ULANUSA: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2019 ГОД (UAH/USD)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
  #<1 ... 16021603160416051606 ... 1610>
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 01:11

чик написав:
  SAndriy1 написав:О всезнающий Долярчик! Будь милостив - раскрой прогнозы на год))))))

как то мельчают всезнайки, то были аляк с ас, теперь синус с долярчиком...

Так АС совсем как прогнозист уже никакой, хотя кто этим нынче похвастаться может. А вот мыслей Альяка очень не хватает.

ПС. Массовое переобувание тутэшних прогнозов на понижение? К чему бы это))
Ut sementem feceris, ita et metes
RES(Дело) PUBLICA(Общее)
Corpocrator

Подякував: 156 раз.
Подякували: 345 раз.

Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 01:30

Re: ULANUSA: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2019 ГОД (UAH/USD)

Corpocrator написав:
  чик написав:
  SAndriy1 написав:О всезнающий Долярчик! Будь милостив - раскрой прогнозы на год))))))

Так АС совсем как прогнозист уже никакой, хотя кто этим нынче похвастаться может. А вот мыслей Альяка очень не хватает.

На прошлый этап тоже все, кроме двух, играли на понижение
Faceless
Модератор

Подякував: 1131 раз.
Подякували: 6116 раз.

Профіль
7
2
3
Повідомлення Додано: Вів 19 лис, 2019 19:49

Corpocrator написав:
  чик написав:

26.11 снизят доходность по последнему привлекательному продукту в линейке ОГВЗ и переобуемся взад ;)
SAndriy1

Подякував: 17 раз.
Подякували: 86 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 лис, 2019 14:37

... навіть, якщо зростемо на 1 гривню до Нового року(можливий і такий сценарій) - то це і так буде "смішний" курс для зими і "замалий" - для "хитрунців", які влітку купили пА ~ 26 і хотіли взимку злити пА 28-29-30! :D
- а тепер сидять рівно на дупі і з надією в думках: "ну хоч би злити пА 26,5!" :D
...я ще три роки тому написав це:
...хочете побачити майбутнього президента? - ось він! https://www.youtube.com/watch?v=F99H5wfVIw4 - наступний прогноз: - кінець/припинення війни на сході відбудеться вже у 2020р.!
Долярчик

Подякував: 485 раз.
Подякували: 493 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 лис, 2019 17:34

Долярчик написав:... навіть, якщо зростемо на 1 гривню до Нового року(можливий і такий сценарій) - то це і так буде "смішний" курс для зими і "замалий" - для "хитрунців", які влітку купили пА ~ 26 і хотіли взимку злити пА 28-29-30! :D
- а тепер сидять рівно на дупі і з надією в думках: "ну хоч би злити пА 26,5!" :D

кого-то ты мне напомнил... Алекс2006

многие заняты делом и вообще за курсом не следят

3 месяца делал ремонт и продавал валюту по текущему курсу (потерял от 1500 долл , т.е. продавал "дорого купленное" евро ), зато выиграл в другом в 3 раза и поэтому вообще не парюсь какой будет курс в декабре и еще ближайшие 12 мес. сегодня цены на все растут в независимости от курса доллара, поэтому есть смысл не ждать "хорошего" курса, а покупать сегодня (завтра будет дороже)
Жванецкий: Мы овладеваем более высоким стилем спора. Спор без фактов. Спор на темпераменте. Спор, переходящий от голословного утверждения на личность партнера.
prodigy

Подякував: 2354 раз.
Подякували: 1603 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 20 лис, 2019 18:22

prodigy написав:сегодня цены на все растут в независимости от курса доллара

... от цього я не можу, ну ніяк, зрозуміти!
- ну те, що не падають ціни, то я ще зрозуміти можу(бо, деякий товар продається не один місяць..... і ті, торгові точки/маркети, які мають ще багато товару закупленого по курсу 27-26 і ще не продали його..... не хочуть зменшувати ціну...
- але, чому РОСТУТ ЦІНИ майже на все - ну ніяк мені на голову не налазить!
...хочете побачити майбутнього президента? - ось він! https://www.youtube.com/watch?v=F99H5wfVIw4 - наступний прогноз: - кінець/припинення війни на сході відбудеться вже у 2020р.!
Долярчик

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2019 08:52

Долярчик написав:

- ну те, що не падають ціни, то я ще зрозуміти можу(бо, деякий товар продається не один місяць..... і ті, торгові точки/маркети, які мають ще багато товару закупленого по курсу 27-26 і ще не продали його..... не хочуть зменшувати ціну...

напоминает 1992-1993гг...каждый на рынке играл по своим правилам (т.е. безпредел)
Жванецкий: Мы овладеваем более высоким стилем спора. Спор без фактов. Спор на темпераменте. Спор, переходящий от голословного утверждения на личность партнера.
prodigy

Подякував: 2354 раз.
Подякували: 1603 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2019 16:19

Долярчик написав:

Тобто, ціни зробили нас разом ;)
SAndriy1

Подякував: 17 раз.
Подякували: 86 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2019 18:56

SAndriy1 написав:Тобто, ціни зробили нас разом

... от що-що, а ціни - то точно зробили НАС УСІХ разом!

- мав надію, що ціни будуть триматись на місці, а вже з початком Нового року, будуть по-трохи, спадати....
- але, дивлячись на ціни продуктів(а їх потрібно купувати ЩОДНЯ! )
- і ціни(як не дивно), на нерухомість... - то вже думається, що якась "дурна ракета #туземун стартанула у Рай, а нас тут всіх залишила у пеклі варитись"!
- хоч Зе, я у цьому не звинувачую, але вже і він має це помічати(радники мають шепотіти йому на вухо про це) - і вже, по-трохи, повинен щось з тим робити!!!
- особисто я йому дав термін до середини літа(рік на посаді буде), а там вже і мого терпіння не вистачить, якщо хоч МІНІМАЛЬНИХ змін на краще не побачу!
Долярчик

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2019 22:50

Долярчик написав:

А що тут розуміти.
Одні розумники не хочуть знижувати ціни за товар закуплений тіпа по 27, і більше того, ще й збільшили ціни відносно минулої осені. Інші розумники дивляться на той бєспрєдєл, і думають, а чим ми гірші, а нехай ті бєспрєдєльщики заплатять нам за послуги на +20%. І пішло поїхало. І маємо +20% на все. Наступного року, до ворожки не ходи, буде ще +20% на все.
Та й загалом. Хотіли у Европу? Так будь-ласка, отримайте европейські ціни. Ну поки що не на все, але до того все і йде.
Комуналка ще навіть не східноевропейська, тобто, далі буде ще дорожче, а потім ще. Тим більше, що скасували держконтроль цін на гарячу воду, опалення, електрику, тобто, вже цієї зими місцеві ради можуть заряджати ракету ту зе мун на енергетики.

І, до речі, ви нові тарифи вашого мобільного оператора бачили?
Наприклад, того ж Київстар, які були тарифи-2018, які є тарифи-2019, і на що вас у примусовому порядку переведуть/перевели у 2020? Як вам той стрибок цін? Вже навіть не +20%, а значно більше.
Короче, Київстар (ну і інші) випереджаючими кроками-тарифами рухається у Европу. :shock:
Василь-Рівне - в ігнор forever!
10/9/9

Подякував: 89 раз.
Подякували: 75 раз.

Профіль
  #<1 ... 16021603160416051606 ... 1610>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість