Инвестируем в новые технологии

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Якщо у вас є певна сума і ви хочете вкласти її в якийсь проект, або надати займ, Вам сюди!
Повідомлення Додано: Сер 27 тра, 2015 15:07

Инвестируем в новые технологии

Инвестируем в новые технологии.
Требуются инновационные идеи, разработки в области энергетики, электротехники, связи.

Критерии отбора:
- инновационность – существенное отличие от имеющихся на рынке аналогов;
- коммерциализация – востребованность на рынках Украины и зарубежных рынках;
- технологичность – возможность производства на существующих производственных мощностях в Украине.

Описание Ваших работ высылайте на E-mail: с информацией о:
- Названием проекта, разработки:
- Этап реализации проекта (абстрактная модель, работающая модель и т.п.):
- Возможности модели, проекта; вопросы и проблемы, решаемые разработкой:
- Инновационность, уникальные свойства проекта, разработки:
- Интеллектуальная собственность проекта:
- Планируемые сроки реализации, инвестиции, необходимые для производства, срок окупаемости:

Наша цель: развитие науки и техники, выявление талантливых разработчиков и создание условий для их дальнейшей деятельности, поддержка наиболее перспективных научно-технических проектов.
8innov

Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 13 вер, 2015 21:31

Нова технологія в сфері хмарних обчислень

8innov
У мене є технологічна ідея створення нового бізнесу в галузі IT технологій. Суть полягає у впровадженні нової технології у сфері хмарних обчислень і зробить їх доступними для кожного. На сьогоднішній день технологія є реалізованою та протестованою, тестування проходило на сервері компанії "DEAC" (всі документи та договори по співпрапці з "DEAC" можу надати при потребі), є скріни того, як працює рішення на практиці.

А тепер спробую пояснити більш конкретно:

Уявіть, що ви працюєте з графікою (відео, зображення, 3D), ви працюєте з комп'ютерним моделюванням або просто любите пограти комп'ютерні ігри. Що пов'язує людей з такими потребами, - потреба у потужному та дорогому комп'ютері, чи робочій станції. На сьогоднішній день для покупки такої техніки потрібно витратити від 1000 до 10000 долл. (мається на увазі не звичайний ПК, а потужний, наприклад ігровий). Це досить серйозні затрати які обмежують як геймерів так і спеціалістів у галузі графіки. Наприклад я займаюсь зйомками випусків, велілль тощо, мені потрібна графічна станція для рендерінгу, щоб працювати набагато швидше і заробляти більше грошей, але така аппаратура коштуватиме до 20000 долл. Так само з новими іграми чи іншими програмами, що потребають потужного ПК. Тут ми маємо лише 2 варіанти - або я потрачу великі кошти і незрозуміло коли я їх відіб'ю (ігри взагалі не приносять прибутку) або я їх не потрачу з фінансових, чи інших міркувань.
Отже з цільовою аудиторією ми ознайомились. Далі сама суть послуг.
Ми можемо допомготи в такій ситуації наступним чином, - ми дамо всім зацікавленим людям потужний ПК під конкретні задачі з певну плату за місяць 400 грн для прикладу (під ігри). Вирішення криється в серверних платформах та новому мережевому забезпеченні Citrix. Схема наступна:

- ми маємо серверне обладнання (на спеціальні серверні материнські плати можна встановити кілька графічних карт/процессорів) - ділимо наше обладнання на виділені сервери (для цього є безліч програм) - формуємо робочий стіл на кожному віртуальному сервері з усіма налаштуваннями
- передаємо "наш" робочий стіл на ПК клієнта за допомогою закодованого інтернет сигналу
- клієнт у режимі реального часу користується сервером для своїх потреб і платить нам за це гроші.

Як це можливо? Питання недоречне, тому що все вже перевірено на практиці і працює без "глюків" і "приторможувань" при швидкості інтернету в 1Мб/с.

Чому саме сервери? Тому, що купівля ПК невигідна, а один сервер може мати до 256 Гб оперативної пам'яті і кілька потужних (серверних процессорів) що в суматній потужності випередить 2 десятки стандартних ПК при ціні у кілька разів меншій. Крім того на серверну платформу можна встановити 2-10 відеокарт і об'єднати їх в один модуль, а вже потім ділити під конкретні потреби між клієнтами. Крім того на сервер випускається величезна кількість плат розширення що забезпечит достатню потужність та актуальність на 5-7 років наперед. Саме використання серверів є "фішкою" проекту, адже робить його прибутковим.

Якщо Ви зацікавились цим проектом, відпишіть мені і я надам вам всю необхідну інформацію про фінансовф потреби та можливості проекту.

З повагою

Назар Курта
nazariy_kurta

Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 18 вер, 2017 16:21

Инвестиции.

8innov

Просьба выслать материалы для заполнения griz99@mail.ru

Спасибо!
griz99