Керування кар'єрою: гарантоване підвищення заробітної плати

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань пошуку роботи: Як шукати роботу після 40 років, як заробляти понаднормово, СПД і робота по трудовій, а також чорний список працівників і типові помилки претендентів і роботодавців.
Повідомлення Додано: Чет 15 вер, 2016 17:46

Керування кар'єрою: гарантоване підвищення заробітної плати

Ви щоранку змушуєте себе вилазити з ліжка та йти на роботу, а на отриману зарплату ледве виживаєте? Ви вже давно хочете отримати підвищення заробітної плати, а керівництво не поспішає її підвищувати? Що потрібно робити/не робити для підвищення заробітної плати.

6 кроків з досягнення мети та підвищення заробітної плати

Постійна самоосвіта


Не думайте, що ваше навчання закінчилося після отримання диплому. Якщо ви плануєте просуватися в компанії, підвищувати вашу заробітну плату вам потрібно стати спеціалістом в своїй галузі. Складіть список запитань (галузей), в яких вам необхідно орієнтуватися. Читайте спеціалізовану літературу хоча-б 30 хв в день. Підхід -“я уже все знаю” ніколи не буде виграшним, адже сьогодні світ занадто швидко змінюється, щодня з’являються нові технології, нова інформація.

Робіть більше ніж від вас вимагають та очікують


Уявимо, що вас взяли секретарем, до ваших обов’язків входить: відповіді на телефонні дзвінки, листування, ведення списку задач керівництва та допомога іншим працівникам фірми в нескладних питаннях. Не потрібно сподіватися на кращу посаду в даній фірмі, якщо ви не намагаєтеся робити більше. Чому б вам не дізнатися та не вникнути в роботу інших працівників фірми.

Менше спілкування – більше роботи


Ніхто не говорить вам, що потрібно цілий день сидіти мовчки і не підіймати голови від столу, проте 15-хв розмова в робочий час про серіал, який йде ввечері – це не найкраща рекомендація для Вас. Поспілкуватися можна і в обідній час і ввечері після роботи.

Спочатку основні задачі дня, лише потім рутинні справи


У кожного з нас є термінові але об’ємні справи та нетермінові незначні справи. Чомусь так виходить, що рутинні (незначні) справи нам значно легше виконати ніж взятися за незрозуміле термінове доручення керівництва. Часто ми вибираємо дорогу найменшого супротиву: ось зараз я зроблю це (10 хв роботи), а потім це (20 хв роботи), це (5 хв роботи) і ось це (50 хв роботи). Оце я вже сьогодні справ вирішив, оце я молодець. А через 30-хв цього молодця викликає керівник і запитує про делеговане йому завдання. Ви говорите про те що ще не бралися і взагалі у вас тут проблемка з цим виникла і ви не знаєте як її вирішити. А ось тут виникає запитання: якщо керівник вирішує поставлені вам же завдання, то навіщо йому ви? Зверніть увагу про планування справ та дедлайни. Як говориться нікому не потрібна новорічна вечірка з Дідом Морозом в липні – виконуйте поставлені задачі в відведений для них час.

Не бійтеся складних завдань


Ні, звичайно страшно якщо тобі дали завдання – а ти не знаєш з якого боку до нього підійти, проте як мінімум в тебе є колеги, які зможуть дати корисну пораду чи наштовхнути на потрібну думку.

Не жалійтеся на свою посаду, роботу чи особисте життя


Якщо ви думаєте, що на запитання “Як справи?” потрібно виливати свою душу і кожному потрібно знати що в тебе робиться, то тут я вас розчарую. Всім просто байдуже до ваших труднощів, а декому навіть радісно від них. ЖЕРТВИ ЦІЛЕЙ НЕ ДОСЯГАЮТЬ.

Якщо ви вже все це виконуєте – то можливо вам просто потрібно підійти до керівництва і запитати про підвищення вашої заробітної плати.
ofisnik
 
Повідомлень: 1
З нами з: 15.09.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 10 лис, 2016 00:41

А мне нравится, если действительно так сделают, то чего бы и нет!
budinviktor4
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 09.11.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама