Афера: похід на безкоштовну процедуру обертається кредитом н

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Перелік фінансових компаній, які були під підозрою в шахрайстві. Фінансові піраміди та лохотрони в Україні. Все, що пов'язано з фінансовими схемами, націленими на обман довірливих учасників.
Повідомлення Додано: П'ят 22 кві, 2016 17:14

Афера: похід на безкоштовну процедуру обертається кредитом н

Вже декілька років ходить по Києву афера, і ніхто нічого не робить.
У квітні 2016 року мені подзвонили з салону «Еврокосметікс» (http://eurocosmetics.kyiv.ua/) і запропонували безкоштовну косметичну процедуру. Настояли, щоб я взяла з собою паспорт (на питання, чи підійдуть права в якості документа, що засвідчить особистість, відповіли – ні, потрібен паспорт). 17 квітня 2016 року я приїхала на процедуру до салону за адресою вул. М.Раскової 2-а, ТЦ «Лівобережний».
Мені видали для заповнення анкету, у якій, окрім стандартних пунктів про ім’я та сімейний стан, був пункт про роботу та середню місячну заробітну плату.
Була проведена процедура, після чого косметолог зробила мені пропозицію оформити договір про надання косметичних послуг. «Лікування» мені розписали на аркуші А4, від руки, без жодного медичного показання. Так само написали і плату за комплекс цих послуг і препаратів у розмірі 14 600 гривень.
На мою відповідь, що це занадто дорого для мене, косметолог сказала, що тільки сьогодні діє акція, і вона зараз владнає всі нюанси, і прийде з новою пропозицією.
Через декілька хвилин в косметичний кабінет прийшла директор "Еврокосметікс", вона написала нову цифру, 9 600 гривень, і сказала, що сьогодні є можливість отримати розстрочку на рік, з авансом в 2 000 гривень і щомісячною виплатою приблизно 740 гривень.
Вважаю, що директор "Еврокосметікс" своїми діями свідомо склала у мене враження, що це дуже вигідна пропозиція і «якщо не зараз, то ніколи».
У час від початку і до закінчення процедури (яка проходила у два етапи, десь півтори години), я відчувала слабкість і легке запаморочення, наче мене ввели в дію наркотичного сп’яніння. В результаті чого, я погодилась підписати договір з «Еврокосметікс» і погодилась на оформлення споживчого кредиту строком на рік з загальною сумою до стлати 9 600 гривень.
Тут я зроблю маленьке уточнення щодо себе: за все своє життя я ніколи не брала жодного кредиту і ставлюсь до цього принципово з огидою! В свідомості я б ніколи не підписала договір на кредит, тим більш на косметику від невідомого виробника!
Мене провели у «бухгалтерію», де дівчина-бухгалтер (Вікторія Юріївна) почала швидко підсовувати мені документи і договори на підпис. Я намагалась читати, але почувала себе дуже слабкою, а дівчина весь час говорила, що дуже спішить, що це стандартний договір і вона оформлювала такий самий для своєї мами.
Договір про надання кредиту був складений дуже маленьким шрифтом. Тому, навіть маючи хороший зір, доводилось зблизька придивлятися до тексту, щоб розібрати зміст написаного у договорі.
У цій метушні я перевірила основні положення про відсоткову ставку, суму, строки виплат та перелік наданих мені препаратів і послуг (зі слів бухгалтера – послуги-процедури я отримую безкоштовно, а плачу тільки за препарати).
Мені віддали пакет і попрощались.
Через дві години в мене в голові прояснилося і я зрозуміла, що потрапила до рук шахраїв. Я повернулася до салону, вибачилась і сказала, що маю намір відкликати згоду на договір.
Бухгалтер Вікторія дуже нечемно сказала, щоб я звернулась на рецепцію.
Дівчата на рецепції назначили мені зустріч з директором «Еврокосметікс» на 19.04.2016р.
Коли я прийшла на зустріч, мене зустріли двоє - жінка і чоловік (биковатого вигляду зі збитими кістяшками правої руки). На моє прохання розірвати договір вони наперебій почали казати, що це неможливо, і косметичні засоби поверненню не підлягають. Сказали, що подадуть на мене заяву в міліцію, якщо я не буду платити гроші.
В міліції в мене прийняли заяву, і сказали, що складу злочину тут немає, і довести хоч щось у мене врядчи вийде.
У Альфа-Банку нас зустріли також ворожо, коли дізналися з приводу чого ми прийшли. На питання, хіба їм все одно, що вони співробітничають з шахраями, тим самим допомогаючи їм коїти злочин, вони відповіли, що їм всеодно і гроші вже відправлені.
Доречі, після підписання договору у Неділю пройшло всього дві години до моменту, як я повернулась, і сказала що хочу розірвати договір. Банк перерахував гроші наступного ж дня, у понеділок.
Дуже гарна схема! Нічого не скажеш.
В інтернеті кажуть, що косметика дуже шкідлива для обличчя, начеб-то, шкіра злазить.
amnesiya
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 22.04.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 31 сер, 2016 18:25

кредитні аферисти

kolodlu
 
Повідомлень: 1
З нами з: 31.08.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 15654
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 кві, 2016 17:14
Lyustrator
1 4596
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 лют, 2016 15:16
Lipatcev
Сліпа афера
Пчёлка » Вів 08 гру, 2015 12:54
0 2893
Переглянути останнє повідомлення
Вів 08 гру, 2015 12:54
Пчёлка
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама