Екологія

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
Повідомлення Додано: Пон 18 лип, 2016 08:28

Екологія

У річці Думна, що протікає селом Кукезів Кам'янка-Бузького району на Львівщині, місцеві виявили масовий мор риби. Сама водойма білого кольору, з неї смердять каналізаційні стоки.

"Це просто жах, що робиться, проте це питання не одного року. Скільки ми вже зверталися до екологів, ніякої реакції. Вчора, коли мешканці побачили, як спливла риба, не витримав і викликав поліцію. Річка білого кольору, з неї смердить. Все через те, що в сусідньому селі відкрили молокозавод. Тепер усі стоки і відходи випускає в річку. Звідти й біда. Раніше вони яблука мили й увесь цей бруд у Домну зливали, тепер ще й молочні відходи", - каже сільський голова Андрій Андрущенко.

У річці на Львівщині масово вимерла риба

http://i.obozrevatel.ua/8/1953305/gallery/Wx600_947907.jpg
15 липня 2016 року, близько опівдня на річці Стугна, біля дамби по якій стікає вода з Васильківських водойм, утворилася величезна червона пляма на воді, яке вже розтіклася вниз за течією в сторону Комісарової гори.

Від води, яку невідомий хімічний склад пофарбував в червоний колір, виходить сильний запах ацетону і на поверхні водойми плаває мертва риба, отруєна хімічним складом.

Екологічна катастрофа: чому почервоніла Стугна



«Сьогодні, 4 липня, з самого ранку поїхав на річку, – пише Анатолій у Facebook. – Вода абсолютно чорна, прозорість максимум на 5-10 см, не більше. Смердить. Риба майже вся здохла. На берег намагаються вибратися декілька ще живих раків і величезна кількість молюсків. Річка перетворилася на відстійник, а все живе у ній доживає свої останні години».

«Це вже стало сумною "традицією" що кожного літа річка Остер стає непридатною для купання та життя гідрофауни, – нагадує М.Байда з села Мрин. – Всі підозри завжди падають на одне підприємство в Ніжині. Чи вдастся Ніжину "вийти сухим" цього року? Які будуть висновки СЕС?»

Помираючу в агонії рибу виловлювали місцеві. Як припускають в осцмережах, їсти її будуть кияни, купуючи на столичних ринках.

«Сьогодні побачив страшну картину – наслідки викиду відходів лакофарбового заводу в річку Остер! – написав відгук Андрій Ісаєнко. – Чорна, смердюча вода, дохла риба, і найстрашніше дуже багато живих мальків, які рибою можуть і не стати! Потім поруч в ставку виловив кимось забутий садок, а в ньому, увага! – три дохлі черепахи, які забралися в нього і не змогли вибратися! Це що…, за невігластво?!»

Екологічна катастрофа на річці Остер. Відео

За офіційною версією — це змиття добрив з полів та інші фактори. Зараз вони неприродних кольорів і над ними стоїть жахливий сморід, а риба там більше не живе.

Інспектори додали, що фабрики та заводи тут також доклали зусиль. Щоправда, пригадують лише один випадок отруєння річок на Житомирщині.

На цьому список винних, за версію чиновників, закінчується. Незалежні екологи вважають, що причин екологічної катастрофи набагато більше, ніж про це говорять у державні спеціалісти.

По кожній річці ми маємо незаконні залпові скиди. Це відбувається там, де є підприємства, які не мають очисних споруд. Відсутність державного контролю, бездіяльність екологічної служби призводить до таких незворотніх трагічних наслідків,
— розповіла голова Всеукраїнської екологічної Ліги Тетяна Тимочко.

На Чернігівщині у річці Остер вже 2 тижні — чорна вода, нестерпний сморід і чорно-біла піна. Вся риба загинула. Наразі ситуація дещо покращилась.

Екологи назвали причини аномального забруднення річок у 7 областях

http://life.img.pravda.com/images/doc/0/1/017643c-richka-oster-katastrofa--3-.jpg

http://life.img.pravda.com/images/doc/2/b/2b3552e-richka-oster-katastrofa--1-.jpg
На Чернігівщині вже другий тиждень триває екологічна катастрофа на річці Остер – загинули тисячі риб, річка змінила свій колір, відчувається неприємний запах, людям заборонено купатися та поїти худобу.
Яким чином на це реагує офіційне керівництво області та інші державні органи? Хто винен та має відшкодовувати збитки?
Відповідь поки одна – ніхто і ніяк. Отруйні стоки розчиняться у воді, рибу захоронять, можливо, земснарядами розчистять дно... А потім річка сама себе відновить.
Починаючи з кінця червня мешканці Козелецького, Носівського та Ніжинського районів Чернігівської області б'ють на сполох – річку отруїли.
У селі Кошани на шлюзі рятувальники декілька днів виловлюють мертву рибу та вивозять її на захоронення.

Першими, хто помітив нечистоти у воді Остра, були мешканці Мрина. В цьому населеному пункті було все те ж саме, що і у Козельці – але минуло дуже швидко.

Чому швидко? Мабуть, тому що були відкриті шлюзи, починаючи від 13-го і до 4-го, якими керує Деснянське басейнове управління водного господарства у Чернігівській області.

Стоки швиденько допливли до Козельця – і зупинилися на шлюзі №3, яким керує управління водних ресурсів у місті Києві та Київській області, і яке не відкрило свої шлюзи №№3,2,1 – щоб стоки не потрапили у Десну, з якої здійснюється водозабір для 4-х мільйонів мешканців столиці.

"Природне забруднення". Цинічна катастрофа на річці Остер





tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 06 вер, 2016 20:17

tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 13 жов, 2016 13:44

tobias
Это просто ужасно. Украина начинается с нас. Люди у нас Свиньи!
Надеждачка
 
Повідомлень: 72
З нами з: 07.10.16
Подякував: 1 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 жов, 2016 05:48

Люди в Україні нормальні. А от чиновники, бариги і бізнесмени такі да!
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 жов, 2016 06:10

  tobias написав:Люди в Україні нормальні. А от чиновники, бариги і бізнесмени такі да!



Люди це хто? Ті хто працюють на цих підприємствах, чи ллють стоки в не герметичні септики і кидають сміття в Яри та балки?
Первый
 
Повідомлень: 16845
З нами з: 27.10.09
Подякував: 235 раз.
Подякували: 2383 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 бер, 2017 22:24

Зображення
На Ковельський ветсанзавод звозять тваринні рештки з усієї Волинської області. Проте останнім часом з їхньою переробкою у підприємства виникли проблеми. Купи мертвих свиней та коней розкладаються просто неба, отруюючи навколишнє середовище та життя місцевих жителів.
Результати появи скотомогильників - це не лише забруднення води й ґрунту. Це ще й зграї комах, які вкривають відходи, що гниють, а потім осідають на обійстях місцевих жителів.

"І мухи, і таргани, і миші. Це можуть бути різні захворювання - від холери до чуми", - зауважив еколог Володимир Борейко.

Навколишні ґрунти тим часом вже дослідила Державна екологічна інспекція. І, за словами інспектора Анатолія Приходька, ситуація далека від нормальної. Адже стоки від решток тварин, які лежать просто на землі, безперешкодно потрапляють у ґрунт і воду.

Тож поки чиновники думають, як їм вирішити екологічну проблему, місцеві жителі, яким уже увірвався терпець, заблокували дорогу, якою вантажівки возять на костомелку трупи тварин. Активісти вимагають повного закриття підприємства та утилізації тих відходів, які накопичилися на його території за останні роки.

Екологічна катастрофа. На Волині просто неба гниють трупи свиней і коней

tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 кві, 2017 15:17









tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама