Резюме - робота на ринку цінних паперів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Резюме фахівців фінансових спеціальностей: бухгалтер, програміст в банк, економіст. Пошук персоналу і співробітників в банк, а також у фінансові компанії.
Повідомлення Додано: Нед 29 бер, 2015 17:12

Резюме - робота на ринку цінних паперів

Р Е З Ю М Е
Варламенко Юрій Анатолійович
Тип роботи: повний, частковий робочий день або інші пропозиції.
Особлива інформація: Місце проживання м.Київ. Освіта вища
Телефон: 0676912904
Електронна пошта: varl195 @ bigmir. net
Досвід роботи :
Серпень 2010 рік – липень 2014рік, ТОВ «Компанія Престиж-Плюс»
Посада Директор компанії зберігача та торговця цінними паперами.
Супровід корпоративного управління акціонерних компаній в напрямку обліку, обігу (торгівлі цінними паперами), звітності цінних паперів та інші роботи пов’язані з професійної діяльності на ринку цінних паперів.
Серпень 2006 рік – Серпень 2010 рік ТОВ «Реєстраційна Компанія Престиж»
Посада - Директор компанії реєстраторської діяльності на ринку цінних паперів
Супровід корпоративного управління акціонерних компаній в напрямку обліку, обігу (торгівлі цінними паперами), звітності цінних паперів та інші роботи пов’язані з професійної діяльності на ринку цінних паперів.
Травень 2005 рік - Серпень 2006 рік – АБ “БРОКБІЗНЕСБАНК” начальник відділу реєстрів управління статутного капіталу і реєстрів банку
Обов’язки: Супровід і ведення реєстрів акціонерних товариств банку. Проведення всіх необхідних робіт, які пов’язані з обігом цінних паперів акціонерних товариств. Контроль за операціями з цінними паперами, в системі банку. Проведення загальних зборів, підготовка всіх необхідних звітів до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Розробка та впровадження перспективних напрямків спектру послуг та контроль діючих напрямків діяльності управління банку. Контроль за своєчасним проведенням розрахунків за послуги, які надані управлінням. Аналіз ринку цінних паперів, моніторинг конкурентів.
З 2000 – травень 2005рік –заступник директора ТОВ «Аваль-реєстратор» ( структурний підрозділ банку «АВАЛЬ»).
Обов’язки: Проведення ділових переговорів з потенційними клієнтами, залучення клієнтів, заключення контрактів, супроводження договорів (більше 200), впровадження комерційних пропозицій, робота з акціонерними товариствами. Зв’язок з державними органами – ДКЦПФР, ФДМ, та інші. Розробка нових послуг та контроль дільності товариства
Обізнаний з чинним законодавством, нормативно-правовими актами ДКЦПФР, звітності фінансовими інструментами і технологіями на ринку цінних паперів.
З 1996-2000 року - зам. начальника Управлення інформаційно-комп’ютерних систем центрального апарату Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку .
Розробка положень, вимог до програмного забезпечення, яке використовується на ринку цінних паперів. Звітність професійних учасників ринку цінних паперів. Впровадження системи сертифікаціїї програмного забезпечення, яке використовується на ринку цінних паперів.
Діючи сертифікати зберігача, та торговця цінними паперами ( до грудня 2015 року).
Досконало володію технологіями звітності на ринку цінних паперів, і акціонерних товариств, в тому числі реєстрація емісії цінних паперів в ДКЦПФР, організація, реєстрація та супроводження зборів акціонерів акціонерних товариств тощо. Досконало володію програмним забезпеченням , зберігача, торговця цінними паперами. Знайомий з технологіями обігу цінних паперів на ринку цінних паперів.
Стаж роботи на ринку цінних паперів 18 років.
varl1954
 
Повідомлень: 4
З нами з: 19.02.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 4634
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 вер, 2019 22:26
jakecopernik
3 5121
Переглянути останнє повідомлення
Чет 09 тра, 2019 16:55
china-translator
4 4309
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 лют, 2016 15:17
spozhivach
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама