Ми просто так скаржимось (за звичкою), чи ми дійсно бідні?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<12345 ... 26>
Повідомлення Додано: Сер 17 чер, 2015 09:16

  Bobua написав:
і те, що я наразі (замість жити вдвічі краще/довше на заощадження), продовжую працювати за грв. Праця (навіть легка) в таких сюрр. умовах – то явно якась нав'язлива ідея, нездорова звичка, хвороба (комплектна до "шопогольства"? ;))...

і це перемога? :lol:
а в тій класній статті чомусь щось рахують в доларах, щось в гривневих процентах... :wink:
що скажете про заяви
1. саакашвілі - Україна найбідніша країна європи і економіка досягне рівня який був при злочинній владі через 20р :shock:
2. оон про рівень бідності в Україні?-"80 відсотків населення України живе за межею бідності В Африці поріг бідності 1,25 долара на день, в Україні – півтора долара"
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 836
З нами з: 24.06.14
Подякував: 107 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 чер, 2015 19:42

Re: Ми просто так скаржимось (за звичкою), чи ми дійсно бідн

  Banderlog написав:не приймаэться. Нормальні кросовки також коштують ~2100-3000грн. треба хоча б 2 пари в рік. Також подорожали на 13%? Багато населення в нас може собі дозволити спорт?

Завжди купую взуття за кордоном з доставкою сюди(nike, adidas, convers, skechers), ще жодного разу не дав більше 60уе за взуття, де ви такі ціни шукаєте?
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 чер, 2015 09:07

  Banderlog написав:
  Bobua написав:
Втім, суттєво цікавіша інша цифра: в доларовому вираженні у мене У 2015 МІСЯЧНІ ВИТРАТИ ВДВІЧІ МЕНШІ ПОРІВНЯНО З 2013! :) (51 і 48% відповідно; для 2015 взяв середній курс 21грв/дол). Тобто, мене більше лякає не оте помірне зростання грв цін, а дике падіння доларових (цін і зарплпт) і те, що я наразі (замість жити вдвічі краще/довше на заощадження), продовжую працювати за грв. Праця (навіть легка) в таких сюрр. умовах – то явно якась нав'язлива ідея, нездорова звичка, хвороба (комплектна до "шопогольства"? ;))...

і це перемога? :lol:
а в тій класній статті чомусь щось рахують в доларах, щось в гривневих процентах... :wink:




що скажете про заяви
1. саакашвілі - Україна найбідніша країна європи і економіка досягне рівня який був при злочинній владі через 20р :shock:
2. оон про рівень бідності в Україні?-"80 відсотків населення України живе за межею бідності В Африці поріг бідності 1,25 долара на день, в Україні – півтора долара"

Ваші думки в першій частині повідомлення – якісь зіжмакані(?), тому не знаю як коментувати, поки їх не розрівняєте ;-)

Щодо решти:
1) Взагалі-то гр.СаакаШвілі повинен сам відповідати за свої слова. Особливо за такі безвідповідальні (як для посадової особи...) заяви. А може то таки не його слова? Якщо його: я було подумав, що він не знає про паритет купівельної спроможності. Але ж ні: Грузія, як і Україна до 2014, жила з коеф~2. Президент країни, якщо він не дебіл типу "проффесор", то повинен це знати й розуміти. Якщо піти ще далі, то ВВП на душу населення в Україні торік все ще вищий за грузинський... І саме за цим показником має визначатись багатство країни в суч.світі. Тому таки перевірте джерело таких сумнівних заяв, бо Грузія також є європейською державою ;)
2) Ви справді вірите, що 1$ має однакову купівельну здатність будь-де у світі? :shock: Ви з 2345року, в якому торгівля цілковито вільна, а транспортування майже безкоштовне в будь-який куточок планети? І ціни всюди однаковісінькі? (в тому числі й ціни на повітря зручної температури?) Бо наразі це не так. І я про це писав у першому повідомленні теми. Навіть у США (в межах однієї країни!) рівень бідності нині залежить від територіального розташування штату. І на Алясці для життя тре більше грошей... І навіть на Гаваях рівень бідності теж чомусь(?) більший аніж на материку. Тому, таки треба множити наші зарплати на коеф.паритету купівельної спроможності, перед тим як порівнювати їх з критеріями ООН!

Так, я згоден, що ми бідніші за жителів США і Зах.Європи. Навіть якщо застосувати коеф.паритету. Але я вже казав, що перш ніж вимагати більшого – тре поглянути на ВВП на душу населення. Якщо країна виробляє мало на ту душу :), то звідки люди мають отримувати багато??? Скатертин-самобранок НЕМА! ;)
Крім того, припускаю, що вина за низькі зарплати (за корупцію, за олігархію) лежить не в останню чергу і на самих людях. Бо якщо в країні троє працездатних на два рАбочі місця (8.2012; нині ми мабуть вже ближчі до двох на одне раб.місце), то як можна сподіватись на великі зарплати? Рабовласнику ж простіше звільнити працівника і взяти нового (серед безробітних), аніж підвищувати оплату праці. (до речі, саме після "обрання" того злочинного преза у 2010 до нас на роботу прибігли керувати його "корефани", і саме ті жлоби перестали підвищувати зарплату..., всім крім себе...) Тому, поки люди в масі своїй не навчаться справедливіше ділитись держ.владою і працею, то нічого й нити. Маємо саме те, на що заслуговуємо.


Тиждень.ua

БОГДАН БУТКЕВИЧ
Навчитися терпіти
11 Червня 2015
Чимала кількість українців живе з таким настроєм, ніби вони потрапили в якийсь поганий сон, що неодмінно має скоро скінчитися. Ну, так — фінансова криза, ну, так — війна, ну, так — корупція. Але ж іще трохи — й все буде гаразд, й знову гривня буде по 8, ...
...

Але ж українці, розбурхані останніми подіями, хочуть всього й одразу. Як це Порошенко не поборов корупцію? Чому це Яценюк не закрив всі конвертаційні центри? Як так вийшло, що Турчинов москалів не розбив? Й не просто хочуть — вимагають й готові навіть до активних дій. Знесли твій незаконний МАФ? Давайте перекриємо вулицю чи поб’ємося з ментами. Не можемо самі прибрати під’їзд? Давайте вимагати зброї та вішати всіх, хто з влади.

Ось тут і закопаний собака. Будь-які реформи можливі лише тоді, коли люди згодні терпіти тимчасові негаразди заради досягнення якоїсь великої мети. Зрозуміло, все це пишеться зовсім не для того, аби толерувати нинішню владу чи купу відверто корупційних дій, які вона робить. Але зараз не про владу. Зараз про те, наскільки українці готові потерпіти заради того, щоб згодом жити краще. Безболісно не вийде — прийдеться різати по-живому. Понад те — зараз цей процес ще навіть і не починався, коли реально почати скорочувати державний сектор чи саджати корупціонерів, чи закривати нерентабельні підприємства — ось тоді все й почнеться по-справжньому. Ось тоді поллються потоки «зради», ненависті та прокльонів щодо влади.

Власне, будь-яке реформування матиме успіх тільки тоді, коли переважна більшість населення погоджується взяти в цьому участь та дає певний карт-бланш реформаторам. Так, наша влада поки що й близько не нагадує реформаторів, але, з іншого боку, більшість суспільства абсолютно не готова терпіти заради цих реформ. Ну, хіба на словах.

Тому ситуація дуже проста — українцям варто навчитися терпіти. Не мовчазно підставляти шию під ярмо чи мовчати, коли поруч коїться злочин, аж ніяк. Ні, мова йде про те, щоб у глибині душі кожен українець розумів, що може й буде погано, але тому нема ради. Треба пройти крізь випробування, щоб потім жити краще. Й в цих випробуваннях нерідко далеко не тільки влада. Якщо будемо рипатися й кричати, нас очікує доля Латинської Америки, яка вже понад століття не може вибратися із зачаклованого кола революцій, переворотів та хунт. Бо там гарячі південні хлопці не вміють терпіти. А ось чи вміємо ми, буде зрозуміло найближчими роками.

http://m.tyzhden.ua/column/138391


І я таки не розумію: нащо мені "кричати", якщо для мене реал.інфл становила півтора десятка % торік і стільки ж за перші 5міс. цього року? І що я втратив, крім як можливості купувати за дещо менші надлишки (від зарплати) дешеві долари?
От і не бачу суттєвих причин для йойкання, бо я не гарячий південний (східний?) хлопець. І навіть спиртом не "підігрітий".
І, крім того, маю бажання жити у країні з коеф.паритету=1 (щоби були відповідно більші зарплати і щоби був сенс працювати й заощаджувати) у співтоваристві технологічно розвинутих країн (а більшість з них мають маленьку інфл. і коеф паритету навіть менший 1!), а не серед дикунів – експортерів сировини. Тому вважаю, що країна рухається у правильному напрямку.
Так, нині в Україні працювати невигідно. Але є можливість не працювати й тратити валютн.заощадження за вигідним курсом. Коеф.паритету за даними 2014 (ВВП ПКС/номінал; свіжі ВВП є у англ.вікі) в Україні =2,84. Причому макс. значення у всьому світі було =3.73(Гамбія), 3.6(Індія). А кількість країн де в 2014 коеф. був більшим аніж в Україні – незначна (16 штук, деякі з них для життя явно непридатні; у нас природа краща). І відчуваю, що Україна нині — найвигідніша країна для відпочинку, серед усіх на Землі (для людей з валютними заощадженнями) Бо стрибок курсу з 12.4 до 21 відповідно підвищив і коеф. паритету. Не настільки як показано в фільмі "Галопом по Європам" ;), але суттєво. І знову ж таки: на що мені скаржитись, якщо я завжди хотів більше відпочивати, а нині для цього створені ідеальні умови? Більше того, відпочиваючи, я ще й почуватимусь благодійником (1 – своїм звільненям створив роб.місце; 2 – витрачаючи "під-матрасне", тим самим інвестуватиму в економіку країни). Отже таки саме час для звільнення. :) Отакий от химерний світ надвиробництва...


Повертаючись до наявних скарг і т.п. ниття. Мені вони чомусь здаються невихованістю і/або незрілістю. От є чемні діти. І є нестерпні плакси. І є враження, що це все переходить і у доросле життя. Мабуть саме плакси починають нити. І ниють, і ниють. І без кінця, і без краю... І все їм хтось винен... Але в Україні нитиків якось забагато. Це видно хоч би з літератури. Американська література життєлюбна. В кінці так чи інакше перемагають гарні хлопці. У нас валом зневірницьких книг, де хороші люди вмирають... Та скільки ж можна???






Чи могла б історія України за останній рік бути кращою?

(У Айзека Азімова є гарне оповідання "а якщо...", http://argo-unf-in.at.ua/load/anglo_ame ... ho/3-1-0-5 яке коротко зводиться до того, що наслідки рано чи пізно будуть ті самі, хоч шлях може звиватись по всякому. Спробую оцінити наш нещодавній історичний шлях.)


Умовний початок року – небесна сотня.
Сумна подія, але чи ж існував швидший спосіб:
* підняти повстання проти донецьких не лише в Києві, а й ще у половині країни,
* поставити силовиків перед однозначним вибором (або так-сяк на боці людей, або повне протиставлення прагненням більшості і остаточний перехід на бік гопоти),
* усунути небаченого досі клептократа і його "сємью" від влади.

Наступні знакові події – відокремлення Криму й Донбасу.
Здавалося б: прикро, що це все не було зроблено так само мирно як і "відокримлення". Але чи ж існував мирний спосіб? Бо суть тих територій була кровопивницька, а спробуйте-но відірвати від свого тіла кліща! Та худоба радше втратить більшу частину тулуба, але не відчепиться. Так само й з тими дотаційними областями. Самі себе прогодувати вони не могли. У 2013р. донбаські шахти отримали з держбюджету 13 млрд грв. А іншими словами – понад тисячу грв з кожної працюючої людини... В 14р. планували взяти у нас 19млрд грв. При цьому самі себе називали " кормільцами" :)
І ті утриманці не сиділи тихо. Натомість постійно на щось скаржились і завзято та невпинно ненавиділи Україну. Аж настільки, що на вибори у них приходили і "мертві". А загальна явка частенько перевищувала 100%. І то ж не просто так. Вони збагнули, що обирати собі 51% місць вигідно, і за часи правління вфя "регіонали" захопили всі гілки влади й розповзались по всій Україні на керівні посади (й досі подекуди сидять...)
Хіба можливо мирно то все від'єднати?

Тому маємо війну. Хоч би й для того, щоби надалі будь-яка область не надумалась підминати під себе решту країни. Найкраще, звісно ж, було би воювати з Московією, бо саме до неї маємо безліч незакритих рахунків. Але то самогубство. Та й не настільки ми кровожерні. Тому наразі безпечніше воювати збройно і неофіційно з тими ж таки москвинами на ніби-то українських територіях. Особливо на постійно збиткових, на шкодливих, на диких. Тим більше, що москвини надзвичайно легко кинулись до бійки (до свого природного стану). І вони зусебіч виглядатимуть винними, бо ми просто захищаємось :)
Але ця війна важлива саме для колишньої УНР, бо вже майже всі усвідомили що таке Московія і т.з. "брати". Може навіть ті, хто раніше (після 33) боявся про це думати. І всі великі міста, крім отих нещасних з ЛуганДи, знайшли в собі досить свідомих людей, щоби розігнати нечисленних фанатичних любителів триколору по їхніх віддалених закутках зоопарку.
Та й врешті-решт: країна повинна вміти себе захистити. А Україна на схід від Збруча повинна мати власних сучасних героїв в боротьбі з московством, щоби зрозуміти, хто такий Бандера й чому він був, є і буде героєм ЗУНР.




Деякі, здавалося б, неприємні особливості минулого року.

Курс гривні.
Чи аж так погане її падіння? Бо ще позаторік панувало дивне ставлення до життя: країна щороку позичала гроші, влада крала, людям дещо перепадало і мало чи не щороку вони купували нові "мобілки" (збірна назва для всіляких привозних цяцьок, зокрема й компів, автівок, шмаття, і навіть відпочинку за кордоном...), бо старі чи то подряпані, чи просто набридли. А це ж мало колись скінчитись. Бо не можна вічно жити в борг. Новий курс і нові ціни привозних товарів повинні багатьом вправити мозок. І іноземні речі (куплені не в борг, а на чесно зароблене: тобто, країна може купити лише стільки, скільки сама продає) віднині працюватимуть набагато довше, а ставлення до них буде бережливіше. А ще краще, щоб їх ремонтували, бо це дасть додаткову якісну й корисну, сучасну працю українцям. А от їжа подорожчала 2014/2013 мало (для мене на 15.2%, але якби купував лише укр.їжу, то може було би менше). І зарплати не зросли саме тому, що й основні ціни майже не зросли. Відтак, можна припустити, що зростання курсу лише на користь (бо для життєво необхідного – шкода мінімальна). І для природи краще якщо люди переходять від надспоживання до економії. А якщо пощастить, і люди збагнуть, що невигідно забагато працювати (бо зарпл. в $ втричі менша), то може поділ праці в Україні стане справедливішим. Тобто: праця буде для всіх.

Надання нам нині міждержавних кредитів в обмежених обсягах і лише для погашення старих кредитів означає, що владі нема чого розкрадати. І навіть як вкрадуть десь гривню, то зможуть купити втричі менше долярів :)


Зростання плати за комунал.послуги.
Теж на краще. Єдина ціна для всіх == Менше корупційних схем. + Люди стануть економніші.
А якщо й дійсно саме дефіцит НафтоГазу з'їв більше половини ЗВР за 2014 рік і спричинив обвал гривні, то вже восени я очікую:
1) обмежену подачу тепла — лише по мінімуму (дуже на це сподіваюсь, бо платити багато, а за це ще й пітніти біля гарячих батарей – чомусь не хочеться...)
2) і ультиматум людям: або платите за тепло повну, комерц.ціну (мабуть рази вищу), або тепла взагалі більше не буде, бо ЗВР закінчились, а в борг нам (для обігріву вулиць!) грошей чомусь не дають :)
3) от тоді то ми й навчимось таки витрачати в рази менше енергоносіїв (=економити, як то вже давно є у цивілізованому світі) і не обігрівати вулиці, і скаржитись на нав'язуване нам (деякими підлими теплопостачальниками) марнотратство...



І найголовніше: все це досягається не безглуздим вмовлянням і не набридливим повчанням, а примусом до самостійного обдумування і усвідомлення. Саме так матеріал найкраще засвоюється :)
Тому я сподіваюсь що все сплановано якісно і ще кілька таких років зроблять укр.люд суттєво українськішим, економнішим, захищенішим. Так само як то було в Польщі, Прибалтиці... Ще на поч. 90-х.
А якби ми й далі повзли нашими старими способами, то це тривало би скажено довго... Власне, ми вже втратили 24 роки...
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1941
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 19 чер, 2015 09:51

Re: Ми просто так скаржимось (за звичкою), чи ми дійсно бідн

Школьная форма было 600, стало 2500,
Учебники (система "росток") было 350 грн. на 3 предмета, сейчас сдали - 800, пугают, что надо будет купить и по остальным предметам
Летний школьный лагерь - увеличили цену со 120 до 550грн.
Канцтовары - в среднем цены выросли в 2 раза, проезд - в 2 раза, продукты , даже с учетом исключения рыбы, оливок, и другого импорта лично в моей семье - в 2 раза при конкретном оскуднении стола. Готовим только дома, полуфабрикатами не питаемся, заготовки на зиму делаем, не пьем (редко - пиво), не курим
Босоножки кожаные (пр-во Украина) осенью стоили 200, сейчас такие же - 550. Одежда торговой марки Роза (киев) в 2 раза, польская какая-то фирма в 2.5 раза
Пишу только то, с чем столкнулись в последний месяц
По факту ЗП в грн. даже уменьшилась, так как нет "левых", премий и т.д.
Фактически реально покупательная способность моей семьи УМЕНЬШИЛАСЬ В 3 РАЗА, расходы считаю и пытаюсь оптимизировать.
Оптимисты, скажите на чем еще экономить?
888ccc888
 
Повідомлень: 14
З нами з: 21.05.15
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 чер, 2015 10:02

Re: Ми просто так скаржимось (за звичкою), чи ми дійсно бідн

  Bobua написав:Тому маємо війну. Хоч би й для того, щоби надалі будь-яка область не надумалась підминати під себе решту країни


У ВАС в АТО никто не погиб? А ценой гибели своего сына, не дай Бог, хотите? Вот и я не хочу. Убийства в любых их проявлениях слишком большая цена за что бы то ни было. Неоправдано большая. Если бы Вы выбирали - героически погиб, защищая Родину или да ну его нафиг тот Лугандон, лучше мой сын будет живой?
888ccc888
 
Повідомлень: 14
З нами з: 21.05.15
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 чер, 2015 10:26

  888ccc888 написав: Убийства в любых их проявлениях слишком большая цена за что бы то ни было. Неоправдано большая.

При этом провозглашается, что самое ценное - это человеческая жизнь.

А на практике (в реальности, а не на бумаге и лозунгах) оказывается иначе.
Жизни (чьи-то) по сути оказываются монетой (платой) за более ценные вещи.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 27920
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3241 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 чер, 2015 14:40

  Bobua написав:
  Banderlog написав:
  Bobua написав:
Праця (навіть легка) в таких сюрр. умовах – то явно якась нав'язлива ідея, нездорова звичка, хвороба (комплектна до "шопогольства"? ;))...

і це перемога? :lol:

Ваші думки в першій частині повідомлення – якісь зіжмакані(?), тому не знаю як коментувати, поки їх не розрівняєте ;-)
розжмакую
мене не влаштовує це
  Bobua написав:Так, нині в Україні працювати невигідно. Але є можливість не працювати й тратити валютн.заощадження за вигідним курсом.

1. я звик працювати й заробляти.
2. в більшості нема заощаджень.Тому вони приречені на злидні.
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 836
З нами з: 24.06.14
Подякував: 107 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 чер, 2015 14:59

за даними з: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_c ... y_GDP_(PPP)

за номін.: за паритет:

Country/Region GDP (BillionsGDP (Billion КОЕФ
 Gambia, The 0.825 3.08 3.73
 India 2049.50 7375.90 3.60
 Pakistan 250.14 882.30 3.53
   Nepal 19.64 66.80 3.40
 Iran 404.13 1334.30 3.30
 Egypt 286.44 943.10 3.29
 Malawi 4.26 13.70 3.21
 Madagascar 10.60 33.90 3.20
 Mauritania 5.08 15.50 3.05
 Cambodia 16.55 50.00 3.02
 Indonesia 888.65 2676.10 3.01
 Afghanistan 20.31 60.60 2.98
 Laos 11.68 34.40 2.95
 Sri Lanka 74.59 217.40 2.91
 Mongolia 11.98 34.80 2.90
 Bangladesh 185.42 533.70 2.88
 Ukraine 130.66 370.80 2.84
 Ghana 38.65 108.30 2.80
 Bhutan 2.09 5.86 2.80
 Uganda 27.62 76.90 2.78
 Ethiopia 52.34 144.60 2.76
 Vietnam 186.05 510.70 2.74
 Uzbekistan 62.62 171.70 2.74
 Burundi 3.09 8.38 2.71
 Tanzania 47.93 127.10 2.65
 Thailand 373.80 985.50 2.64
 Venezuela 205.79 538.90 2.62
 Kyrgyzstan 7.40 19.20 2.59
 Algeria 214.08 551.80 2.58
 Tunisia 48.55 124.30 2.56
 Nicaragua 11.71 29.50 2.52
 Sierra Leone 5.03 12.60 2.50
 Lesotho 2.16 5.28 2.45
 Guinea-Bissau 1.02 2.50 2.44
 Macedonia 11.34 27.60 2.43
 Philippines 284.93 692.20 2.43
 Tajikistan 9.24 22.30 2.41
 Yemen 43.23 103.60 2.40
 Albania 13.26 31.60 2.38
 Libya 41.15 97.60 2.37
 Armenia 10.28 24.30 2.36
 Iraq 221.13 522.70 2.36
 Rwanda 8.01 18.80 2.35
 Swaziland 3.68 8.62 2.34
 Burkina Faso 12.50 29.30 2.34
 Morocco 109.20 252.40 2.31
 Kosovo 7.32 16.90 2.31
 Bulgaria 55.84 128.60 2.30
 Guinea 6.53 15.00 2.30
 Mali 11.92 27.30 2.29
 Malaysia 326.93 746.10 2.28
 Zambia 26.76 61.00 2.28
 Benin 8.70 19.80 2.28
 Belarus 76.14 172.00 2.26
 Niger 8.03 17.90 2.23
 Azerbaijan 74.15 165.30 2.23
 Moldova 7.94 17.70 2.23
 Jordan 35.77 79.60 2.23
 Togo 4.60 10.10 2.19
 Kenya 60.77 132.40 2.18
 Serbia 43.87 95.50 2.18
 Senegal 15.58 33.60 2.16
 Sudan 73.82 159.10 2.16
 Dominican Republic 64.08 138.00 2.15
 Botswana 15.79 33.70 2.13
 Saudi Arabia 752.46 1605.70 2.13
 Cameroon 31.67 67.20 2.12
 Bosnia and Herzegovina 17.98 38.10 2.12
 Chad 13.95 29.50 2.12
 Gabon 17.18 36.30 2.11
 Haiti 8.71 18.30 2.10
 Montenegro 4.46 9.36 2.10
Cote d'Ivoire C?te d'Ivoire 33.96 71.10 2.09
 Oman 77.76 162.40 2.09
 Congo, Republic of the 13.50 28.00 2.07
 Georgia 16.54 34.20 2.07
 Bolivia 34.43 70.00 2.03
 Taiwan 529.55 1074.50 2.03
 South Sudan 12.83 26.00 2.03
 Eritrea 3.86 7.81 2.02
 South Africa 350.08 704.50 2.01
 El Salvador 25.33 50.90 2.01
 Honduras 19.51 39.10 2.00
 Brunei 15.10 30.20 2.00
 Zimbabwe 13.67 27.10 1.98
 Kazakhstan 212.26 418.50 1.97
 Guatemala 60.42 119.10 1.97
 Romania 199.95 392.80 1.96
 Paraguay 29.70 58.30 1.96
 Russia 1857.46 3564.50 1.92
 Turkey 806.11 1508.10 1.87
 Mozambique 16.68 31.10 1.86
 Guyana 3.00 5.51 1.84
 Peru 202.95 371.30 1.83
 Nigeria 573.65 1049.10 1.83
 Bahrain 33.86 61.90 1.83
 Liberia 2.03 3.69 1.82
Sao Tome and Principe S?o Tom? an 0.341 0.62 1.82
 Djibouti 1.59 2.87 1.81
 Hungary 137.10 246.40 1.80
 Ecuador 100.76 180.20 1.79
 Namibia 13.35 23.60 1.77
 Mauritius 13.24 23.40 1.77
 Argentina 540.16 947.60 1.75
 Equatorial Guinea 14.31 25.10 1.75
 Jamaica 13.79 24.10 1.75
 Poland 546.64 954.50 1.75
 Panama 43.78 76.40 1.74
 Belize 1.69 2.94 1.74
 Suriname 5.30 9.19 1.73
 Fiji 4.21 7.29 1.73
 Cape Verde 1.90 3.28 1.73
 Maldives 2.85 4.92 1.72
 Turkmenistan 47.93 82.10 1.71
 Seychelles 1.42 2.41 1.70
 China 10380.38 17617.30 1.70
 Syria 72.00 121.40 1.69
 Comoros 0.717 1.20 1.67
 Mexico 1282.73 2140.60 1.67
 Colombia 384.90 640.10 1.66
 Lithuania 48.23 79.60 1.65 71  Burma 62.80 0.20
 Kuwait 172.35 284.00 1.65
 Lebanon 49.92 81.10 1.62
 Congo, Democratic Republic of th 34.68 55.80 1.61
 Saint Vincent and the Grenadines 0.736 1.18 1.60
 Antigua and Barbuda 1.24 1.99 1.60
 Central African Republic 1.79 2.86 1.60
 Chile 257.97 409.30 1.59
 Croatia 57.16 88.50 1.55
 Czech Republic 205.66 314.60 1.53
 Slovakia 99.97 152.60 1.53
 Qatar 210.00 320.50 1.53
 Latvia 31.97 48.20 1.51
 Trinidad and Tobago 28.79 43.40 1.51
 Saint Kitts and Nevis 0.841 1.26 1.50
 United Arab Emirates 401.65 599.80 1.49
 Costa Rica 48.14 71.00 1.47
 Grenada 0.862 1.27 1.47
 Singapore 308.05 452.70 1.47
 Saint Lucia 1.36 1.97 1.45
 Dominica 0.526 0.76 1.44
 World 77301.96 108036.50 1.40
 Brazil 2353.03 3263.80 1.39
 Hong Kong 289.63 397.50 1.37
 Estonia 25.95 35.60 1.37
 Angola 128.56 175.60 1.37
 Timor-Leste 4.48 6.07 1.36
 Malta 10.58 14.10 1.33
 Uruguay 55.14 70.00 1.27
 South Korea 1416.95 1778.80 1.26
 Slovenia 49.51 61.10 1.23
 Portugal 230.01 280.40 1.22
 Samoa 0.826 0.99 1.20
 Greece 238.02 284.30 1.19
 Cyprus 23.27 27.40 1.18
 Papua New Guinea 16.06 18.10 1.13
 Spain 1406.86 1566.40 1.11
 Tonga 0.454 0.50 1.10
 Palau 0.269 0.29 1.08
 San Marino 1.79 1.91 1.07
 Tuvalu 0.038 0.04 1.05
 Kiribati 0.181 0.19 1.05
 Bahamas, The 8.66 9.02 1.04
 Barbados 4.35 4.52 1.04
 Japan 4616.34 4750.80 1.03
 European Union[n 1] 18495.35 18526.50 1.00
 United States 17418.93 17418.90 1.00
 Italy 2147.95 2127.70 0.99
 Federated States of Micronesia 0.315 0.31 0.98
 Germany 3859.55 3721.60 0.96
 Solomon Islands 1.16 1.09 0.94
 Marshall Islands 0.193 0.18 0.93
 Netherlands 866.35 798.60 0.92
 Ireland 246.44 226.80 0.92
 France 2846.89 2580.80 0.91
 Austria 437.12 395.50 0.90
 Belgium 534.67 481.50 0.90
 Canada 1788.72 1591.60 0.89
 Israel 303.77 268.50 0.88
 United Kingdom 2945.15 2548.90 0.87
 Iceland 16.69 14.20 0.85
 Vanuatu 0.812 0.69 0.85
 Luxembourg 62.40 51.40 0.82
 Finland 271.17 221.00 0.82
 New Zealand 198.12 158.90 0.80
 Sweden 570.14 448.20 0.79
 Australia 1444.19 1095.40 0.76
 Denmark 340.81 249.50 0.73
 Norway 500.24 345.20 0.69
  Switzerland 712.05 472.80 0.66
1234.00 0.20


Мдя... невдале у нас місце.

  dinozavrik написав:
  Banderlog написав:не приймаэться. Нормальні кросовки також коштують ~2100-3000грн. треба хоча б 2 пари в рік. Також подорожали на 13%? Багато населення в нас може собі дозволити спорт?

Завжди купую взуття за кордоном з доставкою сюди(nike, adidas, convers, skechers), ще жодного разу не дав більше 60уе за взуття, де ви такі ціни шукаєте?

Хто шукає — той знайде :D


  888ccc888 написав:Школьная форма было 600, стало 2500,
Учебники (система "росток") было 350 грн. на 3 предмета, сейчас сдали - 800, пугают, что надо будет купить и по остальным предметам
Летний школьный лагерь - увеличили цену со 120 до 550грн.
Канцтовары - в среднем цены выросли в 2 раза, проезд - в 2 раза, продукты , даже с учетом исключения рыбы, оливок, и другого импорта лично в моей семье - в 2 раза при конкретном оскуднении стола. Готовим только дома, полуфабрикатами не питаемся, заготовки на зиму делаем, не пьем (редко - пиво), не курим
Босоножки кожаные (пр-во Украина) осенью стоили 200, сейчас такие же - 550. Одежда торговой марки Роза (киев) в 2 раза, польская какая-то фирма в 2.5 раза
Пишу только то, с чем столкнулись в последний месяц
По факту ЗП в грн. даже уменьшилась, так как нет "левых", премий и т.д.
Фактически реально покупательная способность моей семьи УМЕНЬШИЛАСЬ В 3 РАЗА, расходы считаю и пытаюсь оптимизировать.
Оптимисты, скажите на чем еще экономить?

1) Все дуже просто. Економити треба на тому, що дуже зростає в ціні. Серед вищеописаного, це напр., буде форма з її коеф 4.2... Треба шукати форму укр.виробництва, яка не мала будь-яких підстав для такого зростання, бо зарплати працівникам у 4 рази не росли... Або взагалі обходитись без монополізованої форми. І носити нормальний одяг за норм. ціну...
2) Іжа. Поясність: як вона могла вирости вдвічі. Як можна так багато з’їдати? Напр., нормою для людини є 2000 ккал на добу. Припустімо людина велика і їй тре 3000 ккал. На місяць це буде 91500ккал. А це 96 кг йогурту по 20 грв/кг = 1926грв. Це 27.5кг сиру по 90грв/кг = 2470грв. Розкажіть, як можна щодня з’їдати майже кг сиру??? Бо я колись їв його багато, але не настільки... Отже навіть якщо не купувати хліб (42кг на міс = 420грв == повне забезпечення їжею) олію (10.2кг = 250 грв == ВСІ енергетичні витрати людини-лісоруба на місяць) і т.п. дешевки, то в місяць складно з’їсти більше аніж на 2000грв.
А тепер найпідступніше питання: як Ви обходились 1000грв (або меншою сумою) на кожного(!) до того як їжа ніби-то "подорожчала" вдвічі? :? Бо 1000грв на їжу то було не так вже й багато в 2013р. Я у міських умовах тратив більше. Хіба-що в походах їв менше, але там особливі умови (їжу несу на собі, тому багато купувати не можна... буде надто важко).
Тому-то мені не віриться, коли люди кажуть про здорожчання в 2-3-4рази. І де ви берете гроші для оплати ТАКОГО здорожчання???
І взагалі, я вже наводив цитату зі статті "Прогодувати людину дешевше, ніж білого лебедя..." Там були реальні цифри щодо необхідного мінімуму на харчування viewtopic.php?p=762189#p762189


  888ccc888 написав:
  Bobua написав:Тому маємо війну. Хоч би й для того, щоби надалі будь-яка область не надумалась підминати під себе решту країни


У ВАС в АТО никто не погиб? А ценой гибели своего сына, не дай Бог, хотите? Вот и я не хочу. Убийства в любых их проявлениях слишком большая цена за что бы то ни было. Неоправдано большая. Если бы Вы выбирали - героически погиб, защищая Родину или да ну его нафиг тот Лугандон, лучше мой сын будет живой?

Я проти війни.
Вся твереза частину України проти війни.
І я сумніваюсь, що влада або народ в цілому хочуть повернення тої ЛуганДи. Бо то невигідно з багатьох причин. Бо саме тоді ми дійсно станемо бідними з будь-якої точки зору...
Але у нас нема вибору, крім як захищатись: якщо скласти зброю, то пекло поповзе далі в мирну Україну. В ту Україну, яка не хоче того пекла (на відміну від ЛуганДи).
Що Ви пропонуєте? Здати Одесу? І сподіватись, що їм вистачить? Але якщо не вистачить і якщо сьогодні не захистити Одесу, то хто завтра захистить Київ?
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1941
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 19 чер, 2015 15:35

Автор поста забыл еще коммуналку посчитать! Или с родителями живет?
Yarik Shostak
 
Повідомлень: 8
З нами з: 18.06.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 чер, 2015 20:02

Re: Ми просто так скаржимось (за звичкою), чи ми дійсно бідн

  Bobua написав:) Все дуже просто. Економити треба на тому, що дуже зростає в ціні. Серед вищеописаного, це напр., буде форма з її коеф 4.2... Треба шукати форму укр.виробництва, яка не мала будь-яких підстав для такого зростання, бо зарплати працівникам у 4 рази не росли... Або взагалі обходитись без монополізованої форми. І носити нормальний одяг за норм. ціну...
2) Іжа. Поясність: як вона могла вирости вдвічі. Як можна так багато з’їдати? Напр., нормою для людини є 2000 ккал на добу. Припустімо людина велика і їй тре 3000 ккал. На місяць це буде 91500ккал. А це 96 кг йогурту по 20 грв/кг = 1926грв. Це 27.5кг сиру по 90грв/кг = 2470грв. Розкажіть, як можна щодня з’їдати майже кг сиру??? Бо я колись їв його багато, але не настільки... Отже навіть якщо не купувати хліб (42кг на міс = 420грв == повне забезпечення їжею) олію (10.2кг = 250 грв == ВСІ енергетичні витрати людини-лісоруба на місяць) і т.п. дешевки, то в місяць складно з’їсти більше аніж на 2000грв.
А тепер найпідступніше питання: як Ви обходились 1000грв (або меншою сумою) на кожного(!) до того як їжа ніби-то "подорожчала" вдвічі? :? Бо 1000грв на їжу то було не так вже й багато в 2013р. Я у міських умовах тратив більше. Хіба-що в походах їв менше, але там особливі умови (їжу несу на собі, тому багато купувати не можна... буде надто важко).
Тому-то мені не віриться, коли люди кажуть про здорожчання в 2-3-4рази. І де ви берете гроші для оплати ТАКОГО здорожчання???
І взагалі, я вже наводив цитату зі статті "Прогодувати людину дешевше, ніж білого лебедя..." Там були реальні цифри щодо необхідного мінімуму на харчування viewtopic.php?p=762189#p762189

Простите, у вас есть дети?
Да форма - это СПАСЕНИЕ, Вы учитываете психологический фактор, что дети из более зажиточных семей могут позволтить одевать ребенка гораздо лучше. Я не хочу, чтобы моя дочь испытывала ущербность,зависть и т.д., ну не объяснишь ничего в таком возрасте, зачем прививать комплексы, тем более девочка. А так форма, она и есть форма
Школьная форма далеко не лучшего качества УКРАИНСКОГО производства - 2500, обувь покупали 2 недели назад 550 одни босоножки, а ребенку на лето нужно минимум 2 пары - это же ребенок! И в прошлогодних она не может ходить - дети РАСТУТ. 2 раза в год полная смена гардероба. Реально, возмите племянника или соседского ребенка и сходите хоть на троещенский рынок, хоть в секонд и оденьте его! Мои расходы на гардероб одного ребенка 10 лет увеличились в 2015 году - более, чем в 3 раза.
И да, на взрослых гораздо меньше идет денег, так как летние брюки используются 6 сезон (но согласитесь это не нормально)
Где вы взяли цифру 1000 грн. на продукты? Я пишу, что выросли траты в 2 раза, а пришлось отказаться от моих любимых лимонов, оливок, сыра (с плесенью)например
Живем в съемной квартире, и ДА! платим коммуналку. Переехали из двушки в однушку, заставили хозяйку поставить счетчики (частично за наш счет)
Пока выживаем, так как доходы позволяли откладывать еще в прошлом году. Сейчас тратится все до нуля.
И еще, простите, но калорийность ни есть здоровая пища. Ну нельзя считать только по калориям. А надо приводить еду к балансу - белки-жиры-углеводы = 1-1-4.Витамины и микроэлементы Белки должны быть полноценными, т.е.животного происхождения. В идеале обязательно в рационе должна быть красная рыба и морепродукты (хотя бы для ребенка) Скажите чем заменить отечественным аналогом? Фрукты и овощи должны быть отечественные, с витаминами.
С одной стороны наша картошка вроде бы дешевая, но клубника у бабок ДОРОЖЕ, чем в супермаркете.
Вот вам моя математика - в сезон клубника самая дешевая, которую я могу найти в Киеве(деснянский р-н) - 20 грн. Куплено 6 кг. на заморозку - 120 грн. плюс сахар 2 кг - 22 грн. Съедено еще где-то 6-8 кг. по средней цене 25 грн - 200грн. ТОЛЬКО на один вид ягоды за этот месяц с учетом заготовок на зиму - 340 грн. Не много, но это только один продукт, а если бы варили варенье, то сахар берется 1 к 1. Уже не варим.И так во всем.
Ни в коем случае не жалуюсь, выживаем как можем, пытаемся не заморачиваться, но по теме МОИ РЕАЛЬНЫЕ РАСХОДЫ увеличились в 3 раза. Приведите свои расчеты в деньгах пожалуйста, и на чем Вы экономите?
888ccc888
 
Повідомлень: 14
З нами з: 21.05.15
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
  #<12345 ... 26>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама