Ціни на нерухомість в містах і селах України

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 1718192021 ... 24>
Повідомлення Додано: Нед 03 гру, 2017 10:38

Долярчик

  Долярчик написав:....будуть просто розтяяяяягувати будування.........

п.с.....а люди........ті, що мають багато бабла, або ті, які просто хочуть ЗБЕРЕГТИ свої кошти - то вони купляли - купляють - і будуть купляти квартири під оренду ЗАВЖДИ!
....тимпаче, що депо - зараз стало ЗОВСІМ не цікавим!


А хто винаймає квартири в "містах і селах України"?
Та ще й так, щоб це (інвестиція + амортизація) було вигідніше за депо?
Причому, як я розумію, в цій темі мова саме про малі міста. Містечка. Де нема праці для чужих. Та й для своїх – теж нема...

А села приваблюють відпочиваючих не так вже й довго впродовж року. Якщо взагалі хоч якось приваблють.
От, цього року, в Карпатах шукав відхід від села вгору. Дві хати. Гарні. Й пусті. Власник десь в Кийові на заробітках. Грибник (і зд., родич) не зміг пояснити ні яка ціна хат, ні чому не здають відпочиваючим. Може я не так питав. Може дід вже погано розумів. Але...
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1941
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2017 21:57

  Bobua написав:Долярчик

  Долярчик написав:....будуть просто розтяяяяягувати будування.........

п.с.....а люди........ті, що мають багато бабла, або ті, які просто хочуть ЗБЕРЕГТИ свої кошти - то вони купляли - купляють - і будуть купляти квартири під оренду ЗАВЖДИ!
....тимпаче, що депо - зараз стало ЗОВСІМ не цікавим!


А хто винаймає квартири в "містах і селах України"?
Та ще й так, щоб це (інвестиція + амортизація) було вигідніше за депо?
Причому, як я розумію, в цій темі мова саме про малі міста. Містечка. Де нема праці для чужих. Та й для своїх – теж нема...

А села приваблюють відпочиваючих не так вже й довго впродовж року. Якщо взагалі хоч якось приваблють.
От, цього року, в Карпатах шукав відхід від села вгору. Дві хати. Гарні. Й пусті. Власник десь в Кийові на заробітках. Грибник (і зд., родич) не зміг пояснити ні яка ціна хат, ні чому не здають відпочиваючим. Може я не так питав. Може дід вже погано розумів. Але...

....ну, я мав на увазі - міста-мільйонники :roll: (про які на попередній сторінці писали)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 05 гру, 2017 15:59

Ні, на попередній сторінці про мільйонники не було.
Та й взагалі – тут їм не місце.
Всі, хто хоч якось цікавиться такими квартирами – безвилазно сидять у відповідній темі (та, що про обвал: viewtopic.php?p=4225650#p4225650 )

А тут цікаві саме містечка і села.
Може навіть і обл.центри, але обов'язково – малі.
Щось повільне й сонне... як от Рахів ;)


Може й такий варіант:
  Долярчик написав:...і такссссссссс..........про бізес, який тут(на іншій гілці) ранішше, закидали шапками :D
1) Беремо, будь-яке ВІДОМЕ село, яке має вихід до моря(наприклад Затока - Одес.обл., або Залізний порт, чи Лазурне - Херсон.обл.)
для прикладу, беремо цей будинок за 15кує
https://www.olx.ua/obyavlenie/dom-v-laz ... e1adbada5d
2)Так, як там ми ВЖЕ маємо дві кімнати, то доробляємо ще, наприклад 10кімнат-будиночків
....щоб було дешево і гарно, робимо будиночки(3х4 впритул одне до одного розділяючи їх лише кухнями чи бесідками 3х3) з цього:
каркас з брусів - https://27.ua/ua/shop/brusy-doski-i-reyki/?sort=asc
стіни і дах з ОСБ - https://27.ua/ua/shop/osb-plity/
підлога і двері з ДСП - https://27.ua/ua/shop/dsp-i-dvp/?sort=asc
дах покриваємо, або рубероїдом, або профнастилом - https://27.ua/ua/shop/profnastil/?sort=asc
вікна - звичайне скло....
електроплиту - https://27.ua/ua/shop/kukhonnye-plity/? ... 1&sort=asc
(з розрахунком на три будинки-номера)
холодильник - https://27.ua/ua/shop/kholodilnik-elenb ... 102-o.html
(з розрахунком на два будинки-номери)
...ще доробляємо дві душові і два туалети.....
бойлер з сонячними панелями - типу такого http://chemtest.com.ua/ua/sonyachnij_bo ... ergy_rb-20
може є дешевший?
...і взагалі, всю техніку, можна взяти б/у - дешевше буде набагато....
....ще посуд.....
...ліжка....
....полички....
...вішаки....
...що я ще забув?
коротше, давайте підраховуйте.......бо я то зараз немаю бажання рахувати(спека)
...думаю в 8-10кує можна спокійно влізти!

...а здавати такі будинки-номера можна по 300-400грн/доба
...а головне, самому можна там присутнім не бути!- наймаєте покоївку-адміністратора на сезон за 4-5тис.грн міс і самі можете бути, хоч на Мальдівах з Мальвінами!- адміністратор всю справу буде робити за вас, а гроші буде перекидувати вам на карту! - вам тільки смс-ки будуть приходили, що вам поповнили карту........що ви спокійно можете продовжувати жарити шашлички чи Мальвін в себе на дачі, чи десь на островах :mrgreen:
...то ж.....беремо 3міс.(решта відкидаємо на незаповненість всіх номерів) 3міс(90днів) х 3000(нехай 10-ть номерів) = 270тис.грн/сезон
- 15тис. адміністратору
- 15тис. електрика(це я так приблизно - поправите мене)
- вода?- безкоштовно з скважини.....- каналізація, або відкачка раз в сезон, або пускають в колекто БЕЗ дна, з якого виходить закопана груба дірява труба.......- тобто - все розсосується і нічого не платите :mrgreen:
- 50тис.( за сезон ремонт-заміна: змішувачів-плити-холодильника-бойлера.....ще може докупка: посуд......постіль)
- 5-10тис. сусідам за те, що придивляться за будиночком " в несезон"(зимою)

270тис.-90тис. =180тис.грн./сезон = рік!-чи 15тис.грн/міс :D
...як на мене - зовсім не погано!
...а ГОЛОВНЕ - без постійної прив"язки до нього(бізнеса)!!!
...навідати свій бізнес можна лише ДВА рази на рік!- на початку сезона приїхати на тиждень(покрутитись) і в кінці сезона - теж на тиждень!

....що скажете? - де підправите/поправите мене?

Але потрібен реалістичніший.

Бо, звісно ж, очікувати, що адмін за 4-5т (грв! :)), озолотить власника – то якось смішно.
Тут би хоч в нуль вийти :)

А от значно цікавіший варіант – жити десь в курортному місці. Не обов'язково море. Може й Карпати.
А в сезон – здавати власне житло.
Самому – кудись поїхати. Наприклад, я можу й хочу(!) місяць-два ходити горами з наметом.
Житло використовуватиметься круглорічно. Під час власних відпусток (літо, й біля літа) – генеруватиме прибуток (замість збитків: напр., квартплата, якщо така буває в селах?)

Інше питання – як вберегтись від злодіїв.
Чи можуть звичайні відпочиваючі платити завдаток, що покриє всі можливі збитки? (вікна, стіни, меблі, техніка...?)
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1941
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 05 гру, 2017 17:36

Re: Ціни на нерухомість в містах і селах України

  Bobua написав:Чи можуть звичайні відпочиваючі платити завдаток, що покриє всі можливі збитки? (вікна, стіни, меблі, техніка...?)

ОКНА, СТЕНЫ, МЕБЕЛЬ, ТЕХНИКА ???? это несколько тысяч долларов, я полагаю.
А вы сами дали бы такой задаток? Если бы я услышал от арендодателя такую хотелку, я бы просто покрутил у виска и ушел.
deniska
 
Повідомлень: 594
З нами з: 23.04.16
Подякував: 39 раз.
Подякували: 86 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 05 гру, 2017 18:39

deniska
Та...
Тут Ви мене підловили. :)
Втім, це теми не стосується. Мабуть всі відповіді (як цього уникнути і хоч щось заробити, здаючи нерухомість), є десь в інших темах.
Коли куплю те про що думаю – шукатиму.
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1941
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 05 гру, 2017 19:54

Re: Ціни на нерухомість в містах і селах України

  tobias написав:дно було в 2015-2016 роках, коли ціни впали до $500-650 за м2.
В 2017 економіка трохи пожвавилась, ціни підросли, але покупців більше не стало.
Кому будуть продавати все набудоване?
Банки не кредитують іпотеку! На чому рости?

Кілька сценаріїв:

1. Друге дно внаслідок відтоку робочої сили і потенційних покупців в ЄС.

Падіння цін до $5-10К тис на переферії, в містах мільйонниках - $10-13К за 1к.

2. Повільна стагнація ринку з просіданням 5-10% на рік в 2018.

3. Повільне зростання 1-2% (фантастика)


...там хтось не бачить на попередній сторінці міста-мільйонники? :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 08 гру, 2017 17:57

Долярчик

Хтось з дописувачів не втримався і згадав мільйонники.
То що тепер – вбити їх? :)

Логіка ж проста.
Хоче людина в Київ – йде в тему: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?
Хоче в Львів – йде сюди: Нерухомість у Львові
Хоче в село – йти не треба, бо воно, здогадно, має бути в цій темі :)
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1941
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 19 гру, 2017 11:39

Згідно з офіційними даними, за останні п’ять років в Києві накопичилося понад 75 тисяч непроданих квартир. Як стверджують експерти, якщо в експлуатацію здається будинок, в якому продано 50% житла, – це щастя для забудовника. Найчастіше – заселені 10-20 квартир.

Стало відомо про кризу на ринку нерухомості

Ріелтери стверджують, що з початку 2011 року на ринку первинної нерухомості Києва понад 76,5 тис. квартир досі не знайшли свого покупця. За перші ж шість місяців поточного року з виставлених на продаж нових квартир виявились незатребуваними 19,6 тис. Темпи продажів з квітня демонструють падіння.

За даними фахівців, звична справа, коли забудовники не встигають продавати раніше, ніж будинок вводиться в експлуатацію. У Києві традиційно непроданими на цій стадії залишались десь 5% квартир. У Київській області показник дещо вищий – до 15%. Але цьогоріч столичні забудовники очікують, що вже десь 12% усіх нових квартир не будуть реалізовані до закінчення будівництва.

Забудовники теж плачуть.
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 гру, 2017 12:05

  tobias написав:
Згідно з офіційними даними, за останні п’ять років в Києві накопичилося понад 75 тисяч непроданих квартир. Як стверджують експерти, якщо в експлуатацію здається будинок, в якому продано 50% житла, – це щастя для забудовника. Найчастіше – заселені 10-20 квартир.

Стало відомо про кризу на ринку нерухомості

Ріелтери стверджують, що з початку 2011 року на ринку первинної нерухомості Києва понад 76,5 тис. квартир досі не знайшли свого покупця. За перші ж шість місяців поточного року з виставлених на продаж нових квартир виявились незатребуваними 19,6 тис. Темпи продажів з квітня демонструють падіння.

За даними фахівців, звична справа, коли забудовники не встигають продавати раніше, ніж будинок вводиться в експлуатацію. У Києві традиційно непроданими на цій стадії залишались десь 5% квартир. У Київській області показник дещо вищий – до 15%. Але цьогоріч столичні забудовники очікують, що вже десь 12% усіх нових квартир не будуть реалізовані до закінчення будівництва.

Забудовники теж плачуть.

Это говорит в том числе и о том, что люди немного поумнели и не спешат покупать ничем не обеспеченный "воздух". Тем более зная о том, какой процент новостроек имеет проблемы с вводом в эксплуатацию. Я к примеру, принципиально не инвестирую в "воздух". Лучше заплачу на несколько тысяч баксов больше, но за готовое жилье с нормальными документами. Застройщики могут кредитоваться в банках, не вижу в этом проблемы. Правда тогда им и телиться не придется, не будут растягивать стройки на годы, т.к. процентики будут капать.
deniska
 
Повідомлень: 594
З нами з: 23.04.16
Подякував: 39 раз.
Подякували: 86 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 04 січ, 2018 07:14

где снять квартиру в Одессе?
albelen36
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1
З нами з: 28.10.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1718192021 ... 24>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24709 16513282
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 14:15
hume
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 875, 876, 877
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8769 6901572
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 11:29
akurt
9981 6233975
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама