Как попасть работать в банк?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Де шукати роботу? Як знайти хорошу роботу? Як правильно написати резюме та поради як пройти співбесіду.
Повідомлення Додано: Вів 26 сер, 2014 08:10

Как попасть работать в банк?

Вот решил спросить здесь, ведь на форуме у нас наверняка есть люди работающие в этих учреждениях.

Суть такова: у меня высшее финансовое образование, а работаю я в сфере телекоммуникаций уже более 5 лет. До этого полтора года после института проработал по специальности на фондовом рынке.

Некоторые у меня спрашивают - а чего ты с финансовым образованием в банк не пойдешь?
Ну я отправил достаточно много резюме на адекватно соответствующие мне вакансии (т.е. без опыта в банке, никаких специфических требований), но звонков ноль!

Да, я не хочу работать в прямых продажах и не буду стажироваться за бесплатно, но я отправлял именно на те вакансии, где я чётко подходил по всему тому, что написано! Почему мне не отвечают? Если я отправлю резюме в тот же Киевстар, Виасат или МТС, мне тут позвонят. Проверено.

Люди, кто работает в банке, подскажите, вот откуда у вас там набирают новых людей? Если с других банков, тогда спрошу, а вот как они изначально попали в банковскую сферу? Что, все были бесплатными стажерами по три месяца??
Captain_Diarea
Аватар користувача
 
Повідомлень: 170
З нами з: 14.06.12
Подякував: 8 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 сер, 2014 08:31

Re: Как попасть работать в банк?

Знаю, в дельту некоторых с биржи труда направляют.
Menwyy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1059
З нами з: 22.12.08
Подякував: 18 раз.
Подякували: 105 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 сер, 2014 09:30

  Captain_Diarea написав:я отправлял именно на те вакансии, где я чётко подходил по всему тому, что написано! Почему мне не отвечают? Если я отправлю резюме в тот же Киевстар, Виасат или МТС, мне тут позвонят. Проверено.


В багатьох банках зараз взагалі йде скорочення (т.з. оптимізація). Окрім того, частину "цінного" персоналу попереводили з проблемних регіонів.

Відкриті вакансії, скоріше за все, просте формування кадрового резерву. Тобто, коли будуть потрібні спеціалісти Вашого профілю, то в них будуть Ваші контакти.

І взагалі, чому саме банк?

Я сам працював колись в банку - нічого сакрального там немає, окрім бюрократії. Хоча, робота була цікава, але лише у терміні досвіду (життєвого в тому числі).
vov4ick
 
Повідомлень: 2465
З нами з: 18.03.09
Подякував: 613 раз.
Подякували: 430 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 сер, 2014 05:01

  vov4ick написав:І взагалі, чому саме банк?

Я сам працював колись в банку - нічого сакрального там немає...

Та просто це одна із сфер, де я міг би працювати, враховуючи мою освіту та навички. Ось відсилав резюме, а мене ігнорять. От і зацікавився, чому це так.
Captain_Diarea
Аватар користувача
 
Повідомлень: 170
З нами з: 14.06.12
Подякував: 8 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 жов, 2014 20:20

Captain_Diarea Те саме запитання - чому саме Банк? Ким в Банку Ви себе бачите? Банківський бізнес за останні 4 роки не сильно розвивається. Всі опримізаційні процеси за цей час призвели до того, що 80% (а то й більше) банківських працівників працюють в продажах. Якщо ти не продаєш - ти нецікавий Банку. Якщо ж продажі не Ваше - то вибір невеликий. Необхідно обирати ті Банки, які мають центральний офіс в Вашому місті (всі в основному в Києві). Там з'являться такі напрямки як розробка продуктів, ризики, маркетинг, ІТ, бухгалтерія, кадри, співпрацю з партнерами, і т.д. АЛЕ, всі ці посади вимагають БАНКІВСЬКИЙ ДОСВІД :(. а щоб отримати банківський досвід - треба починати з продажів :). Ще раз варто подумати, а чи варто?

P.S. 7 років банківського стажу...
forever_ok
 
 
Повідомлення Додано: Суб 01 лис, 2014 23:43

працювати

Клеїти оголошення, роздавати листівки, діставати людей на вулицях :) отримувати банківський стаж в продажах, а потім іти наверх відповідно до освіти і кваліфікації. Без досвіду в банківській сфері вас не візьмуть, тай працювати нормально ви не зможете, потрібні практичні навички, лише тоді ви зможете адекватно розуміти банківські процеси і способи їх покращення.
maksjustmaks
Аватар користувача
 
Повідомлень: 309
З нами з: 02.02.14
Подякував: 17 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 02 лис, 2014 02:40

Re: Как попасть работать в банк?

Браво!! Нет слов.
anton_dragon
 
Заблокований
Повідомлень: 224
З нами з: 19.10.12
Подякував: 64 раз.
Подякували: 100 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 02 лис, 2014 20:49

Re: Как попасть работать в банк?

У меня подружка в банке работает, сначала проходила какие то подготовительные курсы, а потом на испытательный срок взяли.
lyna159
 
Повідомлень: 14
З нами з: 02.11.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 03 лис, 2014 08:39

  forever_ok написав:Captain_Diarea Те саме запитання - чому саме Банк? Ким в Банку Ви себе бачите?

Як я раніше писав, бачу банківську сферу як один із напрямків, де я міг би шукати роботу.
В Інет провайдерах, де працюю, досвід саме в цій галузі, наприклад, необов*язковий.
maksjustmaks
Є ще вакансії, де не потрібно продавати, принанні так зазначено в їх описанні. І досвід роботи не потрібен. Я відсилаю резюме - тиша. Чому?
Captain_Diarea
Аватар користувача
 
Повідомлень: 170
З нами з: 14.06.12
Подякував: 8 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 4867
Переглянути останнє повідомлення
Чет 21 січ, 2016 14:51
ТупУм
Как не работать на одну зарплату ? 1, 2
Anonymous » П'ят 07 гру, 2012 18:00
12 10721
Переглянути останнє повідомлення
Вів 22 гру, 2015 19:06
Maxim243
6 6788
Переглянути останнє повідомлення
Чет 26 чер, 2014 12:14
Мармеладка
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама