Утепление фасадов: минеральная вата или пенопласт

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<12345>
Повідомлення Додано: Вів 13 жов, 2015 09:34

  Frant написав:Різниця в 2.2-8.5 разів.
Усього навсього.
Навіть - не на порядок
Дійсно, що там 2,5-8,5 разів ....
Так на хвильку
Входить кілограм - виходить за той самий час 0,12-0,4 кг
Питання для третього класу
Куди дівається різниця між входить/виходить на протязі десятків років.

Тому там де захар-вася_лв-франт ні бельмеса - нехай подивляться в зеркало і поспілкуються з юра_ядерний вибух - може хоч цей персонаж пояснить що таке різниця між входом/виходом в 2,5-8 разів, і чому в конструкціях які експлуатуються десятки років навіть різниця в 5% може бути критичною
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27419
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 13 жов, 2015 10:40

  budivelnik написав:Питання для третього класу
Куди дівається різниця між входить/виходить на протязі десятків років.


пане Будівельнику, це питання я задавав Вам учора, але Ви його чомусь "не побачили":
Дублюю моє вчорашнє питання:
  Frant написав:Тому вода з квартири взимку конденсується у цеглі, що контактує з пінопластом.
Води там буде все більше і більше.

Із-за цієї паронепроникної конструкції стіна будинку розсиплеться від накопичення води в шарі стіни, який контактує з пінопластом????

Або ж у воді заведуться водорості, грибки і навіть крокодили, які з,їдять нах@р цей пінопласт.


За Вашою думкою, між пінопластом і стіною мусить утворитись водойма з прісної води.

Але в реальності - чомусь цього не відбувається.

Чому - то Ви вже самі здогадайтесь)))) :mrgreen:

А цифри про "паронепроникність" :mrgreen: пінопласта я навів Вам на попередній сторінці)))
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23842
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1668 раз.
Подякували: 2540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 13 жов, 2015 18:43

Frant
Будь-який дурень задасть стільки запитань що й сотня мудреців не дадуть на них відповідей
Не шановний багатостаночнику
Так як вам не до снаги задачки по математиці для третього класу , то мене дивує ваше бажання розібратись з задачками по фізиці для сьомого.

Спробую пояснити на хлопський розум ( я пояснюю суть процесу і не несу відповідальності за точність цифр і термінів)
1 Повітря в приміщення має як правило 80% відносної вологості
2 Той матеріал який стикається з повітрям яке має 80% відносної вологості сам забере з повітря рівно стільки вологості щоб отримати 80% своєї відносної вологості
3 Як тільки відносна вологість повітря стане меншою ніж відносна вологість матеріалу з яким стикається повітря - цей матеріал почне висихати( тобто волога піде з матеріалу у повітря)
4 Волога для випаленої цегли сама по собі не страшна , для цегли страшна мінусова температура при наявності вологості в тілі самої цегли.
5 Чим товщий шар пінопласту на цеглі - тим менше варіантів що точка нижче нуля буде знаходитись у твердому камені



Тому- загальний висновок для дилетантів
Так як зовнішні шари постійно піддаються впливу води/сонця/вітру/морозу - то завдання цих зовнішніх шарів захистити конструктивну частину від цих впливів і при цьому ці шари мають на порядок ( а деколи в 20-40 разів) менші терміни служби ніж термін служби конструктивної частини)
Звідси
Всі утеплювачі , штукатурки,фарби і так далі наносяться назовні при чому кожен з шарів несе своє функціональне навантаженння
Фарба - захищає від вологи (бажано перефарбовувати раз в 5-10 років)
Штукатурка - захищає від сонця(високі температури)+ ультрафіолетове випромінювання і вітрової ерозії (бажано перештукатурювати через 10-20 років)
Пінопласт - від низьких температур ( якщо виконані перших два пункти - догляду не потребує)
Цегла/розчин(або бетон/арматура) від навантажень- якщо виконані перших три пункти - догляду не потребує

Тому чим ближче шар до зовнішньої поверхні тим частіше потрібно його ремонтувати

ПС
До речі
Так як пінопласт чи мінвата є утеплювачами а не протипожежним барєром - то всі розсічки і так далі створюються виключно задля сповільнення розповсюдження полумя ( при чому це сповільнення виражається навіть не в годинах а в хвилинах) бо сповільнення розповсюдження на 10 хвилин дозволить провести евакуацію мешканців і при цьому що пінопласт що мінвата будуть пошкодженні до такої міри , що подальша їх експлуатація буде не доцільною
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27419
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 28 жов, 2015 12:28

  Frant написав:Обшиття зовнішніх стін пінопластом - все таки значно дешевше і простіше, ніж мінватою.

5 см пінопласта за теплоізолюючої здатністю еківалентні 50 см цегляної кладки з червоної цегли.
Так що пінопласт рулить! :wink:


У мами квартира кутова і утеплювали пінопластом 10 см - дійсно стало відчутно тепліше. В цю пору обігрівач не вимикався, а зараз достатньо тепла батареї. Правда літом ще й вікна замінили. Я думаю, все разом подіяло)
OJA
 
Повідомлень: 19
З нами з: 29.12.12
Подякував: 31 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 06 лис, 2015 12:34

  budivelnik написав:Входить кілограм - виходить за той самий час 0,12-0,4 кг
Питання для третього класу
Куди дівається різниця між входить/виходить на протязі десятків років.


Пане Будівельнику, за вашою версією, водяний конденсат все накопичується і накопичується в стіні! Пінопласт же його не пропускає!!!!

Будівельнику, так де водойми з карасями і крокодилами у простінках між пінопластом і стіною????

Чому ніхто їх не бачив???? :oops:
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23842
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1668 раз.
Подякували: 2540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 06 лис, 2015 18:14

  Frant написав:
  budivelnik написав:Входить кілограм - виходить за той самий час 0,12-0,4 кг
Питання для третього класу
Куди дівається різниця між входить/виходить на протязі десятків років.
Пане Будівельнику, за вашою версією, водяний конденсат все накопичується і накопичується в стіні! Пінопласт же його не пропускає!!!!

Будівельнику, так де водойми з карасями і крокодилами у простінках між пінопластом і стіною????
Чому ніхто їх не бачив???? :oops:
1 Читай два повідомлення вище ( там де про дурнів і мудреців)
Ще раз для тих кому шия не дає очі підняти, а освіта закінчилась в третьому класі

1 Жоден фізичний процес не є одностороннім , тому одночасно стіна як забирає вологу з повітря так і віддає вологу в повітря.
При цьому
Якщо вологість стіни менша від вологості повітря - то стіна більше вбирає і менше віддає , якщо вологість стіни вища від вологості повітря - то стіна більше віддає ніж вбирає.
2 Якщо стіну заізолювати від впливу вологості з одного боку , то все одно процеси втягування/віддачі будуть проходити на незаізольованій частині.
3 Так як вологість залежить від температури , а температура в приміщенні як правило круглий рік однакова - то і вологість стін - однакова на протязі року
4 При цьому
Якщо стіна не заізольована, то вологість стіни менша ніж вологість стіни заізольованої , але при цьому і повітря всередині приміщення є більш сухим ніж потрібно по нормативам для нормальної життєдіяльності
5 Так як пінопласт перекриває висушування стіни з одного боку - то ясно що стіна з пінопластом є більш вологішою ніж стіна без пінопласту , але ця більша кількість вологи є не критичною для людини ( банавіть бажаною) але при цьому критичною для міцності самої стіни при умові що в цегляній кладці є мінусові температури.
6 При товщині пінопласту більше 8 см - мінусові температури будуть закінчуватись виключно в товщині пінопласту а цегла завжди буде знаходитись в плюсовому діапазоні.


ПС
Яне вірю що франто/вася/юра і інші адміністратори на ставці ,які пишуть під різними ніками хочуть зрозуміти фізику процесу ,але надіюсь що мої простині( які нудні бо пояснюють те що потрібно було вивчити ще в школі) хоч трошки зменшать кількість нікому не портібного емоційного срачу на цих сторінках.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27419
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 07 лис, 2015 18:37

Привіт,

Я хочу утеплити кутову квартиру. Будинок старий, товщина стін біля 50 см.
Віддаю перевагу мінваті. Думаю 10 см зробить не ідеально, але принаймі поліпшить.
Я хотів би отримати поради по таких питаннях:
- яку мінвату ліпше взяти у Львові і де?
- як правильно її робити, щоб вона не намокала?

Дякую
San1990
 
Повідомлень: 2
З нами з: 07.11.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 лис, 2015 11:11

  budivelnik написав:Жоден фізичний процес не є одностороннім , тому одночасно стіна як забирає вологу з повітря так і віддає вологу в повітря.


  budivelnik написав:Входить кілограм - виходить за той самий час 0,12-0,4 кг


Пане Будівельник, я вже не знаю, якому Вашому повідомленню вірити!
То Ви пишете одну х@ню, а трохи нижче на тій же сторінці - зовсім іншу))))

Pro i contra.

То Ви стверджуєте, що за пінопластом утворюються цілі водойми, то пишете, що там сухо як в горлянці верблюда, що здох від спраги посеред Сахари...

Мабуть, шановний пан Будівельник погано вчився в школі - раз не вміє логічно викладати свої думки...
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23842
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1668 раз.
Подякували: 2540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 лис, 2015 13:31

  Frant написав:
  budivelnik написав:Жоден фізичний процес не є одностороннім , тому одночасно стіна як забирає вологу з повітря так і віддає вологу в повітря.
  budivelnik написав:Входить кілограм - виходить за той самий час 0,12-0,4 кг
Пане Будівельник, я вже не знаю, якому Вашому повідомленню вірити!
То Ви пишете одну х@ню, а трохи нижче на тій же сторінці - зовсім іншу))))
Pro i contra.
То Ви стверджуєте, що за пінопластом утворюються цілі водойми, то пишете, що там сухо як в горлянці верблюда, що здох від спраги посеред Сахари...
Мабуть, шановний пан Будівельник погано вчився в школі - раз не вміє логічно викладати свої думки...
Андрюша бетонович він же конкретний він же захар( тільки ці дописувачі спочатку якусь дурь зморозять а потім пробуїть її іншому приписати ще й вимагаючи пояснень) - ти ?
Не впізнав , багатим будеш .... може , якщо мухи не зїдять
1 Я ніколи не стверджував шо під шаром пінопласту збираються водойми це припущення такого собі франта, який в звязку з поганим навчанням в школі букви вивчив а до предмета фізика не добрався
2 Є така штука у фізичних процесах - стан рівноваги
Стан рівноваги - це точка в якій кількість води яка поглинається продуктом дорівнює кількості води яка віддається продуктом
3 Стіна в якої одна сторона заізольована від більш сухого середовища , а інша відкрита до більш вологого середовища - дійде до стану рівноваги при вищому рівні вологості ( при чому ці рівні навіть на око без дослідів визначити не можливо і це далеко не водойми але й не горлянка верблюда в сахарі )
4 Проблема заключається не у волозі в стіні ,а в комплексному впливі волога+температура.
5 При умові коли товщина пінопласту більше 8 см( для наших широт) - вплив температури нівелюється( бо мінусове значення буде в пінопласті ) , а вплив води жоден франт на око не визначить ( тим більше що для мікроклімату бажаний певний рівень вологості)
6 При умові коли товщина менша 8 см - існує ймовірність виникнення мінусових температур в товщі каменю , а так як в камені буде присутнім підвищений рівень вологості , то існує ймовірність ( і чим менша товщина пінопласту тим більша ймовірність) що камінь отримає механічні пошкодження які виникнуть внаслідок замерзання вологи ( при замерзанні обєм води збільшується)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27419
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 11 лис, 2015 17:47

  San1990 написав:Привіт,

Я хочу утеплити кутову квартиру. Будинок старий, товщина стін біля 50 см.
Віддаю перевагу мінваті. Думаю 10 см зробить не ідеально, але принаймі поліпшить.
Я хотів би отримати поради по таких питаннях:
- яку мінвату ліпше взяти у Львові і де?
- як правильно її робити, щоб вона не намокала?

Дякую


Прошу допомоги
San1990
 
Повідомлень: 2
З нами з: 07.11.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама