залучення інвестицій
Повідомлення Додано: Нед 20 лип, 2014 08:58

Вопрос по договору займа.

Собственно возник такой спор. Как правильно считать пеню по пункту 3.1.(3% от какой суммы).
Варианты.
1. 3% от суммы в пункте 1.2. ( как узазано в договоре в пункте 3.1.)
2. 3% от суммы просрочки ( маленькие ежемесячный платеж). ( поскольку нельзя пеню привязывать к чемуто другому кроме как еще месячному платежу).

Так же еще вопрос по этому договору. Сколько дней пени считать согласно того же пункта 1.3.
1. от первого платежа до начала второго, от второго до начала третего и от третего до текущей даты. То есть сумарно выходит от первого платежа до текущей даты.
2. От первого платежа до текущей даты, от второго платежа до текущей даты и от третего платежа до текущей даты. (что существенно больше чем в первом пункте.)

Разумеется выкладываю договор.


1.1. Позикодавець передає у власність Позичальнику грошові кошти в сумі 3700,00 (три тисячi сiмсот гривень 00 коп.), що сторони домовились рахувати як еквівалент 460 (чотириста шiстидесяти доларiв США 00 центів), на умовах строковості, забезпеченості і повернення .
1.2. Позичальник зобов’язується повернути вказану грошову суму в сумі, еквівалент 460 (чотириста шiстидесяти доларiв США 00 центів)не пізніше 18 год. 00 хв. «17» серпня 2014 року. Сума, що підлягає сплаті у гривнях, визначається за комерційним курсом станом на день повернення грошових коштів (здійснення платежу).
1.3 Повернення грошових коштiв відбувається таким чином.
20 (двадцять) доларiв США 00 центiв не пiзнiше 18 год. 00 хв. «17» червня 2014 року.
(Сума, що підлягає сплаті у гривнях, визначається за комерційним курсом станом на день повернення грошових коштів (здійснення платежу)).
20 (двадцять) доларiв США 00 центiв не пiзнiше 18 год. 00 хв. «22» липня2014 року.
(Сума, що підлягає сплаті у гривнях, визначається за комерційним курсом станом на день повернення грошових коштів (здійснення платежу)).
420 ( чотириста двадцять) долларiв США 00 центiв не пiзнiше 18 год. 00 хв. «22» серпня 2014 року.
(Сума, що підлягає сплаті у гривнях, визначається за комерційним курсом станом на день повернення грошових коштів (здійснення платежу)).

Стаття 2.
ОСНОВНІ УМОВИ
2.1. Позичальник підтверджує, що вказана в п. 1.1. цього договору грошова сума одержана ним ще до підписання цього договору. На підтвердження цього факту Позичальник повинен видати письмову розписку про одержання вказаної суми грошей Позикодавцю.
2.2. Після виконання Позичальником всіх своїх зобов’язань за цим договором Позикодавець повинен передати йому свій примірник цього договору та розписку написану Позичальником. Наявність у Позикодавця після спливу строку повернення грошових коштів примірника цього договору та/або розписки, вказаної в п. 2.1. цього договору Сторони, керуючись, зокрема, статтею 6 Цивільного кодексу України, вирішили вважати достатнім підтвердженням і повним свідченням того, що Позичальник прострочив виконання свого зобов’язання згiдно п. 1.2 та п. 1.3, цього договору.
2.3. Будь-які назви статей цього договору не впливають їх на суть чи зміст і використовуються виключно для зручності Сторін.


Стаття 3.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
3.1. У випадку несвоєчасного виконання Позичальником свого обов’язку щодо повернення грошових коштів з дня, наступного за днем повернення коштів, вказаного в п. 1.3 цього договору, з Позичальника буде стягнуто 3 % (два відсотки) пені від суми позики, вказаної в п. 1.2. цього договору за кожен день прострочення виконання зобов’язання.

3.2. Сторони, керуючись статтями 6, ч. 2 ст. 551 і ст. 627 Цивільного кодексу України, дійшли згоди, що вказана у п. 3.1. цього договору неустойки не є завеликою чи обтяжливою для Сторін, а також не перевищує розмір збитків Позикодавця. Сторони повністю розуміють суть такого виду і розміру відповідальності, передбаченого в п. 3.1. ,3.2. цього договору.

3.3. Сторони, керуючись статтями 6 і ст. 627 Цивільного кодексу України, дійшли згоди, що Позичальник зобов’язаний відшкодувати Позикодавцю всі витрати, пов’язані із захистом Позикодавцем своїх прав за цим договором. Сторони дійшли згоди, що повним і достатнім підтвердженням таких витрат Позикодавця є наступні документи:
а) договір про надання послуг третіми особами (третьою особою) Позикодавцю про захист прав Позикодавця за цим договором;
б) акт приймання-передачі виконаних робіт за договором, вказаним у підпункті «а» пункту 3.3. цього договору.
SSLew
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, ТупУм, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 1452
Переглянути останнє повідомлення
Пон 02 лип, 2018 11:06
vkreditkiev
4 4405
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 тра, 2015 22:50
prototyper
0 3042
Переглянути останнє повідомлення
Пон 19 тра, 2014 18:06
ninazp36
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама