ULANUSA: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2022 ГОД (UAH/USD)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
  #<1 ... 15421543154415451546 ... 1738>
Повідомлення Додано: Суб 01 чер, 2019 12:46

  orest написав:
  orest написав:
  sinus написав:26,55 на останнє число травня,шлюзи відкриються незабаром після інагураціі, вже десь на початку червня..

Які шлюзи???
З ракетами я б зачекав. Як МБ так і готівка досить спокійно реагує на певне зменшення пропозиції на МБ!!!! Головні сезонні фактори літнього зміцнення грн ще тільки на підході. Навіть певний ріст попиту, швидше всього, має спровокувати боковик на рівнях біля 27. Вже писав, ніхто зараз масово виводити не буде. Там уважно фільтрують всі суми, можна і на додаткові пояснення походження нарватися (як мінімум). Тут також світитися небезпечно, Аваков точно на нового президента працює і в інших структурах ситуація не зрозуміла. Ріст тіні збільшить пропозицію на готівці, яку чудово вміють перенаправити на МБ (поки навіть не пробують цього робити). Та й, підозрюю, середнього розміру тінь зараз більше переймається проблемами збереження позицій і обєктів (мяко кажучи). Чи піде інфекція вище?

НБУ треба багато відкупити, конкурентів і так вистачає, а при різкому чи стабільному рості валюти їх збільшиться в рази.

Якісь вагомі висновки можна буде робити тільки після перших важливих рішень-призначень після інавгурації та після месиджу місії МВФ. А якщо МВФ дасть транш? Адже представникам великих світових банків команда нового президента багато правильного сказала (тільки чи цього разу слова і справи зійдуться?).

П.С. І вибори у ВР будуть гарячі. Вакарчук уже стартанув голоси в "Слуги народу" забирати. Грошей влиють реальних більше ніж на президентські.
П.П.С. Нове дно було не тривале і не суттєво глибше. 27,5 у травні ніяк, але до 27 наблизитися можемо :oops:

:wink: НБУ лив після 26,6 і багато чого іншого я описував в останніх дописах. Тому, на середину червня швидше назад в діапазон 26,1-26,6 (мабуть ближче до 26,4) Все сказано поза конкурсом :!:

27,2.на 15.06.2019.
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 01 чер, 2019 12:59

26.87 на 15.06
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Суб 01 чер, 2019 13:03

  10/9/9 написав:vitaliian
Напевно я даремно вклинився в вашу з prodigy розмову.
Вийшов зіпсований телефон.
Просто мав на увазі, що альтернативи для пересічного з багатоповерхівки немає (якщо газ підключений, значить з великою ймовірністю ніхто не обріже газ і не перейде виключно на електрику, якщо лише електрика - тут взагалі без варіантів).
Загалом, я з вами цілковито згоден, що монополісти - зло.
Доречі,
"Зеленський на РНБО підняв проблему монополізації енергоринку: рішення обіцяють в червні"
https://www.unian.ua/economics/energeti ... ervni.html

у меня дом с подключенным газом. осознанно перестал им пользоваться и опломбировал.
юзаю все электрическое. надеюсь со временем технологии шагнуть на столько что можно будет поставить панели на балконе и стенах (два в одном - и утепление и электричество) и забить на поставки электричества от монополий.
mephala
 
Повідомлень: 9144
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 01 чер, 2019 13:22

  mephala написав:
  10/9/9 написав:vitaliian
Напевно я даремно вклинився в вашу з prodigy розмову.
Вийшов зіпсований телефон.
Просто мав на увазі, що альтернативи для пересічного з багатоповерхівки немає (якщо газ підключений, значить з великою ймовірністю ніхто не обріже газ і не перейде виключно на електрику, якщо лише електрика - тут взагалі без варіантів).
Загалом, я з вами цілковито згоден, що монополісти - зло.
Доречі,
"Зеленський на РНБО підняв проблему монополізації енергоринку: рішення обіцяють в червні"
https://www.unian.ua/economics/energeti ... ervni.html

у меня дом с подключенным газом. осознанно перестал им пользоваться и опломбировал.
юзаю все электрическое. надеюсь со временем технологии шагнуть на столько что можно будет поставить панели на балконе и стенах (два в одном - и утепление и электричество) и забить на поставки электричества от монополий.


50/50
prodigy
 
Повідомлень: 11013
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3239 раз.
Подякували: 3297 раз.
 
Профіль
1
3
1
Повідомлення Додано: Суб 01 чер, 2019 13:23

на 15/06 26,91
prodigy
 
Повідомлень: 11013
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3239 раз.
Подякували: 3297 раз.
 
Профіль
1
3
1
Повідомлення Додано: Суб 01 чер, 2019 13:28

  mephala написав:
  10/9/9 написав:vitaliian
Напевно я даремно вклинився в вашу з prodigy розмову.
Вийшов зіпсований телефон.
Просто мав на увазі, що альтернативи для пересічного з багатоповерхівки немає (якщо газ підключений, значить з великою ймовірністю ніхто не обріже газ і не перейде виключно на електрику, якщо лише електрика - тут взагалі без варіантів).
Загалом, я з вами цілковито згоден, що монополісти - зло.
Доречі,
"Зеленський на РНБО підняв проблему монополізації енергоринку: рішення обіцяють в червні"
https://www.unian.ua/economics/energeti ... ervni.html

у меня дом с подключенным газом. осознанно перестал им пользоваться и опломбировал.
юзаю все электрическое. надеюсь со временем технологии шагнуть на столько что можно будет поставить панели на балконе и стенах (два в одном - и утепление и электричество) и забить на поставки электричества от монополий.

я попытался отрезать газ, посетил местный облгаз, мне зарядили круглую сумму за проект и работы по нему. Просто поставить пломбу у них нельзя. Людей держат за рабов.

  ЛАД написав:
  vitaliian написав:
  10/9/9 написав:Просто мав на увазі, що альтернативи для пересічного з багатоповерхівки немає

Не знаю как сейчас, но 10 лет назад на бывшей территории ГДР стояли брошенными панельные 9ти этажки из-за того что ценник на их отопление зашкаливал. Думаете у нас до такого не дойдёт? Если запуск северного потока-2 лишит нас транзита, почём тогда будет газ и тепло. Те кто живут в многоэтажках должны задуматься готовы ли они в будущем платить скажем 5-10тыс в месяц за отопление.

Куда им переселяться?
Как было в ГДР не знаю. Можете написать?
Повторение "голодомора" в любом виде сегодня не получится. Не из-за "доброты" монополий, просто не хватит сил.
по ГДР лучше гуглить первоисточники. Насчёт повторения, действительно сталинская диктатура и репрессивный аппарат вряд ли возможен, а недоступные цены на продукты - легко.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Суб 01 чер, 2019 13:47, всього редагувалось 1 раз.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23010
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3338 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 01 чер, 2019 13:32

Квартал "Чорних лебедів"

vitaliian

с каждым новым правительством уровень компетенции руководства в державе падает и падает...причина-назначают не по компетентности а по партийным квотам и или личной преданности(президенту, премьеру и начальнику СБУ/МВД/ВСУ)

предлагаю всем ознакомиться с мнением редактора ЗН
https://dt.ua/internal/kvartal-chornih-lebediv-313122_.html

исходя из вышеозначенного предполагаю, что спокойного лета не будет...курс будет колбасить вверх/вниз (периоды стабильности длительностью меньше недели не в счет)
prodigy
 
Повідомлень: 11013
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3239 раз.
Подякували: 3297 раз.
 
Профіль
1
3
1
Повідомлення Додано: Суб 01 чер, 2019 13:35

vitaliian

отопление-надо реально отрезать от стояка

газ на кухню-устанавливаете счетчик газа и газом не пользуетесь (ноль потребления)
prodigy
 
Повідомлень: 11013
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3239 раз.
Подякували: 3297 раз.
 
Профіль
1
3
1
Повідомлення Додано: Суб 01 чер, 2019 13:49

  prodigy написав:vitaliian

отопление-надо реально отрезать от стояка

газ на кухню-устанавливаете счетчик газа и газом не пользуетесь (ноль потребления)

я с вами согласен счётчик решает вопрос до тех пор пока не введут абонплату.

с каждым новым правительством уровень компетенции руководства в державе падает и падает...причина-назначают не по компетентности а по партийным квотам и или личной преданности(президенту, премьеру и начальнику СБУ/МВД/ВСУ)
он падает не только сверху, нация в целом деградирует. Правители за 30 лет независимости не смогли предложить годную национальную идею, которая бы мотивировала и вносила какой-то смысл кроме удовлетворения базовых потребностей. Многие не видят дальше своего носа, другие гуляют как будто завтра последний день, третьи гребут богатства, как будто планируют жить вечно. Куда не плюнь кругом одно и тоже.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23010
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3338 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 01 чер, 2019 14:00

  vitaliian написав:я попытался отрезать газ, посетил местный облгаз, мне зарядили круглую сумму за проект и работы по нему. Просто поставить пломбу у них нельзя. Людей держат за рабов.

отрезать газ действительно нельзя так как газоввод общий на стояк.
пломбы у меня поставили без вопросов именно на мое ответвление где краником перекрывается. т.е. закрыли краник и поставили сверху пломбу что бы не открыл.
mephala
 
Повідомлень: 9144
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 15421543154415451546 ... 1738>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 28699
Переглянути останнє повідомлення
Суб 17 лип, 2021 19:23
Alex2007
2 12478
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 лют, 2016 14:15
anna_krav
7 15044
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 лют, 2016 10:45
Anna_Kravchenko
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама