7 навичок для успішного працевлаштування

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Де шукати роботу? Як знайти хорошу роботу? Як правильно написати резюме та поради як пройти співбесіду.
Повідомлення Додано: Сер 14 вер, 2016 16:40

7 навичок для успішного працевлаштування

Критичне мислення

Якщо ви здатні опрацювати великі обсяги інформації, розібратися в темі, вибрати необхідне та оформити це все, то вас чекатимуть у будь-якій компанії.

Як розвинути навик. Багато читайте, слухайте, спостерігайте. Зверніть увагу на те, як люди щось доводять, які з їхніх аргументів ефективні, а які – ні.

Як подати цей навик в резюме чи на співбесіді. Згадати випадок, коли вам довелося враховувати безліч фактів, перш ніж прийняти рішення. Поясніть, чому ваше рішення було найкращим, зважаючи на обставини.

Креативність

Якщо ви думаєте, що робити смішні гіфки та зображення – це марна трата часу, подумайте ще раз. Вміння бачити речі не так, як інші, важливе для 41% роботодавців.

Як розвинути навик. Тест на креативність можна пройти тут.

Як подати цей навик у резюме чи на співбесіді. Розкажіть про проблеми, які ви вирішили оригінальним шляхом.

Письмо

Вірите чи ні, але навіть у таких галузях, як машинобудування та ІТ потрібні люди з цим умінням. Немає значення, що Ви не Шекспір або Хемінгуей, якщо ви можете писати про вашу тему в зрозумілій та цікавій формі.

Як розвинути навик. Якщо ви запитаєте професійних письменників, як вони відточують свою майстерність, більшість відповість: “Читаю і багато пишу”.

Як подати цей навик у резюме чи на співбесіді. Подумайте про своє резюме та мотиваційний лист як про приклади вашого письма. Перевірте орфографічні і граматичні помилки, попросіть когось перечитати їх.

Презентація

Пам’ятаєте презентації, які ви робили в школі чи університеті? На роботі теж потрібно буде це робити, наприклад, якщо ви захочете розповісти клієнту, на якому етапі знаходиться проект, графіки, діаграми, гістограми допоможуть краще зорієнтуватися та покажуть реальний стан справ.

Як розвинути навик. Існує безліч ресурсів, які дозволяють оформити презентацію, проте вам потрібно знати, що робити та як себе вести до, під час та після презентації. Тут допоможуть лише тренування та впевненість у собі. Ресурси для оформлення презентацій можна знайти тут.

Як подати цей навик у резюме чи на співбесіді. Покажіть свої презентації, розкажіть, як вони вплинули на аудиторію.

Навички управління

Це важливо не лише для лідерів. Якщо ви звикли ставити перед собою цілі, аналізувати, скільки часу потрібно для їхнього досягнення, то ви вже знаєте основи управління.

Як розвинути навик. Подумайте про свій підхід до вирішення повсякденних, побутових завдань. Як його можна покращити?

Як подати цей навик у резюме чи на співбесіді. Розкажіть, як ви досягли результату, завдяки системі, яку ж самі і розробили.

Робота в команді

Коли ви зможете працювати з різними людьми і переконувати їх працювати для досягнення спільної мети , не зважаючи на ваші розбіжності, це стане в нагоді для будь-якої компанії.

Як розвинути навик. Будьте більш активними, коли ваші колеги приймають рішення. Навчіться переконувати людей приймати вашу сторону, але не забувайте дослухатися і до їхніх думок.

Як подати цей навик у резюме чи на співбесіді. Наведіть приклади, як завдяки саме вашій роботі, ініціативі, команда отримала успішний результат. Але не фокусуйтеся лише на собі, пам’ятайте, що робота була спільною.

Готовність до навчання


Іноді ви будете зобов’язані виконувати роботу, яка не у вашій компетенції. Згідно статистики, більше 30% випускників не працюють за спеціальністю. Але це нормально.

Як розвинути навик. Вивчайте щось нове кожного дня. Використовуйте ці знання, щоб вдосконалити себе та світ навколо. Будьте готові до викликів та до речей, які суперечать вашим переконанням.

Як подати цей навик у резюме чи на співбесіді. Замість того, щоб просто написати «готовий вчитися», наведіть приклади, як ви закінчили певні курси чи самостійно освоїли якусь дисципліну на високому рівні.

Ви завжди маєте два варіанти: або розвинути певний навик з нуля, або оцінити те, що у вас вже є і вдосконалити свої вміння. Що ви виберете?Джерело: elitedaily.com
https://mycredit.in.ua
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 5345
З нами з: 25.01.06
Подякував: 24 раз.
Подякували: 443 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама