Пошук інвестора для ІТ проектів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Пошук коштів. Кредити для юридичних і фізичних осіб, інвестиції в startup або діючий бізнес, кредитування виробників і приватних осіб, залучення інвестицій
Повідомлення Додано: Нед 03 січ, 2016 14:25

Пошук інвестора для ІТ проектів

В пошуках інвестора для двух глобальних проектів, не соціальна мережа, не форекс і не торг цінними металами, не ігри.
Ідея перша:
Проектування плати онлайн в браузері, щось нарахунок github, але для проектування плат, також там з своїми плюсами, пошук деталей
по інтернет магазинам, курування проектом групою, пошук виробників плат та інші плюси
Подібного проекту немає в світі, проект на стадії ідеї, я вважаю що краще робити чим переробляти.

Ідея друга:
Універсальний програматор - зараз в наш час є багато програматорів, дешеві не мають всіх вимог, та часто вихоядть від підтримки,
а дорогі не викуплять себе, крім високої ціни, там ще є ряд мінусів. Ідея на стадії розробки, зроблений простенький мініатюрний програматор, але він не такий універсальний як хочеться його зробити,
тому і в пошуках інвестора. Були успіхи в продажі програматорів.

Якщо вас зацікавила інвестиція в ІТ проекти, пишіть телефонуйте, про умови праці домовимось, переглянемо всі варіанти.
Дуже хочеться зустрітись з інвестором який розуміється в темі ІТ. Чому я впевнений в успіху своїх проектів ? Я працював в подібних галузях
бачив і по собі знаю людей які купили продукт, але він не оправдав їх потреб, я знаю плюси і мінуса цих ідей, та як їх в тілити в реальність.

Якщо ніхто не бачить що можна зробити щось нове, бо все вже є, для прикладу, початок 2000 років, є чати, форуми, блоги, сайти знайомств,
але тут бум на соціальні мережі, які здивували світ.
Стартовий капітал від 20 000 $

Не цікавлять битви стартапів та ідей.
relab2500

Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей