чому в Україні дуже великі податки на зарплату ?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про податки та систему оподаткування на фінансовому форумі Finance.UA - податковий кодекс, податки з доходів фізичних осіб, транспортний податок, ставки, види податків і зборів
Повідомлення Додано: Суб 17 січ, 2015 22:51

чому в Україні дуже великі податки на зарплату ?

Доброго вечора шановне товариство. Мене звати Юрій я займаюсь виробництвом металевих виробів вже півроку, плачу єдиний податок як книжка пише. В кінці 2014 року в мене збільшилась кількість замовлень і я вирішив, що пора взяти на роботу ще трьох хлопців бо я один несправляюсь. Пішов я в центр зайнятості і вони мені підібрали трьох хлопців які мені підходять, хороші спеціалісти добре себе показали на стажировці. Домовився я зними про зарплату 4500 грн. в місяць на кожного. Пішов я довольний в центр зайнятості і кажу шо беру їх нароботу, а мені в центрі зайнятості відповідають. цитую:(а ви в курсі що в нас в середньому податок на зарплату електро-газозварювальника 60% ВІД ЗАРПЛАТИ) я кажу бути такого не може, я ж не є великою фірмою чи заводом, 60% з кожної зарпати це 8100 грн. на місяць получається + мої податки це виходить в районі 9000 грн. не в квартал а на кожний місяць податків, це не податки а ПОВНИЙ КОСМОС. Вихід звичайно є: поставити офіційну зарплату мінімальною, а все остальне видавати на руки.

Питання до вас шановне товариство в тому: чому в нас настільки великі податки на заробітню плату, що їх неможливо платити? Я ще дуже молодий мені тільки 26 років і може я чогось нерозумію? але 60% з кожної зарпати??? Я особисто хотів би працювати по білому :cry:
yurka
 
Повідомлень: 1
З нами з: 17.01.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 10 лют, 2015 21:37

Новини оподаткування buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=157224
nrg78
 
Повідомлень: 11
З нами з: 08.09.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 25 лют, 2015 10:55

Re: чому в Україні дуже великі податки на зарплату ?

60% відсотків - то вони щось загнули. У нас сума усіх податків на працівника десь приблизно 40-45% від зп. Але це теж немало. У України у цьому плані "своя атмосфера", величезні податки на зп, "налогове навантаження", яке є неприйнятним для більшісті країн світу, чорні методи вибивання податків. 90% бізнесу чисту зп не платять через саме такі налоги, платять мінімалку, інше - в руки. І, судячи з усього, міняти щось ніхто не планує.
stalextrade
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2
З нами з: 25.02.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Податки для ФОП
sens » Сер 20 бер, 2024 13:31
0 451
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 бер, 2024 13:31
sens
7 1746
Переглянути останнє повідомлення
Вів 20 лют, 2024 17:24
flysoulfly
0 27230
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 чер, 2018 16:07
extranjero
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама