Инвестиция в недвижимость

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<12345>
Повідомлення Додано: П'ят 15 тра, 2015 22:55

tomcat
На первый взгляд интересно, но подводные камни имеются естественно:
1. Сезон. Зимой такая недвижимость простаивает.
2. Отсутствие контроля с Вашей стороны. Кто-то может, сказать, можно нанять агенство, которое будет заниматься и будет прав. Но это стоит денег, а во вторых контроль должного всё равно скорее всего не будет. Соответственно быстрее убивается.
3. Налоговое законодательство другого гос-ва. Не знаю, на сколько это всё легко, но как минимум это дополнительная головная боль для инвестора.
4. Такой недвижимости очень много и застраивается береговая линия достаточно интенсивно. Как следствие, конкуренция и привлекательность ваших апартаментов падает со временем.
5. Не знаю, на сколько это ликвидный товар. Но мне кажется, что не очень. Я к тому, что сложно будет быстро продать при желании. К тому же большое предложение/конкуренция со стороны застройщика.
Но я думаю, что вложив определенный сумму денег, через несколько лет вряд ли вы сможете продать за эти же деньги или дороже.
Может что-то забыл, не знаю. Но это мысли, которые приходят в голову.
А Вы что считаете?
msyrotenko
 
Повідомлень: 38
З нами з: 29.09.14
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 29 тра, 2015 22:24

tomcat по Турции, слышал краем уха, что есть следующая трудность: довольно просто ввести деньги в "турецкое подданство", но куда сложнее их потом оттуда легально и не очень дорого вывести. Деталей не знаю, "чув дзвiн". :D
yopti
Аватар користувача
 
Повідомлень: 408
З нами з: 12.08.09
Подякував: 16 раз.
Подякували: 22 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 04 чер, 2015 14:28

В Києві більше року тому спецпідрозділ міліції вдень в "прямому ефірі" розстріляв сотню людей і кілька сотень поранив. За рік і три місяці влада міста і країни не знайшла і не покарала винуватців злочину. Ви хочете купувати нерухомість в такому місті? В країні війна, вбито кілька тисяч військових і мирних громадян, влада, збройні сил не змогли захистити їх, а ведуть перемовини і торгують з ворогом. Ви хочете купувати нерухомість в такій країні? Я - ні!
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 04 чер, 2015 22:36

  tobias написав:В Києві більше року тому спецпідрозділ міліції вдень в "прямому ефірі" розстріляв сотню людей і кілька сотень поранив. За рік і три місяці влада міста і країни не знайшла і не покарала винуватців злочину. Ви хочете купувати нерухомість в такому місті? В країні війна, вбито кілька тисяч військових і мирних громадян, влада, збройні сил не змогли захистити їх, а ведуть перемовини і торгують з ворогом. Ви хочете купувати нерухомість в такій країні? Я - ні!

Какую альтернативу видите Вы?
msyrotenko
 
Повідомлень: 38
З нами з: 29.09.14
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 04 чер, 2015 22:39

  tobias написав:В Києві більше року тому спецпідрозділ міліції вдень в "прямому ефірі" розстріляв сотню людей і кілька сотень поранив. За рік і три місяці влада міста і країни не знайшла і не покарала винуватців злочину. Ви хочете купувати нерухомість в такому місті? В країні війна, вбито кілька тисяч військових і мирних громадян, влада, збройні сил не змогли захистити їх, а ведуть перемовини і торгують з ворогом. Ви хочете купувати нерухомість в такій країні? Я - ні!

Золоті слова!
studpart
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 505
З нами з: 11.02.15
Подякував: 17 раз.
Подякували: 35 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 12 чер, 2015 13:38

Коли в Україні законодавчо забов'яжуть всіх продавати житло тільки з ремонтом?
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 12 чер, 2015 19:59

  tobias написав:Коли в Україні законодавчо забов'яжуть всіх продавати житло тільки з ремонтом?
А в чому проблема.
Сьогодні 1% продає з ремонтом під ключ з урахуванням побажань покупця деколи навіть з побутовою технікою, 9% продає з нормальним ремонтом , 20% продає з санітарним ремонтом,70% продає без ремонту.
Ціни між цими пропозиціями в одних і тих самих обєктах - різні на величину ремонту
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 15 чер, 2015 07:01

У Європі та Америці існує практика, коли дизайнер купує квартиру або будинок і разом з родиною поселяється в ньому на деякий час - наприклад, на два-три роки. За цей термін він повністю перетворює житло, роблячи в ньому оригінальний ремонт або перетворюючи ветхий особняк в зразок ретростиль. Потім будинок продається і купується новий, в якому весь творчий цикл починається спочатку. Такий бізнес можуть вести не тільки приватні підприємці, але й девелоперські або ріелторські фірми. Так, Ірина Єгорова, консультант з міської нерухомості Kirsanova Realty, розповіла, що лондонські партнери компанії, які спеціалізуються в області девелопмента і дизайну, саме цим і займаються. Вони купують житло в Лондоні, Америці, країнах Перської затоки, на Лазурному Березі, в Монако, роблять дизайн і потім його перепродують, пропонуючи повністю готовий об'єкт. Така практика також застосовується американськими компаніями - в основному в роботі з нерухомістю Нью-Йорка.

Взагалі, на Заході прийнято навіть в новобудовах пропонувати готові квартири з обробкою. У розвинених країнах ситуація на ринку нерухомості більш спокійна і здорова, ніж на московському в даний час. Там квартири не "відривають з руками" на стадії котловану. Тому в споруджувані комплекси запрошується дизайнер інтер'єру (для класу преміум - зазвичай з гучним ім'ям) і за його ескізами виконується остаточна планування й обробка квартир. "Якщо жквартиравиставлена ??на продаж на вторинному ринку, - говорить Марина Пшевечерская, генеральний директор агентства нерухомості" Беатрікс ", - то серед агентів США і Канади, наприклад, прийнята практика" прикрашання "(це називається to stage an apartment), коли в квартирі не тільки роблять ремонт, але і завозять меблі, розвішують штори, розставляють аксесуари, щоб зробити інтер'єр більш привабливим і "жилим".

Ремонт на продаж.
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 23 чер, 2015 10:01

Re: Инвестиция в недвижимость

Кто знает. Если инвестировать в квартиру будучи холостым, выплатил ее стоимость, а право собственности на введенный в эксплуатацию объект получили уже в браке, то эта квартира яляется приобретенной в браке и делится в случае развода?
Galas
 
Повідомлень: 484
З нами з: 18.07.14
Подякував: 633 раз.
Подякували: 124 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 23 чер, 2015 11:54

Galas здесь нужна консультация юриста, но скорее всего не будет считаться, как приобретенная в браке.

С ув.
Модератор
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 6127
З нами з: 25.01.06
Подякував: 71 раз.
Подякували: 431 раз.
 
Профіль
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
138 262237
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 лют, 2021 13:47
Investor_K
1 2637
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 січ, 2021 10:33
Кристина89
3 21277
Переглянути останнє повідомлення
Чет 09 кві, 2020 19:48
GigaFish
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама