Мерные и литые слитки: вес, вид, вес в упаковке

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські метали: золото, срібло, платина, паладій. Курс і ціна золота, срібла та платини, скупка золота, купівля та продаж срібла в злитках і брухт.
Ціна золота - Купівля / Продаж
  #<1 ... 12131415>
Повідомлення Додано: П'ят 01 лип, 2016 19:20

Сьогодні купував в банку злиток, моїм побажанням був Argor-Heraeus, дали злиток з потертою упаковкою, сказали нових немає, за 1,5 секунди ще побачив,що зверху на задній частині грань ( ребро, кут) ніби вдарене, приплюснуте, але по упаковці невидно що вдарене , а вмятина є , поміняв на новий Umicore. Як би я взяв такий злиток , потім забрали би як лом? Чи допускається потерта упаковка?
LSL
 
Повідомлень: 22
З нами з: 11.02.15
Подякував: 3 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 01 лип, 2016 23:44

  LSL написав:Сьогодні купував в банку злиток, моїм побажанням був Argor-Heraeus, дали злиток з потертою упаковкою, сказали нових немає, за 1,5 секунди ще побачив,що зверху на задній частині грань ( ребро, кут) ніби вдарене, приплюснуте, але по упаковці невидно що вдарене , а вмятина є , поміняв на новий Umicore. Як би я взяв такий злиток , потім забрали би як лом? Чи допускається потерта упаковка?


Головне щоб не була порушена упаковка.
Acceptus
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1475
З нами з: 25.05.11
Подякував: 54 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 01 лип, 2016 23:48

Re: Мерные и литые слитки: вес, вид, вес в упаковке

  LSL написав:Чиї злитки краще купити heraeus чи argor heraeus?шукав фото heraeus , на унції є напис unze та одиночний злиток з написом ounce , якщо штампує Німеччина, то чи може бути напис англійською, чи це підробка? Також в аргор та heraeus є трохи різниця в кольорі, heraeus мені показався більш жовтішим , я правий?


Всё одинаково... не партесь...
Выкупим всё!

Вот вам heraeus
http://www.savostin.com.ua/monety-i-met ... v-heraeus/

Вот вам argor-heraus
http://www.savostin.com.ua/monety-i-met ... or-heraus/
Acceptus
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1475
З нами з: 25.05.11
Подякував: 54 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 02 лип, 2016 01:17

  Acceptus написав:
  LSL написав:Сьогодні купував в банку злиток, моїм побажанням був Argor-Heraeus, дали злиток з потертою упаковкою, сказали нових немає, за 1,5 секунди ще побачив,що зверху на задній частині грань ( ребро, кут) ніби вдарене, приплюснуте, але по упаковці невидно що вдарене , а вмятина є , поміняв на новий Umicore. Як би я взяв такий злиток , потім забрали би як лом? Чи допускається потерта упаковка?


Головне щоб не була порушена упаковка.

Упаковка непорушена, але добряче потерта і подряпана. Взяв би я такий злиток з вм'ятиною невідомого походження, при здачі мені сказали би злиток має пошкодження??? На лом ? Показавши нерівність злитка касирці, вона побігла до іншої і довго ще роздивлялися... Чи нормально , що в чеку записали просто - золото , ціну за грам та за злиток, а виробника, номер та пробу ні ?
LSL
 
Повідомлень: 22
З нами з: 11.02.15
Подякував: 3 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 лип, 2016 07:46

Re: Мерные и литые слитки: вес, вид, вес в упаковке

  LSL написав:Упаковка непорушена, але добряче потерта і подряпана. Взяв би я такий злиток з вм'ятиною невідомого походження, при здачі мені сказали би злиток має пошкодження??? На лом ? Показавши нерівність злитка касирці, вона побігла до іншої і довго ще роздивлялися... Чи нормально , що в чеку записали просто - золото , ціну за грам та за злиток, а виробника, номер та пробу ні ?


1. Производителя не пишут (в квитанции по покупке евро или доллара - производителя не указывают, производитель на банкноте, как впрочем и на слитке).
2. Там в чеке указан металл "959" - говорит о том что это банковский металл - золото, банковское золито 999,9
3. Если в чем то сомневаетесь, купите другой слиток, в другом банке (может и правильно что не купили).
Acceptus
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1475
З нами з: 25.05.11
Подякував: 54 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2016 10:23

сертификат Аргор

Acceptus
Подскажите. Слитки 10 гр. Аргор и Юмикор. У Юмикора в единой упаковке слиток и сертификат. У Аргора пластиковая упаковка под размер слитка (как на фото на сайте). На обратной стороне надпись "certified assayer". Это и есть сертификат или он прилагается отдельно? Как он выглядит тогда?
EmiR
 
Повідомлень: 59
З нами з: 26.11.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2016 16:48

У Аргора упаковка размером с банковскую картку, в центре слиток , камашка вокруг- и есть сертификат , отдельно ничего нету.
LSL
 
Повідомлень: 22
З нами з: 11.02.15
Подякував: 3 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2016 17:00

EmiR
Просто гуглится:
"сертифікат якості банківських металів - офіційний штамп (клеймо, товарний знак) або письмовий документ визнаного виробника, виробника, що засвідчує пробу банківського металу та ідентифікує назву визнаного виробника..."
Бумажка для маленьких слитков не есть обязательной. Но для хранения лучше конечно в упаковке производителя, и не важно, что там написано.
VolodymyrK
 
Повідомлень: 421
З нами з: 10.02.09
Подякував: 28 раз.
Подякували: 54 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 19 вер, 2016 10:50

Re: Мерные и литые слитки: вес, вид, вес в упаковке

Коллеги, для тех кто с нами недавно и не знает о "существовании жизни" за пределами этого Форума напоминаем, что:

На Портале Finance.UA, Вашему вниманию предлагается:

- Весь Рынок банковских металлов на одной странице;

- "Живые" цены покупки и продажи золота, серебра, платины, палладия;

- Курсы металлов НБУ текущие и архив;

- Заявки физлиц на покупку и продажу банковских металлов


Пользуйтесь!
Модератор
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 6136
З нами з: 25.01.06
Подякував: 71 раз.
Подякували: 431 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 10 жов, 2016 20:24

  EmiR написав:Acceptus
Подскажите. Слитки 10 гр. Аргор и Юмикор. У Юмикора в единой упаковке слиток и сертификат. У Аргора пластиковая упаковка под размер слитка (как на фото на сайте). На обратной стороне надпись "certified assayer". Это и есть сертификат или он прилагается отдельно? Как он выглядит тогда?


Нет. Это и есть сертификат - там же номер слитка, он совпадает с номером на самом слитке...
Acceptus
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1475
З нами з: 25.05.11
Подякував: 54 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 12131415>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 53987
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 лют, 2018 21:20
art_kushnir_mcc
10 9888
Переглянути останнє повідомлення
Чет 03 сер, 2017 22:48
jabba
Монеты, Слитки
Vova123 » Сер 23 лис, 2016 18:17
5 7483
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 07 кві, 2017 17:28
Faceless
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама