ULANUSA: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2022 ГОД (UAH/USD)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
  #<1 ... 12921293129412951296 ... 1738>
Повідомлення Додано: П'ят 18 січ, 2019 19:00

Faceless
Тесный вагончик собрался вокруг 27,9. Как бы его не отцепили на полном ходу :mrgreen:

Средний прогноз с 28,53 рухнул на 28,26

Т о мы в среднем поверили в укрепление.Остались вопросы.
- ставка и как понижение повлияет
- овгз. будет ли бум в этом году
- гривнедефицит или наоборот, но что то наоборот не наблюдается
- как скоро активизируются аграрии, в последние годы они не ждут снижения курса
- долги VS транши, тут думаю будет приблизительное равновесие, т е будут помогать выплачивать в срок.

Но вся эта игра до поры, вторые выборы...
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 18 січ, 2019 19:55

Каким будет курс гривны в 2019 году консенсус-прогноз.
Зображення

источник https://minfin.com.ua/2019/01/18/36394786/
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23124
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3340 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 18 січ, 2019 20:10

  vitaliian написав:Каким будет курс гривны в 2019 году консенсус-прогноз.
Зображення

источник https://minfin.com.ua/2019/01/18/36394786/


- обращаем внимание что там п1 - мвф, всегда считал и говорил об этом.И сотр прекращать никто не собирается
- курс на конец года может очень резко отличаться от скажем за месяц-два.
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 18 січ, 2019 22:39

Только вчера проголосовали и честно не пойму. почему многие дали такие высокие курсы.Ну ладно я там выбился из колеи. может лишнего употребил :) или поддался.Но сразу за мной 27,90-95.Да такие курсы уже продавали сегодня в Киеве, Одессе, не говоря за Черновцы...уже сегодня :shock:
Да, в конце года может и на 30 + попрём, но тож ещё долго.
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 18 січ, 2019 23:10

  Vitl написав:Только вчера проголосовали и честно не пойму. почему многие дали такие высокие курсы.Ну ладно я там выбился из колеи. может лишнего употребил :) или поддался.Но сразу за мной 27,90-95.Да такие курсы уже продавали сегодня в Киеве, Одессе, не говоря за Черновцы...уже сегодня :shock:
Да, в конце года может и на 30 + попрём, но тож ещё долго.


высокие курсы-это сильная гривна?
значит уверовали в стабильность (по крайней мере до конца месяца)
я тоже уверовал, что до марта ниже 28,30 гривна не упадет :mrgreen:
prodigy
 
Повідомлень: 11023
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3239 раз.
Подякували: 3297 раз.
 
Профіль
1
3
1
Повідомлення Додано: П'ят 18 січ, 2019 23:39

  prodigy написав:
  Vitl написав:Только вчера проголосовали и честно не пойму. почему многие дали такие высокие курсы.Ну ладно я там выбился из колеи. может лишнего употребил :) или поддался.Но сразу за мной 27,90-95.Да такие курсы уже продавали сегодня в Киеве, Одессе, не говоря за Черновцы...уже сегодня :shock:
Да, в конце года может и на 30 + попрём, но тож ещё долго.


высокие курсы-это сильная гривна?
значит уверовали в стабильность (по крайней мере до конца месяца)
я тоже уверовал, что до марта ниже 28,30 гривна не упадет :mrgreen:

Высокие курсы - это доллара.Я конечно не хочу особо задавать риторический вопрос - на чём гривна упадёт.Сам знаю. что это что то может нарисоваться из за угла в любой день.Но однако сезонность, пусть даже в искажённом и зарегулированном виде. никто пока не отменял, и в результате гривна . возможно начала тренд на укрепление до валютной осени.Возможно ещё и нет. может всплесками будут попытки на север, но уже маловероятно.Спросишь - почему, долги в ярдах отдавать с высоким курсом некомфортно однако...там же в бюджете на долги опр сумма заложена, вот и танцуем отсюда.Опять, как ранее писал. всё это при условии. что власть имеет сейчас средства и возможность регулировать - манипулировать курс(ом).
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 08:12

...У тому числі на правах вихідного оффтопу....
Хлопці! Я звичайно розумію, що відповідь на питання чи включати Крижопіль до переліку міст за яким буде визначен середній курс купівлі доляра у звітному періоді - то вкрай важливе и принципове питання, але ж мій пассаж тиждень тому залишився без відповіді :) . "Зкопіпастю" посилання ULANUSA: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2019 ГОД (UAH/USD) та ще дещо "накнопаю"...
Не маю чіткої уяви про майбутнє, бо ніхто про еліксир так ніщо і не порадив, а своєі Валентини у банку не маю, то маю мислити по трендах, а не глобальних екстремумах. Обміняв трохи "сезонного" доляра (у четвер ОТП по 27.9) на гривну та сів у потяг, який повинен рухатися у південному напрямку. Між першим та другим туром виборів буде зупинка, тоді й обміркуємо, що робити. Як раз тоді буде закінчуватися короткі бумаги по доляру (92 дні, як вже було десь зазначено на форумі). Може власники думають конвертуватися на ситуативному піку чи взагалі вивести доляр? Побачимо...На наступному тижні (пн-ср) ще конвертую трохи папіру ФРСного. Як вже зазначалося, америкоси будуть вшановувати Кінга, то помолимося і ми за нього, гарний мужик був, може він і нам допоможе... осягнути ще один міні екстремум у цьому місяці, чи не так?
Хлопці! Взагалі мені потрібен "еліксир" з яким зможу згадати у дрібничках не далеке минуле. Це повинно бути легшим, ніж побачити чітко майбутне, чи не так, бо минуле вже існує, і його не зміниш, а майбутнє може розвиватися по різним сценаріям за тим чи іншим як кажуть фізики "аттрактором"(?). Негативний
контекст аттрактора по Томасу (агресія русичів) - не відбувся. Позитивний контекст аттрактора по МВФ - відбувся (нам дали транш, дефолту немає, чисті ЗВР - більше, ніж 3м. імпорту і т.д.). На виплати в лютому
нашкрібуть, отож до другого туру виборів вистачить (якщо інші важливі аттрактори не увімкнуться), а далі...."далі буде"!
Хлопці! Я не є інкарнацією Козака-характерника, який упав зі свого коня, здобув амнезію та не памятає де заховав горшик зі своїми монетками! :mrgreen: Моє питання про еліксир та контакти Пургена залишаються актуальними. Також напередодні другого туру треба буде прийняти вкрай важливе рішення... А то раптом наш машиніст-провідник (дядько Сашко) вийде з потягу по нужді чи пересяде у якийсь товарняк, то шо нам тоді всім робить, га?! :D
UEG_U_
 
Повідомлень: 29
З нами з: 27.11.18
Подякував: 23 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 11:22

  Vitl написав:Только вчера проголосовали и честно не пойму. почему многие дали такие высокие курсы.Ну ладно я там выбился из колеи. может лишнего употребил :) или поддался.Но сразу за мной 27,90-95.Да такие курсы уже продавали сегодня в Киеве, Одессе, не говоря за Черновцы...уже сегодня :shock:
Да, в конце года может и на 30 + попрём, но тож ещё долго.

Ну торік 310118 було 27,9, а в травні 2018 - 26.
Не вірю, що покращення вже настало, і в цьому році буде сильно дешевше, чим торік, наприклад, 310119 по 27, а в травні по 25.

Що до першої п'ятірки, там прогнози в рамках 27,9-28,32. Я в тренді. :D
10/9/9
 
Повідомлень: 676
З нами з: 10.09.09
Подякував: 123 раз.
Подякували: 172 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 11:28

Re: ULANUSA: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2019 ГОД (UAH/USD)

  Vitl написав:Сам знаю. что это что то может нарисоваться из за угла в любой день
есть один признак который обычно предшествует девальвации - рост депозитных ставок в гривне. Не знаю как это работает, видимо народ снимает гривну и меняет на доллары и в банках образовывается дефицит. Речь идёт о коротких депозитах (3-6 мес). За Аккордом буквально вчера сразу несколько банков начали давать 18% на коротком периоде. Традиционно депозиты 3-6 мес шли под 12-14%.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23124
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3340 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 11:35

  vitaliian написав:
  Vitl написав:Сам знаю. что это что то может нарисоваться из за угла в любой день
есть один признак который обычно предшествует девальвации - рост депозитных ставок в гривне. Не знаю как это работает, видимо народ снимает гривну и меняет на доллары и в банках образовывается дефицит. Речь идёт о коротких депозитах (3-6 мес). За Аккордом буквально вчера сразу несколько банков начали давать 18% на коротком периоде. Традиционно депозиты 3-6 мес шли под 12-14%.


у банков сейчас дефицит ликвидности(накупили ОВГЗ, нечем работать)
рефинанс под 20% у НБУ или депозит у населения под 18%
prodigy
 
Повідомлень: 11023
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3239 раз.
Подякували: 3297 раз.
 
Профіль
1
3
1
  #<1 ... 12921293129412951296 ... 1738>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 28737
Переглянути останнє повідомлення
Суб 17 лип, 2021 19:23
Alex2007
2 12546
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 лют, 2016 14:15
anna_krav
7 15121
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 лют, 2016 10:45
Anna_Kravchenko
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама