Перспективи освіти в Україні та світі.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум Освіта в Україні та світі. Обговорюються питання освіти: куди піти вчитися на фінансові спеціальності, ліцеї, коледжі, вузи, а також обговорення тренінгів, семінарів та курсів, навчання, MBA, друга фінансова освіта.
  #<123>
Повідомлення Додано: Вів 24 лис, 2020 19:18

bevzaalex
Вы слишком меня преувеличиваете. Вообще-то я и мастер-класс это несовместимые понятия. Но основы поиска в Инете попробую написать (так, как это делаю я). Применимо для любых браузеров. И я пользуюсь только ПК, будет ли это работать в смартфонах, не знаю.

1. Определиться, что именно надо найти, составить короткое предложение для поиска.

2. В браузере вставить фразу в кавычках, к примеру если "маска медицинская купить", то будет искаться только полная фраза, если та же фраза без кавычек, то будет выдана куча ссылок, в т.ч. где имеется только одно слово из фразы, маска или медицинская или купить.

3. Если знаете примерное время публикации, пользуйтесь "Инструменты" (сразу под окошком Гугла с вашим поисковым текстом) и выставляйте там примерную дату - "за час"... "за год"... "за период", там же в "Все результаты" можно поставить "галочку" "точное соответствие", заменяющее (но не всегда) кавычки (п. 2). Вам же не надо "купить маску" в ссылке от января 2015-го!

4. В статьях часто встречаются кликабельные ссылки на другие источники или связанные этой темой статьи (они выделяются от обычного текста, когда подводите курсор мышки на нее, вместо стрелки появляется рука), кликнув на которую вы перейдете на другую статью.

5. В начале или чаще в конце статьи, если она не оригинальная, часто дается кликабельная ссылка на тот сайт, откуда взята статья. Старайтесь выйти на первоисточник, т.к.
- а) при перепечатке могут быть выброшены какие-то значимые нюансы;
- б) первоисточник может оказаться супержелтым фейкующим сайтом, но при множественном перепосте, эта новость может появиться и на достаточно уважаемом сайте и принята за правдивую.

6. Если при переходе окажется, что эта ссылка ведет не на страницу с публикацией, а только на сам сайт, вставьте в поиск на том сайте первое предложение из публикации, а далее ищите в выпавшем списке, обращайте внимание в каком порядке там располагаются новости, выберите "сперва новые" (или что-то похожее, т.к. на разных сайтах это может быть написано по-разному).

7. Пользуйтесь сервисами "Картинки Гугл" (https://www.google.com.ua/imghp?hl=ru) т.к. картинка, подтверждающая для убедительности новость, может оказаться годичной и более давности, "Гугл-переводчик" (https://translate.google.com/?hl=ru), "Бинг-переводчик" (https://www.bing.com/translator) они переводят не только слова, предложения, но и полную страницу сайта. На какой язык перевести, выбирайте в настройках, кому-то нужен русский, кому-то украинский, а кому-то китайский. :)

8. Написано по-быстрому, поэтому мог что-то и упустить. Если есть вопросы, задавать лучше в ЛС, т.к. на эту страницу могу не заходить, а ЛС всплывают всегда при заходе на форум. Вопросы и ответы на них, если будут, буду писать здесь.

Потренируйтесь сами во всем вышенаписанном, т.к. сделанное самим запоминается хорошо и надолго.

И да, все, что я здесь написал, не моё ноу-хау, это давно известно в Инете, я просто собрал "в кучу", поэтому прошу тапками в меня не бросать!
yanyura
 
Повідомлень: 7042
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1564 раз.
 
Профіль
7
Повідомлення Додано: Вів 08 сер, 2023 19:20

Схоже, що війна сприяє вирішенню проблеми якості освіти...
Спостерігаю за вступною кампанією до університетів. Шалений недобір студентів (хоча ще рано робити остаточні висновки, але попередні мене вражають). Це означає, що непотрібні універи вимруть самостійно. Шкода викладачів, які підуть "на вулицю", але вони бачили ситуацію, тому мали час підготуватися.
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4772
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1185 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 08 сер, 2023 20:10

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  fler написав:Схоже, що війна сприяє вирішенню проблеми якості освіти...
Спостерігаю за вступною кампанією до університетів. Шалений недобір студентів (хоча ще рано робити остаточні висновки, але попередні мене вражають). Це означає, що непотрібні універи вимруть самостійно. Шкода викладачів, які підуть "на вулицю", але вони бачили ситуацію, тому мали час підготуватися.

Є 2 фактори які суттєво знижують якість освіти:
1. Значна частина першокурсників, що поступили вже виїхали закордон і будуть навчатись дистанційно, а зачасту паралельно ходити на підготовчі курси до європейського ЗВО
2. Значна частина магістрів ховається від армії.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2631
З нами з: 29.07.22
Подякував: 480 раз.
Подякували: 359 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 08 сер, 2023 20:44

  fler написав:Шкода викладачів, які підуть "на вулицю", але вони бачили ситуацію, тому мали час підготуватися.

Викладачі, як і лікарі, зі знанням іноземної мови, як виїзжали, так і продовжать виїзжать. А МОН та МОЗ хай чекають безкоштовні аналізи виїхавших неплатників податків працездатного віку.
Water
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 06.03.12
Подякував: 60 раз.
Подякували: 215 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 08 сер, 2023 20:49

  Дюрі-бачі написав:
  fler написав:Схоже, що війна сприяє вирішенню проблеми якості освіти...
Спостерігаю за вступною кампанією до університетів. Шалений недобір студентів (хоча ще рано робити остаточні висновки, але попередні мене вражають). Це означає, що непотрібні універи вимруть самостійно. Шкода викладачів, які підуть "на вулицю", але вони бачили ситуацію, тому мали час підготуватися.

Є 2 фактори які суттєво знижують якість освіти:
1. Значна частина першокурсників, що поступили вже виїхали закордон і будуть навчатись дистанційно, а зачасту паралельно ходити на підготовчі курси до європейського ЗВО
2. Значна частина магістрів ховається від армії.

Це фактори, спричинені війною, вони зникнуть із її закінченням.
Мене найбільше дратує фактор "вимоги до викладачів", а точніше те, як за цим фактором пресують неугодних та не чіпають секту "кум-брат-сват". Напр., коли 70+ дідусь викладає студентам - чи може він надавати якісні освітні послуги з використанням сучасних освітніх технологій? Або коли хтось влаштував коханку на кафедру, написав за неї дисертацію, допоміг захистити і що? Студенти ржуть з її лекцій, адже бачать невідповідність знань, коли вона не може відповісти на елементарні питання, тобто викладає те, на чому сама не розуміється.
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4772
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1185 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 08 сер, 2023 21:07

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  fler написав:Напр., коли 70+ дідусь викладає студентам - чи може він надавати якісні освітні послуги з використанням сучасних освітніх технологій?

Когда я учился, технологии, конечно, были не столь современными, но большинство преподавателей, которые запомнились яркими лекциями, которые нельзя было заменить чужим конспектом перед экзаменом, были именно такими дедушками.
Я понимаю, что качество преподавания очень сложно оценить со стороны, но критерий возраста тут очень плохой помощник.
И никакие технологии не заменят глубокое знание предмета и умение эти знания подать.
Сибарит
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 7415
З нами з: 02.09.15
Подякував: 6372 раз.
Подякували: 21106 раз.
 
Профіль
129
73
34
2
Повідомлення Додано: Вів 08 сер, 2023 21:21

  fler написав:70+ дідусь викладає студентам - чи може він надавати якісні освітні послуги з використанням сучасних освітніх технологій? Або коли хтось влаштував коханку

https://de.statista.com/statistik/daten ... rsgruppen/
У Німеччині 10.5% викладачів від 60 років та старші.
Хто з них коханки- не знаю.
Water
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 06.03.12
Подякував: 60 раз.
Подякували: 215 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 08 сер, 2023 21:23

  fler написав:Схоже, що війна сприяє вирішенню проблеми якості освіти...
Спостерігаю за вступною кампанією до університетів. Шалений недобір студентів (хоча ще рано робити остаточні висновки, але попередні мене вражають). Це означає, що непотрібні універи вимруть самостійно. Шкода викладачів, які підуть "на вулицю", але вони бачили ситуацію, тому мали час підготуватися.

те, що непотрібні ВНЗ вимруть самостійно - це дуже вірогідно. точніше, припинять їх фінансування, а потім вони вимруть.

а от чи це вирішить проблему якості освіти? в нас була недавно дискусія про ВНЗ, так от я не бачу рішення проблеми. бо першими вимруть фізики, хіміки та таке інше. ХАІ та ХІРЄ напевне, крім факультетів пов'язаних з ІТ та економікою.

й 70+ може вже й забагато, а у вас є інші викладачі технічних спеціальностей? й династії викладачів - це проблема гуманітарних спеціальностей, на тих же технічних - щось не зустрічав, а от на економічних - так.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5691
З нами з: 29.09.19
Подякував: 566 раз.
Подякували: 1364 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Вів 08 сер, 2023 22:31

  Сибарит написав:Я понимаю, что качество преподавания очень сложно оценить со стороны, но критерий возраста тут очень плохой помощник.
И никакие технологии не заменят глубокое знание предмета и умение эти знания подать.

Це справедливо дуже винятково для деяких спеціальностей (філософія, математика, напр.) та деяких особистостей, але більшість дідусів 70+ в Україні, на жаль, не можуть (з різних причин - здоров'я, бажання, обставини) якісно викладати.
І я як раз кажу про обізнаність дідусів із сучасними технологіями. Наприклад, коли дідусь 70+ викладає щось агрономам і каже, що "максимум можна зібрати врожай томатів 60 центнерів з гектара". А студент, який підробляє в компанії Агрофьюжн, добре знає, що ця компанія завдяки сучасним технологіям вже збирає 100 центнерів з гектара. Чому його навчить той дідусь, який ті технології і в очі не бачив?
Як викладати фінанси, якщо не знаєш, напр., що таке криптовалюта? Всі 70+ це знають?
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4772
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1185 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 08 сер, 2023 22:50

  fler написав:...
Як викладати фінанси, якщо не знаєш, напр., що таке криптовалюта? Всі 70+ це знають?

в тому вигляді, як вони існують, криптовалюти, це ближче до ІТ технологій.

у фінансах хіба що у розділі сучасні фінансові піраміди :D чи куди інвестувати незаконно зароблені гроші :)

не знаю, наскільки зі мною погодяться учасники форуму криптовалют, але на поточний момент є так 8)
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5691
З нами з: 29.09.19
Подякував: 566 раз.
Подякували: 1364 раз.
 
Профіль
2
3
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
140 14245
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 бер, 2024 17:06
rjkz
0 2404
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 січ, 2024 16:46
rvolodimir02
12 9160
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 лип, 2016 12:45
Тракторист
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама