Кредит до 90 днів без відсотків

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Як оформити кредит, нюанси та проблеми, що виникають під час кредитування, кредитні ставки та ризики.
  #1234 ... 7>
Повідомлення Додано: Чет 20 жов, 2016 11:14

Кредит до 90 днів без відсотків

Зображення

Шановні читачі, знаємо, що інколи час важливіший за гроші і тому пропонуємо вашій увазі безкоштовні кредитні картки з довгим пільговим періодом (grace period).

Замовити кредитну картку можна за один клік в нашому братньому проекті “Фінлайн”.
Наразі нашими партнерами є 5 банків: Альфа Банк, ПУМБ, Ідея Банк, Форвард Банк, ОТП Банк.

Банки пропонують досить ласі цікавинки у рамках своїх кредитних продуктів, обирайте найзручніші для Вас:

Альфа Банк пропонує ліміт до 200 000 грн та безкоштовний смс-банкинг. Грейс-період: 55 днів. Готові доставити картку безкоштовно!

ПУМБ пропонує 0% при знятті в банкоматах будь-якої країни світу. Грейс-період: 62 дні.

Форвард Банк пропонує пільговий період 90 днів і можливість зробити картку за вашим дизайном!

Ідея Банк дає грейс-період 90 днів і CashBack до 10%.

ОТП Банк
пропонує відновлювану кредитну лінію та пільговий період 55 днів.

Щоб отримати кредитну картку потрібно лише заповнити декілька полів форми і натиснути кнопку “Замовити”, а далі банки зв’яжуться з вами і запропонують найзручніші кредитні продукти саме для Вас.

Восени наступає період коли ми хочемо доробити важливі справи, як то закінчити ремонт, встигнути добудувати дачу, пофарбувати автівку та миттєво закрити ще багато інших важливих питань. Кредитна картка стане тут у нагоді! Не відкладайте на завтра те, що можна зробити вже сьогодні! Замовте кредитну картку прямо зараз.

UPD
Приватбанк приєднався до програми швидкого замовлення кредитних карт через Finance.UA.
Модератор
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 6101
З нами з: 25.01.06
Подякував: 71 раз.
Подякували: 431 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 жов, 2016 16:51

Какие-нибудь плюшки, лояльности, привилегии для форумчан (особенно активных) есть?
Или всё тот же стандартный скоринг?
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Чет 20 жов, 2016 17:29

  Вкладчик1234 написав:Какие-нибудь плюшки, лояльности, привилегии для форумчан (особенно активных) есть?
Или всё тот же стандартный скоринг?


Звичайно є! Саме для Ваc, Шановний, фірмова кепка Finance.UA у подарунок! :-)
Редактор форума
Аватар користувача
Експерт
 
Повідомлень: 512
З нами з: 12.03.09
Подякував: 25 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 жов, 2016 17:57

У нас в городе на перекрестке улиц 20 лет победы и Герасима Кондратьева долгое время на бигборде висела реклама одного из застройщиков: "Придбай житло - отримай бейсболку у подарунок!"

Так что кепка универсальный приз оказывается, подходит на все случаи жизни.
WachtAmRhein
 
Повідомлень: 9005
З нами з: 16.11.11
Подякував: 665 раз.
Подякували: 1329 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 жов, 2016 18:03

Если без скоринга, среди предложенных взял бы картбланш с пейпасом от идеи взамен приватовской уни после обрезания (лимита). Ну или чипованый мк от отп.
А почему тарифы по картам не прикрепили? Было б удобно сравнивать.
Bosstone
 
Повідомлень: 2277
З нами з: 21.04.10
Подякував: 812 раз.
Подякували: 298 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 жов, 2016 11:10

Re: Кредит до 90 днів без відсотків

Вчера оставил заявку ТОЛЬКО на Идея Банк Card Blanch! Уже перезвонили с 3-х не банковских фин.учереждений! Я понимаю, что дал согласие на обработку и передачу ПД, но имейте совесть!!!!
Lihodej
 
Повідомлень: 8
З нами з: 22.05.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 жов, 2016 11:47

Lihodej

Якщо Ви залишали заявку тільки через наш сервіс, то дзвонити могли тільки з банків-партнерів.

Якщо Ви хотіли замовити тільки карту Ідея Банку, але не зняли галочки з інших пропозицій банків у замовленні, то Ваше замовлення автоматично попаде всім банкам-партнерам (в нашому випадку - це 5 банків).

Але ми не передаємо Ваші данні нікому, крім обраних Вами банків у замовленні, тож можливо, Ви залишали ще десь Ваші контактні данні.

Зображення
Редактор форума
Аватар користувача
Експерт
 
Повідомлень: 512
З нами з: 12.03.09
Подякував: 25 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 жов, 2016 12:12

FINANCE_UA, я оставил отметку только на Идеа Банк!!! Нигде больше я не оставлял свои ПД, никаких заявок, до этого, я никогда не заполнял. Звонить начали акурат после оставления заявки, и кстати, в одном из звонков напрямую сказали, что я оставил заявку на сайте финанс.уа. Я вообще стараюсь не светить ПД, но так как было хоть какое то доверие к порталу, решил заполнить заявку, как оказалось зря... Я надеюсь что до звонка мене они не стали смотреть КД историю по бюро, так как мне не нужна куча лишних запросов в истории.
Lihodej
 
Повідомлень: 8
З нами з: 22.05.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 жов, 2016 13:07

Lihodej

Дякую за таку інформацію, зроблю запит Вам у приватних повідомленнях щодо деталей Вашої заявки. Спробуємо з Вами розібратися ретельніше, як таке взагалі могло трапитися, тому що персональні данні ми нікому не передаємо крім банків-партнерів.
Редактор форума
Аватар користувача
Експерт
 
Повідомлень: 512
З нами з: 12.03.09
Подякував: 25 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 жов, 2016 14:09

FINANCE_UA, к сожалению, система сообщила, что я пока не могу отправлять ЛС. На какую почту можно отправить ответ на Ваш запрос?
Lihodej
 
Повідомлень: 8
З нами з: 22.05.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
  #1234 ... 7>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
27 25071
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 бер, 2024 14:56
Ірина_
1 2262
Переглянути останнє повідомлення
Вів 24 жов, 2023 15:25
maksimovasvitlana3
0 4080
Переглянути останнє повідомлення
Вів 22 сер, 2023 10:28
D2
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама