Ренесанс Життя

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<1 ... 5678>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Ренесанс Життя 3 5 35
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
37%
13
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
9%
3
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
9%
3
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
6%
2
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
40%
14
Всього голосів : 35
Повідомлення Додано: П'ят 06 вер, 2013 14:28

Могу отметить, что при выборе страховщика их консультатны очень даже доступно и понтяно все обьяснили и расписали. Редко где встречал такой уровень подготовки.
Gringo
 
 
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 19:08

за 30 месяцев страхования жизни со страховой суммой 27 370,00 через банк-агент с меня взяли 3 570,00.

Тот, кто придумал такую схему жить будет хорошо, но потом наверняка будет гореть в аду.
senya_s
 
 
Повідомлення Додано: Сер 25 чер, 2014 09:15

Считаю закономерным, что "Ренессанс Жизнь" - номер 1 на рынке Украины и что уже 8-ь лет показывает как нужно работать коллегам по цеху.
met_raen
 
 
Повідомлення Додано: Вів 01 лип, 2014 22:09

Alesik
Сталкивался лично с их работой в сети магазинов техники.
Среди представленных банков, не самые приятные условия,да и работают медленно, единственное, что если вам нет 21 то этот банк готов работать с 18 лет
nigrityuk
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 сер, 2014 08:29

Вообще-то "Ренессанс Жизнь" и "Ренессанс Кредит" никакого отношения друг к другу не имеют. Это разные группы, учредители, акционеры и т.д. Часто люди путают созвучные названия. А если говорить про "скорость" работы, то лично по моему вопросу по поводу доступа в "личный кабинет" - ответили в течении часа, что довольно неплохо..
met_raen
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 29 сер, 2014 10:45

Могу сказать, что адекватная компания как с т. зрения работы на рынке B2C и B2B. Объективно считаю одной из лучших в ТОП3. По рядом причин: портфель, объем премий, резервы, выплаты.
photo_4ua
 
 
Повідомлення Додано: Сер 05 лис, 2014 10:04

Слышал, что они летом выплатили 100 штук клиенту. А что самое удивительное живому)) Обычно то, страховщики возникают, когда несчастье уже, а тут наоборот. Человек копил-копил и накопил...как по мне, то лучшее подтверждение того, что накопительное страхование таки работает!
allright4life
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2
З нами з: 05.11.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 гру, 2014 18:38

шахраї

Шахраї
golubka_mikki
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3
З нами з: 25.12.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 гру, 2014 20:15

УВАГА УВАГА!!!!!!!!

Вельмишановні Гончаров А.М. Перший заступник Голови правління ПрАт»Ренесанс Життя» та Тамбовцева Євгенія спеціаліст деп.-ту банківського страхування!!!!!!!

Висловлюю Вам свою повагу та довожу до відома ,що листи надходили до вас з моменту закриття достроково кредиту та в день закриття був зроблений дзвінок на горячу лінію проте,що я закрив достроково кредит. Я все так робив,як мені говорила працівниця банку при оформлені кредиту-працівником банку «ОТП» в місті Львові. Відділення «Театральне».І заяви я вам писав з проханням,а не вимагав,щодо повернення коштів. Кредит був закритий 24.06.2014 року. Згідно довідки,яка була видана 11 серпня 2014 року,а не так,як у вас написано в остатньому листі,який я отримав і то на електрону пошту. На жаль вихідних даних та дати я не бачу.(Прошу зауважити,що ви були повідомленні на гарячу лінію 24.06.2014 року і мені були вислані зразки документів на електрону пошту,для повернення коштів) До речі листи я вам висилав від 25.06.2014 ,але відповіді не отримував…
Мені цікаво,чому дію договору ви припинили з 17.11.2014 року на якій підставі,адже ви були повідомлені 24.06.2014 також ви мали бути повідомленні банком,про те,що кредит,я погасив.
Також прохання не зсилатись про правила добровільного страхування,тому що в даному випадку воно не має місце.Тут має місце «ОБОВЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ»,а це міняє картину Вельмишановні……..Непотрібно перекручувати факти. Деякі уточнення…. на лист,який отримав на свою адресу і з дуже великим запізненням… і то на електрону пошту де не видно даних…... (ВЗАГАЛЬНОМУ…щодо дострокового припинення договору страхування прошу підняти закон України «Про страхування» і прочитати при яких випадках можливе припинення договору страхування,але це немає відношення до даної справи і т.д,але це показує тільки кваліфікацію працівників,які працюють і їх знання ОСНОВНОГО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про страхування»).

ОТЖЕ,

Мене не цікавлять ваші розрахунки.Мене цікавить те,що мені говорили,як при укладанні договору щодо повернення коштів,так само і на вашій горячій лінії про повернення коштів при достроковому погашені кредиту.Повірте мені,я б таку суму ніколи не платив тим більше вашій компанії..Чому мені пояснили та прислали зразок заяви та інше,для того,щоб повернути залишкові гроші.Чому мені сказали також і начальник одного із відділення ОТП банк» в м.Львові,що працівник,яка сказала що мені повернуть кошти,вона буде звільнена.(Навіть ,якщо вона і буде звільнена в мене є її дані…..Це так..між іншим).Даний працівник не мала мені цього сказати при оформленні кредиту. (Дана розмова в мене записана на диктофоні) також є свідки.Прошу пояснити дану ситуацію.На якій підставі є така сума страхового платежу.Чому в договорі страхування це як добровільне страхування,а на дійсності,БЕЗ ВАШОГО СТРАХУВАННЯ КРЕДИТ НЕ НАДАДУТЬ.Дану ситуацію з повагою до вас я розміщу на всі сайти¸у відповідні структури і також висловлю дану ситуацію на телебаченні,як гарно обдурюється людей вашою страховою компанією..Як банком так і довіреними особами вашими. Якщо ви пишете,що страхуються моє життя на час кредит то на сьогодні кредит відсутній-його не має,адже кредит погашений достроково..По якій формулі працівники банку від вашого імені вимагали застрахувати життя на період кредиту в такій сумі.. Прошу пояснювати .Якщо ваші працівники або довірені особи зробили помилки,або надавали неправдиву інформацію,яка має місце на сьогодні,прошу з них зняти кошти.Це є ваші проблеми.Я хочу отримати те,що мені говорили.По моїй формулі це є половина суми,так,як даний кредит був за рік погашений….зрештою ви ж вмієте дурити то вмійте і признати це і повернути кошти мені.(це в районі 800 грн).А по кримінальному кодексі є така стаття,як «Шахрайство» вчинено групою осіб і є термін,далі думаю продовжувати не буду. Адже ви дуже гарно зсилаєтесь на Закони України,але на жаль самі їх не виконуєте.
Прошу вас і вашу компанію розійтись шляхетно,не змушуйте мене робити вам «Рекламу»,я вважаю що вона на сьогоднішній день вам вкрй не потрібна.І давайте не будем займатись переписуванням,я не маю на вас час і бажання. Перепрошую,якщо я образив ВАШУ ЧЕСТЬ І ГІДНІСТЬ.
Підтвердженням того,що я не зупинюсь є те,що я написав на вас скаргу про ваші нечесні добровільні страхування в STRAHNADZOR.UA
В даному випадку,Я ДОБРОВІЛЬНО НЕ СТРАХУВАВСЯ,а під обманом,тим більше кошти без підпису вашого договору не видавались в касі «ОТП банку»………. При видачі кредиту,підпису вашого договору,де було чітко сказано працівником «ОТП»банку від вашого імені»ОБОВЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ»……….
І КОШТИ ВАМ БУДУТЬ ПОВЕРНУТІ,ЯКЩО ДОСТРОКОВО ПОГАСИТЕ КРЕДИТ(зрозуміло що різниця.)Чим швидше погасите тим більше отримаєте.Одна умова,коли я закрию достроково кредит,я зобов’язаний зателефонувати на горячу лінію страхової компанії і повідомити їх.Телефон по якому я маю зателефонувати знаходиться в договорі)
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Заздалегідь вдячний за розуміння!

З повагою МИХАЙЛО ГОЛУБКА

(Обдурений клієнт Вашою страховою компанією,який змушений добиватись повернення коштів,які на сьогодні не мають тої вартості що мали при погашені достроково кредиту).Та нервами,витраченого часу та коштів,які були витрачені на спілкування з працівниками гарячої лінії,страхової компанії та пересиланням листів. А це все здоров’я,яке дуже цінується і дорого коштує.

P/S/ До речі Вельмишановна Тамбовцева Євгенія,яка ситуація з працівниками горячої лінії,які себе нахабно вели та некваліфіковано і т.д. Відповідь на скаргу,яку я вам
golubka_mikki
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3
З нами з: 25.12.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 гру, 2014 21:06

Увага будь те уважні в них Шахрайські схеми.

Увага будь те уважні в них Шахрайські схеми.Договір підписуєш один і умови,а потім вони змінюють його без вашого відома і гроші не повертають,на листи не відповідають,на всіх соціальних мережах закидують в чорний список і виключають з коментарів.Щоб люди не дізнались про їх страхування.Яке в договорі є не обов’язкове, а при видачі на лікування ОТП-банк заставляє страхуватись і розказує зовсім інше,при тому,що коли людина бере кошти на лікування то в неї думки про інше,як найшвидше купити ліки і щоб дорога їй людина не померла,а вижила.Отака компанія Ренесанс –життя,яув турбується про вашу старість і ваше життя,Це сталось на протязі одного року,тому,що договір погасив достроково,а що буде за 20 років так,як вони рекламують.Задумайтесь.Гарні реклами,що у них гаразд і високі фінансові показники,а вчора,я спілкувався по гарячій лінії (044)5377522,так вони сказали,що вони не в змозі заплатити в районі 800 грн,задумайтесь 800 грн,так,як не має коштів в них.А для мене це є великі кошти.Вони не розуміють ,яка вартість цих грошей була влітку і яка зараз.Вони ними користуються без моєї згоди і не платять відсотки за те,що ними користуються.А я як брав кредит,то я за них платив великі відсотки,тому ,що ця сума була до плюсована до договору.!!!!
Вельмишановний Гончаров А.М. ,Тамбовцева Євгенія спеціаліст деп.-ту банко страхування!!!!!! і компанія Прат»Ренесан-життя»
Прошу повернути мені мої кошти,Які були видурені обманим шляхом працівниками банку,які є вашими представниками при оформленні кредиту на лікування.Якщо у вас була акція з банком то я на той час всі вимоги виконав,а те,що ви не маєте коштів на сьогодні то це ваші проблеми.І не має чого рекламуватись,що у вас все гаразд.Я прошу не ваші гроші,а свої.Доречі ви ними користуєтесь без моєї згоди і не платите відсотки.Яка вартість грошей була на 24 червня,а яка сьогодні.
прошу "негайно надати відповідь" на листи ,які були направленні на вашу адресу з 24 червня 2014 року..Прошу пояснити звідки у вас дані проте,що беручи кредит В ОТП-Банк було добровільне страхування,а не ОБОВЯЗКОВЕ.МИ.Якщо б було добровільне то навіщо людям зв’язуватись з Шахраями в особі «Ренесан-Життя» ще будемо довго з вами вести переписування.Мені не потрібно висловлювати свою повагу,мені поверніть мої кошти.
ПРОШУ ПОВЕРНУТИ КОШТИ,Які мені належать. Працівник ,який надавав мені кредит в ОТП-Банк працює,він підтвердить те,що ніяке то було не добровільне страхування,а обов’язкове.Чого ви вводите в оману …….
До речі,що ви блокуєте коментарі,Що правди боїтесь-то будьте чесними на ринку страхування,а не обманим шляхом видуруєте гроші.ПРОШУ ПОВЕРНУТИ МЕНІ МОЇ КОШТИ.Що ви удаляєте в чорний список,соромно,що ви ШАХРАЇ.Нехай всі знають-правду про вас.Щоб інші не попались так,як я. Я маю здоровий глузд-просто я змучився з вами переписуватись і чекати відповідей.

Скоро інформація в ЗМІ та пресі появиться,скільки можна з вами переписуватись.Прошу виконати свої зобов’язання згідно договору і повернути мені мої кошти. Я є в адекватні,а от Ви ….Це питання.
golubka_mikki
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3
З нами з: 25.12.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 5678>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
АЛІКО АІГ Життя (ALICO AIG Life) Metlife Alico 1 ... 49, 50, 51
Anonymous » Чет 18 сер, 2005 12:12
504 615873
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 бер, 2021 15:55
M-Audio
КД Життя
Anonymous » Вів 23 гру, 2008 23:29
6 25445
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 січ, 2016 21:14
Коля83
Fidem Life (Фортіс Страхування Життя Україна) 1 ... 6, 7, 8
Anonymous » Пон 02 жов, 2006 13:02
70 88142
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 бер, 2015 09:51
ab09_08
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама