Ціна "квадратів": хто і скільки заплатить при новому податку

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про податки та систему оподаткування на фінансовому форумі Finance.UA - податковий кодекс, податки з доходів фізичних осіб, транспортний податок, ставки, види податків і зборів
  #<1 ... 3456
Повідомлення Додано: Суб 02 лип, 2016 18:11

  dinozavrik написав:Не скромне питання - а пенсіонерка, яка не має сімї, обовязково має жити в 3к квартирі? Може поміняти на щось менше?
Давайте я куплю собі машину з обємом 5Л а мені будуть допомагати бензин купувати бо сам не стягую...

может лучше с депутатов начнем: может им компенсировать жилплощадь в Киеве, но не в отеле, или апартаментах центра, а в какой то комуналке, а вместо бензина и аренды авто компенсировать проездной в общественном транспорте? глядишь, и жилой фонд модернизируют, и фонд общественного транспорта обновят :D оптимизация, экономия, жить по средствам народным слугам, не? :D
insta
 
Повідомлень: 821
З нами з: 16.02.15
Подякував: 414 раз.
Подякували: 72 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 лип, 2016 18:16

Dear_Sir Штаты до этого исторически дошли, а мы ведь все знаем, что у нас те воровали, эти воруют, и след. будут воровать, а не строить. И нам тоже до таких налогов надо дойти, предлагаю начать с разрешения на оружие каждому пересичному (времена тяжелые, люди злые) :D тогда может след. после след. будут строить, а не воровать.
insta
 
Повідомлень: 821
З нами з: 16.02.15
Подякував: 414 раз.
Подякували: 72 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 лип, 2016 19:19

  PV написав:

Не скромне питання - а пенсіонерка, яка не має сімї, обовязково має жити в 3к квартирі? Може поміняти на щось менше?
Давайте я куплю собі машину з обємом 5Л а мені будуть допомагати бензин купувати бо сам не стягую...[/quote]

вот вроде бы пишете более менее разумно, но здесь какое-то помутнее у Вас случилось:
где кто говорит о том ,что налог за пенсионерку должен платить другой?
к чему Ваше об бензине?

ну и налог должнен быть от стоимости, а не от квадратуры[/quote]
Мав на увазі що якщо є щось у власності що людина не може обслуговувати то варто це проавати. Про хтось інший має платити - то ж субсидії тим бабусям будуть
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 лип, 2016 16:29

Re: Ціна "квадратів": хто і скільки заплатить при новому под

  olivera написав:Я писал не про Львов и не про Крещатик а про среднюю цену на квартиры которых большинство. И почему вы считаете налог в долларах? Минималку завтра поднимут, процент изменят с 2 до 5 и будет не $11 а $51.

А чому вартість квартир власники рахують в доларах? Піднімуть мінімалку - підніметься й долар до гривні. "Средняя квартира" де саме? Я навіть додав ціну в 20 тиу уе за житло площею 70м2 (поки не бачив таких квартир не в зоні АТО)
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 04 лип, 2016 12:27

"Відповідно до п.п. 266.10.1. п. 266.10 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями податкове зобов’язання за звітний рік з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачується:
а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення; "

т.о. если уведомление не получил, то и не возникает обязанности уплатить.
PV
1
 
Повідомлень: 1923
З нами з: 05.12.08
Подякував: 238 раз.
Подякували: 410 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 3456
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 42033
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 бер, 2019 10:24
kerbitm
0 2293
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 гру, 2017 20:36
taxukraineorg
2 3370
Переглянути останнє повідомлення
Пон 10 кві, 2017 09:14
vadne
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама