Нафтогазстрах

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про страхування: медичне страхування, страхування майна і ризиків, автострахування КАСКО та ОСЦПВ.
Повідомлення Додано: Сер 26 жов, 2016 15:59

Нафтогазстрах

Я і мої родичі вже більше 12 років працюємо в "Укрзалізниці". Ця робота дуже сумлінна і нелегка, однак на співробітниках ще й заробляють: всіх працівників примушують оформлювати страхування у "Нафтагазстрах"! І от мені цікаво: чому саме їм випадає така честь?
Детальніше про них я дізналася із залізничної газети, яку роздають у вагонах при відправлені. На одній із шпальт була стаття-реклама "Нафтагазстраху", в якій детально було розписано всі особливості нового страхування.
Наскільки я пам’ятаю, "Нафтагазстрах" пліч-о-пліч з "Укрзалізницею" вже досить давно. Але розквіт компанії настав саме за правління колишнього президента України Віктора Януковича, тоді коли власником став Антон Пригодський.
Коли ж я вирішила почитати про "Нафтагазстрах" детальніше, то зовсім розчарувалася. Виявилося, що Антона Пригодського ще називають "сірим кардиналом" Партії регіонів, а з Януковичем Пригодський полюбляє грати в гольф! В мене виникає одне питання: КОМУ я повинна платити гроші?! Не може страхувати українських громадян людина, яка другом називає одного із катів українського народу.
Власника "Нафтагазстраху" не раз підозрювали у хабарництві. Він був причетний до деградації "Укрзалізниці", яка сталася за його керівництва "Лемтрансом". Які результати може пообіцяти така людина?
Колишня влада і так завинила перед Україною не на жарт, надто багато поганого сталося за вини Партії регіонів.
Окреме питання, звісно, до пана Войцеха Балчуна - можилво, він навіть не підозрює, які схеми прокручуються за його спиною. Прошу - зверніть увагу на те, що коїться в середині "Укрзалізниці" та "Нафтагазстраху" зокрема, бо з такими темпами "Укрзалізниця" дуже скоро зубожіє! Я щиро сподіваюся, що новий режим правління – не просто слова, одягнені на ту ж стару систему "відмиву" грошей.
AnastasiaSolomko
 
Повідомлень: 1
З нами з: 26.10.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 жов, 2016 18:58

Re: Нафтогазстрах

Нас на ЖД в области каждый год «просили» страховаться именно в «Нафтогазстрахе». Почему именно у них, зачем, от чего нас страхуют – непонятно. Так, на всякий случай. А деньги-то берут не маленькие! Так было и при Януковиче и при Порошенко. Неважно кто рулит Зализныцей – попередники или поляк-«реформатор» - страховаться только в «Нефтегазстахе»! Негласно – под угрозой увольнения. Рад что подняли здесь тему! Я в ужасе как до сих пор мы можем кормить Пригодского, друга Януковича?! Почему эту схему еще на закрили?
nadinya_09
 
Повідомлень: 1
З нами з: 26.10.16
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 жов, 2016 19:53

Re: Нафтогазстрах

Коррупция в Укрзализнице процветала всегда. Воровали вагонами, наживались целыми состояниями. Правильно написали – региональные руководители заставляли и заставляют страховаться в «Нафтогазстрахе». А Балчун только и говорит о реформировании и борьбе с корупцией. Удобно бороться, но не побеждать а возглавлять ее. Не могу по-другому объяснить, как такое может продолжаться после Майдана. Неужели там такой бардак, что никто не видит, как десятки а то и сотни миллионов государственных денег перечисляются на счета этого «Нафтогазстраха»???
SokAn
 
Повідомлень: 1
З нами з: 26.10.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 жов, 2016 21:40

Re: Нафтогазстрах

Прочитал – подтверждаю. У меня мать работает на жд, а я работаю в одной крупной страховой (не буду писать какой). Я к маме раз пришел, хотел перетащить ее к нам. Так она когда на работе заикнулась, начальник ей прямо сказал, что это невозможно, потому что все страхуются только в «Нафтогазстрахе». Все, вариантов нет. Я тогда еще прошерстил инет и понаходил, что там за схемы. Пригодский Антон – друг Януковича. Страховая никому не была известна, пока «случайно» не стала основным партнером УЗ. Никаких других болем-менее достойних страховых предложений у нее нет. Зарабатывала и что удивительно зарабатывает только на Укрзализныце. При любой власти - преступной или «реформаторской».
vania_Foma
 
Повідомлень: 1
З нами з: 26.10.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 жов, 2016 10:08

Re: Нафтогазстрах

Жах… Реально шок і жах. Хлопці на сході гинуть, а УЗ працює з Януковичем? Як таке можливо??? Куди дивиться Балчун цей? Це ж позор для країни!
Nasti101
 
Повідомлень: 1
З нами з: 26.10.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама