UNIQA

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<123456 ... 37>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

UNIQA 4 5 233
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
11%
25
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
6%
13
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
10%
23
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
24%
56
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
50%
116
Всього голосів : 233
Повідомлення Додано: Пон 07 вер, 2009 10:16

Насчет АХА согласен неплохая компания, а вот Глобус вселяет неуверенность слышал ряд крайне отрицательных отзывов. Я все же застраховал свое родненькое авто в Кредо-классик, долго колебался, у них была акция. Страховых случаев не было но знакомому выплатили в этом году за 1,5 месяца как по мне не самый плохой результат.
loki
 
 
Повідомлення Додано: Вів 15 вер, 2009 09:33

Кредо-классик - выплатил деньги по ГО за 1 месяц в полном объеме... и это при том что оценщик затянул отчет на две недели... так бы думаю оплатили ранее. вообщем мне понравилось.
sumytroyan
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 вер, 2009 21:04

в течении 20 дней после страхового случая получил деньги.респект и уважуха.выбирал компанию руководствуясь трезвым умом и здравой памятью))всем рекомендую 8) без б.
032701
 
 
Повідомлення Додано: Сер 30 вер, 2009 17:13

Кредо-класік - НЕ РЕКОМЕНДУЮ! - при потребі реальних виплат - загрузнете на декілька місяців... і не гарантія, що щось получиться.
Застрахував авто в даній компанії. Наїхав на бардюр - поцарапав задній бампер.
Передзвоний на гарячу лінію НЕ З МІСЦЯ ПРИГОДИ, даї не викликав (за умовами договору повинен передзвонити з місця пригоди).
Передзвонив в межах години, чесно у всьому признався - запитався чи мені потрібно продовжувати процес у цьому випадку.
Стартанув процес:
1. два рази довозив копії документів;
2. підвозив машину, щоб вони могли поскладати свої звіти;
3. нічого не попереджаючи сказали привести рахунок для ремонту з сервісу;
(дані кроки зайняли 2 тижні - сервіс на другому кінці міста + пошук майстрів...)
4. далі днів 5 затведжували у локальному відділі чи сума не завелика;
5. 2-3 дні - вислати лист до банку, щоб отримати добро від них;
6. 4-5 дні - підтведження від банку;
7. висилання документів до Києва (1-3 дні);
8. 2 тижні розгляд в Києві;
9. результат: ВІДМОВА - причина: ПЕРЕДЗВОНИВ НЕ З МІСЦЯ ПРИГОДИ!!!

На запитання "Для чого вбили мій час, адже я зразу сказав, що дзвоню не з місця пригоди, сказали, що їм ПОТРІБНО БУЛО ПРОСТО ОФОРМИТИ СОБІ ВСІ ДОКУМЕНТИ".
Yura_2
 
 
Повідомлення Додано: Чет 01 жов, 2009 08:57

вообще поражает условие - позвонить с места события

пысы: см. ниже собщение
Ответьте им писменно - причина - забыли мобильный в офисе и карточку их или что-то, где указан телефон
Востаннє редагувалось NoName CK в Чет 01 жов, 2009 13:48, всього редагувалось 1 раз.
NoName CK
 
Повідомлень: 924
З нами з: 27.01.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 01 жов, 2009 10:48

Ну насчет место события так это надо было просто найти уважительную причину по которой перезвонить не смог ... при желании не сложно. Да и просто зря сказали что звоните не с места аварии.
А вообще Кредо-Классик платит, в среднем, в течении 1-2 месяцев. Как по мне терпимо. Хотя рассказывают конечно может и другое.
У меня знакомые работают в разных СК так вот, по их словам, под коньячок, все признаются, что платят страховые медленно это факт.
Попрошу знакомых в кредо-классик разъяснить на выходных насчет "ПЕРЕДЗВОНИВ НЕ З МІСЦЯ ПРИГОДИ"
loki
 
 
Повідомлення Додано: Чет 01 жов, 2009 12:50

что за де*** причина.
кажеться вас просто разводят :)

и вообще у Вас КАСКО.
наедте еще раз на бордюр возле телефонной будки и позвоните с нее

больше смекалки ::)
anti_strx
 
Повідомлень: 545
З нами з: 29.01.09
Подякував: 17 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 02 жов, 2009 11:07

Звоните в Кредо-Классик по номеру 8-800-6006000 попросите переключить на отдел урегулирования и назовите номер своей заявки или что-то еще и узнаете в чем дело.
А вообще согласен с anti_strx
loki
 
 
Повідомлення Додано: Пон 19 жов, 2009 18:24

В даному випадку "смикалка" - це не моя життєва позиція.

Розкажу ще одну хохму:
зачепив крилом ворота на стоянці - тепер перезвонив з міся пригоди. Згідно договору і інструкцій оператора сирахової викликав ДАІ.
Результат - забрали права + загрожує 350гр. штрафу або позбавлення права керувати від 6 місяців до року :D.
Yura_2
 
 
Повідомлення Додано: Вів 20 жов, 2009 10:43

да - как ни крути )
NoName CK
 
Повідомлень: 924
З нами з: 27.01.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
  #<123456 ... 37>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама