ULANUSA: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2022 ГОД (UAH/USD)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
  #<1 ... 34567 ... 1738>
Повідомлення Додано: Чет 03 вер, 2015 10:19

Здесь лучше

Алекса много и на "контексте" и в старой ветке
Гек самозагнанный на "все пропало".
Может и Дафну пригласить?
Если подобное кому-то нравится - их есть на других ветках. :mrgreen:
Очкарик
 
Повідомлень: 2831
З нами з: 06.03.14
Подякував: 833 раз.
Подякували: 570 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 вер, 2015 10:40

Все неоднозначно. Беда в том, что популярные ветки неизбежно превращаются в ... свалку, скажем так. Прав модерирования у нас нет, а жаловаться модераторам на каждого троля - дело не благодарное. На других ресурсах такая же беда, но последнее время, финанс начал вырываться вперед. Не знаю с чем связано, но бросается в глаза.
По сути. Новой веткой, я думаю, решить проблему можно на время, как только она станет популярной, весь флудистский батальон сразу ее загадит. Кстати, как только стало меньше записей на старой, и Алекс интерес теряет. Так что тут его появление дело времени. Можно выработать кодекс поведения на ветке, но это нереально в тех условиях которые тут есть. По сути, замкнутый круг, но и мирится с тем бардаком который сейчас я не хочу. Значит буду меньше писать, и диверсифицировать общение на других форумах. У кого какое решение, предлагайте, но я по сути его не вижу.
Snoopik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2767
З нами з: 05.11.14
Подякував: 490 раз.
Подякували: 436 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 вер, 2015 10:43

По валюте. ДС уже который вечер говорит про сегодняшний аукцион по сертификатам гривневым на длительный срок. Добавьте максимальное количество денег на Казн. счете, и на лицо жесточайшая стерилизация гривневой массы. Со всеми вытекающими. Я так понимаю, в этой стране о экономике речь уже не идет :( во всяком случае на ближайший квартал-другой.
Snoopik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2767
З нами з: 05.11.14
Подякував: 490 раз.
Подякували: 436 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 вер, 2015 12:23

  Snoopik написав:Все неоднозначно. Беда в том, что популярные ветки неизбежно превращаются в ... свалку, скажем так. Прав модерирования у нас нет, а жаловаться модераторам на каждого троля - дело не благодарное. На других ресурсах такая же беда, но последнее время, финанс начал вырываться вперед. Не знаю с чем связано, но бросается в глаза.
По сути. Новой веткой, я думаю, решить проблему можно на время, как только она станет популярной, весь флудистский батальон сразу ее загадит. Кстати, как только стало меньше записей на старой, и Алекс интерес теряет. Так что тут его появление дело времени. Можно выработать кодекс поведения на ветке, но это нереально в тех условиях которые тут есть. По сути, замкнутый круг, но и мирится с тем бардаком который сейчас я не хочу. Значит буду меньше писать, и диверсифицировать общение на других форумах. У кого какое решение, предлагайте, но я по сути его не вижу.


Примерно так, как ты написал.
Тогда пусть будет как есть.И там и там.Время если понадобится внесёт свои коррективы.
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 03 вер, 2015 12:24

  Snoopik написав:По валюте. ДС уже который вечер говорит про сегодняшний аукцион по сертификатам гривневым на длительный срок. Добавьте максимальное количество денег на Казн. счете, и на лицо жесточайшая стерилизация гривневой массы. Со всеми вытекающими. Я так понимаю, в этой стране о экономике речь уже не идет :( во всяком случае на ближайший квартал-другой.


Вывод - предположительная стабильность курса, несмотря на календарный осенний синдром.
ПС я в неё не верю, посмотрим.
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 03 вер, 2015 13:01

Имхо, но эта ветка будет актуальна и обсуждаема, когда будет качель. И тогда она может быть очень кстати, чтоб не читать весь шлак, который льется на общедоступных ветках. А когда стабилизец, то, что тут обсуждать...? Конечно будет затишье! Но я уверен, что эта ветка очень нужна, просто пока еще не ее время, так сказать...
Tommy_Slim
Аватар користувача
 
Повідомлень: 92
З нами з: 25.04.15
Подякував: 3 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 вер, 2015 15:01

Re: ULANUSA: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2015 ГОД (UAH/USD)

Всім привіт
Дякую за запрошення. У звязку з певною зміною пріоритетів в зусиллях щось корисного зробити, не зможу бути частим гостем. Зрештою, це не важливо.
Боюся, ми є свідками старту дочасних виборів ВР, президента і тд. Прорахунки, помилки, свідомі неправильні дії теперішніх, які обєктивно і глибоко висвітлені раніше шановним паньством, призвели до плачевного стану в країні, в ситуації на зовнішньополітичному напрямку, кардинально підірвали довіру і право на подальше керівництво всіх гілок влади. Значний тиск на росію з боку США, на мою думку, змусив їх змінити тактику і стратегію поведінки. Війну на фронті змінили на війну за владу (хоча, ніхто не заборонить поєднати у самий відповідальний момент). Петро не нажив собі за цей час і союзників серед олігархів.
Не зважаючи на все сказане про Свободу, Тягнибок злодій, чого тільки варті дії свободівців, які прийшли в місцеві ради, та і його звязки з криміналітетом легко нарити, але реальну силу складають звичайні члени партії. Тому і лідера замочити легко, як результат - підірвати довіру до всієї політичної сили (дивує, чому не ініційовані якісь зміни в цій силі). Тимошенко уже труп на політичній сцені, тому таким фінтом під радою і в ній, виводять на арену Ляшка. За Садового досить міцно взявся сам президент, очевидно, що владу так просто він не віддасть.
З огляду на це, ситуація зараз неймовірно вибухонебезпечна з любої сторони і в любий час. Необхідно уважно слідкувати за всіма повідомленнями, особливо з ЄС і США. Хоча, останні дні у нашому інформаційному просторі повний вакуум є тільки Ляшко і Аваков, який би давно вже мав бути у відставці на пару з керівництвом СБУ.
Вплив на ЧР буде значним, будуть виводитися величезні суми - попит виросте, а пропозиції немає уже. МБ будуть пробувати втримати, аж до повного знеживлення. Тому відмінність курсів може бути вражаючою.
Хоча, якщо ми, по великому рахунку, не субєкт а обєкт цієї історії, то можуть вирішити безболісно. Сумно, б.... (с)
Моя стратегія на зараз, на скільки це можливо, купувати, звичайно, минаючи очевидних загонів. На гірках не катаюся, не до того зараз.
Знову я з непрофільним)))) Потрете, якщо що. Всім успіху.
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 4199
З нами з: 10.03.14
Подякував: 7392 раз.
Подякували: 6632 раз.
 
Профіль
3
14
1
19
Повідомлення Додано: Чет 03 вер, 2015 19:16

  orest написав:Всім привіт
Моя стратегія на зараз, на скільки це можливо, купувати, звичайно, минаючи очевидних загонів. На гірках не катаюся, не до того зараз.
Знову я з непрофільним)))) Потрете, якщо що. Всім успіху.


Купувати.
Звичайно.
Интересно, кто предложит продавать :?: Кроме Алекса разумеется.
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 03 вер, 2015 19:45

  Vitl написав:Тогда пусть будет как есть.И там и там.Время если понадобится внесёт свои коррективы.

Привет! Согласен с тобой, на данный момент это самый оптимальный вариант, хотя не лишен недостатков.
П.С. я тоже не в восторге от того что приходится "шифроваться". Для меня та ветка родная, как и тебе, но что делать, обстоятельства меняются, иногда надо что менять :roll: . К тому же, две лучше чем одна :wink:
Snoopik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2767
З нами з: 05.11.14
Подякував: 490 раз.
Подякували: 436 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 03 вер, 2015 20:00

Кстати, сегодня же вал. ограничения истекают! Может под их либерализацию гривну связали, дабы подстраховаться. Я бы сделал так. Посмотрим.
Snoopik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2767
З нами з: 05.11.14
Подякував: 490 раз.
Подякували: 436 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 34567 ... 1738>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 28726
Переглянути останнє повідомлення
Суб 17 лип, 2021 19:23
Alex2007
2 12522
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 лют, 2016 14:15
anna_krav
7 15095
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 лют, 2016 10:45
Anna_Kravchenko
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама