Почему НКВДисты-каратели у нас считаются ветеранами

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
Повідомлення Додано: Суб 07 тра, 2016 09:45

Почему НКВДисты-каратели у нас считаются ветеранами

Виступ Романа Круцика, голови Київського товариства "Меморіал" та директора Музею совецької окупації на круглому столі «Комуністична ідеологія – загроза людству»" 22 квітня 2007 року

Я вважаю, що в цих пунктах вимог, які ми ставимо, має бути обов”язково записаний пункт ліквідації 6 і 17 статей „Закону про соціальний статус та гарантії ветеранів 2-ої світової війни та їх соціальні гарантії”. Знаєте, я вже збився з сил – кілька років підряд звертаюсь до депутатів, до всіх... Ось в чому справа. В 96 році Мороз під 9 травня викидає на Верховну Раду з порушенням регламенту „Закон про соціальний статус та гарантії ветеранів 2-ої світової війни та їх соціальні гарантії”. І в тому законі 6-ою статею вводиться така категорія населення в Україні як винищувальні батальйони. І 17-ою статею продовжується їм термін війни до 54-го року. І сьогодні, власне, це є той електорат, який має високі пенсії, соціальні пільги різні. І така статистика: всього в Україні живих ветеранів 2-ої світової війни, які на фронтах воювали, є 620 тисяч. А ветеранська організація Гєрасімова нараховує 3,5 мілліони. Представляєте собі? Оце є та армія оце є та армія електорат Мороза, Симоненка, яка забезпечила себе пенсіями, грошами, яка бореться проти української держави. Я був у Конституційному Суді, зустрічався з кількома суддями Конституційного Суду і їм розказую про цей такий ганебний закон, який є в нашому законодавстві вільної України. А каже, як подав хтось у Конституційний Суд, то ми тут же відмінили. Бо весь світ знає, коли закінчилася війна, є якісь світові норми, тут як це так до осені 54 року, колишнім смершивцям, нквдистам продовжити термін війни. І мало того, в законодавстві ні Росії, ні Білорусії, ні Казахстану, колишніх республік нема такої категорії. І вони всі правдами й неправдами – на Україну, бо тут є пенсія, соціальні гарантії і так дальше. Це дуже важливо є. Я вже взяв переслав оцей закон, вказав статті, обґрунтування написав, переслав світовому конгресу, Лозинському, щоб вони попробували це питання зачепити бодай через світову пресу, через інші держави. Ну це є сміх – термін війни до 54 року. І оця армія, вона сьогодні є основними політиками, які ведуть оту ідеологію. Ви бачили, коли була висунута президентом оця теза, що примирення. І ви бачили, хто виступав проти примирення - люди, які пороху не бачили. Мені доводилося зустрічатися дійсно з ветеранами війни і я їх питав: „Скажіть, а у 50-му році вам давали якісь пільги, пенсію?” „Ні”. „А в 60-му?” „Ні”. „А в 70-му?” „Ні”. Як тільки почали туди влазити оті колишні працівники спецслужб, отоді почали вони добиватися тих пільг.
В Польщі, в Прибалтійських державах, в Німеччині, в Чехії в першу чергу, що вони зробили: вони ліквідували будь-які пільги для колишніх спецслужб. У нас сьогодні оці колишні спецслужби, оцей основний кістяк 5-ої колони, який гальмує Україну. І тому такий пункт про негайну ліквідацію положень „Закону про... „, особливо тих двох статей, що я сказав, ліквідувати. Це треба вимагати. Навіть підти на мітинги, де йдуть політичні ігри, ці баталії. Написати подання та підти попідписувати там, на Майдані, у них та дати від депутатів конституційне по (ви?) дання. Ну можна найти шляхи, як, але не можна це замовчувати.


И думает ли кто-то отменять этот позор? Считаю, что надо выходить на улицы и требовать отмены этого позорного закона, а также наказать самым жесточайшим образом и его авторов, и самих карателей-НКВДистов - преступников против человечности - их место в самой ужасной тюрьме, если нет смертной казни, несмотря ни на какой возраст! Преступления против человечности не имеют срока давности! Нелюдей - к ответу! Искать легко - нет 89 лет, а ветеран 2-й мировой - уже подлежишь тщательной проверке как на участие в вылазках против мирных людей и защитников Украины так и на просто мошенничество и поддделку документов! И все остальные тоже.
Кстати, вчера вечером в студию ТРК Киев позвонил человек и рассказал, как его отец перед смертью ему рассказал, как "воевал" - переодевался в бандеровцев и совершал преступления против мирных людей по указке из москвы.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 22506
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1674 раз.
Подякували: 2365 раз.
 
Профіль
1
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 15272
Переглянути останнє повідомлення
Вів 13 лип, 2021 11:58
MaxTrader
15 7609
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 тра, 2017 09:09
buratinyo
1 4568
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 гру, 2014 23:20
Подзаконный акт
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама