Все про XBT, LTC, ETH та інші криптовалюти

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
ФінТех, Міжнародні платіжні системи, Пластикові картки Visa, MasterCard, American Express, обмін та переказ грошей, еквайрінг та прийом платежів. Електронні грошові системи PayPal, WebMoney, Яндекс-Деньги, РБК-money питання придбання тощо.
  #<123456 ... 11>
Повідомлення Додано: Суб 31 гру, 2016 15:28

Re: Все про XBT, LTC, ETH та інші криптовалюти

  bolex написав:Не тільки на вкладці тарифів. Ось з меню "Фінанси":

То буквально нещодавно поміняли, я з того часу ще не поповнював. До того було 2%, зараз якась маячня, але в них багато чого так кривувато. Можна в сапорт написати, відповідають біль-менш швидко.
  bolex написав:Як вивід з BTC у UAH - взагалі немає зиску, у обмінках можна на 0.5% краще продати.

Згоден, але я й не виводив ніколи.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34785
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Нед 01 січ, 2017 13:59

  Faceless написав:То буквально нещодавно поміняли, я з того часу ще не поповнював. До того було 2%, зараз якась маячня, але в них багато чого так кривувато. Можна в сапорт написати, відповідають біль-менш швидко.

Виявляється - не маячня. Насправді вони зараз деруть 3% за ввід з Привату. "Відкликаю свій попредній висновок" (с) Адам_Сміт. Покупка BTC через цю біржу теж немає переваги над обмінками.
bolex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6919
З нами з: 27.02.09
Подякував: 1902 раз.
Подякували: 1510 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 01 січ, 2017 14:17

  bolex написав:
  Faceless написав:То буквально нещодавно поміняли, я з того часу ще не поповнював. До того було 2%, зараз якась маячня, але в них багато чого так кривувато. Можна в сапорт написати, відповідають біль-менш швидко.

Виявляється - не маячня. Насправді вони зараз деруть 3% за ввід з Привату. "Відкликаю свій попредній висновок" (с) Адам_Сміт. Покупка BTC через цю біржу теж немає переваги над обмінками.

Ну з інших карток - 2,2%, навпаки понизили (було, здається, 2,5%)
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34785
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 02 січ, 2017 19:38

  Faceless написав:
  bolex написав:
  Faceless написав:То буквально нещодавно поміняли, я з того часу ще не поповнював. До того було 2%, зараз якась маячня, але в них багато чого так кривувато. Можна в сапорт написати, відповідають біль-менш швидко.

Виявляється - не маячня. Насправді вони зараз деруть 3% за ввід з Привату. "Відкликаю свій попредній висновок" (с) Адам_Сміт. Покупка BTC через цю біржу теж немає переваги над обмінками.

Ну з інших карток - 2,2%, навпаки понизили (було, здається, 2,5%)

Точно, тем же путем можно и приватовской картой платить, будет 2.2%. Все ж лучше чем 3%.

Хм. из паблик чата на этой бирже
эту биржу уже дважды хакали, но Богдан молодец! Не Списал всё на хак, а честно выплатил из своего кармана и продолжил (!) свое дело.
bolex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6919
З нами з: 27.02.09
Подякував: 1902 раз.
Подякували: 1510 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 04 січ, 2017 22:45

Re: Все про XBT, LTC, ETH та інші криптовалюти

Хм-хм. Погрався трохи у цю btc-trade, спробував вивід у BTC - і голяк. Транзакція не підтверджується вже більше 30 годин.
bolex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6919
З нами з: 27.02.09
Подякував: 1902 раз.
Подякували: 1510 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 05 січ, 2017 02:01

  bolex написав:Хм-хм. Погрався трохи у цю btc-trade, спробував вивід у BTC - і голяк. Транзакція не підтверджується вже більше 30 годин.

Тобто сам txid є, а не потрапляє у блок?
Можливо, звичайно, що комісія замала, але в мене періодично траплялися подібні випадки, аж до кількох діб очікування - і з біржами, і коли виводив намайнене - власне це головне, що мені в біткойні не подобається, транзакція зі стандартними двома конфірмами (а Кракен взагалі вимагає 7!) рідко проходить швидше, ніж за годину, і в принципі не може пройти швидше за період пошуку нового блоку (зазвичай близько 20 хв), і завжди є вирогідність того, що очікування затягнеться на години, а то й десятки годин.
Щоправда, з btc-trade виводив битки без проблем (наразі торгую, досить вдалий момент просто).
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34785
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Чет 05 січ, 2017 10:58

  Faceless написав:
  bolex написав:Хм-хм. Погрався трохи у цю btc-trade, спробував вивід у BTC - і голяк. Транзакція не підтверджується вже більше 30 годин.

Тобто сам txid є, а не потрапляє у блок?

txid є, транзакція існує, мережа її бачить, але жодного підтвердження немає. а як з"ясувати "потрапляє у блок" чи ні ?

https://blockchain.info/tx-index/dff257 ... b829695967

  Faceless написав:Можливо, звичайно, що комісія замала, але в мене періодично траплялися подібні випадки,

Начебто комісія була достатня, але у транзакції дуже багато складових, можливо через це проблема.
  Faceless написав:аж до кількох діб очікування - і з біржами, і коли виводив намайнене - власне це головне, що мені в біткойні не подобається, транзакція зі стандартними двома конфірмами (а Кракен взагалі вимагає 7!) рідко проходить швидше, ніж за годину, і в принципі не може пройти швидше за період пошуку нового блоку (зазвичай близько 20 хв), і завжди є вирогідність того, що очікування затягнеться на години, а то й десятки годин.
Щоправда, з btc-trade виводив битки без проблем (наразі торгую, досить вдалий момент просто).

В мене є враження що останнім часом проблем постає все більше. І пояснення цьому є - більше учасників, більше дрібних транзакцій. Система виявилась не розрахованою на такі навантаження. А хтось намагається досі її рекламувати як "миттєві розрахунки"

Але в цьому є більша небезпека. Криптовалюта сама по собі нічого не коштує і тримається лише на довірі учасників процесу. На відміну від золота яке придатно до якогось матеріального використання.

Зараз ми маємо ріст пухиря на біткоїнах, який може боляче луснути від будь-якої зграї дятлів. Якщо система буду постійно глючити це може виявитись рушієм виходу утримувачів з криптовалюти з подальшим обвалом.
bolex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6919
З нами з: 27.02.09
Подякував: 1902 раз.
Подякували: 1510 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 05 січ, 2017 12:24

Re: Все про XBT, LTC, ETH та інші криптовалюти

  bolex написав:txid є, транзакція існує, мережа її бачить, але жодного підтвердження немає. а як з"ясувати "потрапляє у блок" чи ні ?

Підтвердження (перше) -це і є факт потрапляння у блок. Ніяк вплинути на те немає можливості.
Комісія нібито прийнятна, значить то не вина біржі, просто вам "не пощастило". В мене були такі випадки.
  bolex написав:але у транзакції дуже багато складових, можливо через це проблема

Ні, це нормальне явище, і за моїм досвідом жожним чином не впливає на шанси потрапляння у блок.
  bolex написав:В мене є враження що останнім часом проблем постає все більше. І пояснення цьому є - більше учасників, більше дрібних транзакцій.

Абсолютно згоден. Тому я скептично ставлюся до оповідей про суттєву заміну біткойном класичних платежів, принаймні у існуючій версії. Система чим далі, тим більше потребує обчислювальних ресурсів для своєї роботи, а обсяг транхакцій по суті досі мізерний. Один процесинг більш-менш великого банку обробляє в рази більше і на порядок швидше.
По суті, вся мережа займається величезним обсягом обчислень, що не несуть фактичної користі й цінності, а потрібні лиш для самої системи.
  bolex написав:Але в цьому є більша небезпека. Криптовалюта сама по собі нічого не коштує і тримається лише на довірі учасників процесу.

Я б сказав, що геть кожна фіатна валюта тільки на тому й тримається. Тому виділення біткойну як чогось особливого не має сенсу. У біткойна є певний список переваг, але є й недоліки, найважливіші: суттєві витрати ресурсів (енергій і процесорного часу) на беспосередньо роботу самої системи, що безперервно зростатимуть, і обмежена швидкість транзакції - жодна транзакція не проведеться швидше за пошук одного блоку, а при вимозі 2 підтверджень - двох блоків; швидкість пошуку блоків - величина випадкова, і коливається десь від 1 хвилини до години, зазвичай десь 20 хвилин.
  bolex написав:Зараз ми маємо ріст пухиря на біткоїнах, який може боляче луснути від будь-якої зграї дятлів.

Думаю так, палива для цього підкинув Китай з новими валютними обмеженнями. Варто відмітити, що більша частина добутих монет ніколи не виходила на ринок. Сам ринок надзвичайно тонкий, у світових масштабах, вливання кількох десятків мільйонів доларів здатне задати бажаний тренд. Власне, я вважаю, що стрімкий ріст ціни, що ми бачимо, є нічим іншим, як маніпуляцією з метою викинути на піку ціни значний пакет монет, що не були в обігу.
Саме тому, я не розглядаю біткойн як інструмент заощаджень, і навіть розрахунків.
Але наразі він цікавий як інструмент для спекуляцій (чим я й займаюся), і взагалі як експеримент - найцікавіше почнеться після закінчення видобутку нових монет.

Хоча, за умови вирішення найбільш проблемних моментів, у криптовалют можуть бути серйозні перспективи.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34785
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Чет 05 січ, 2017 15:54

  Faceless написав:Підтвердження (перше) -це і є факт потрапляння у блок. Ніяк вплинути на те немає можливості.

Читав декілька разів що відправник може анулювати транзакцію що не була підтверджена. Може й помиляюсь. Хотів спитати в адміна, а він вже сутки не відповідає.

  Faceless написав:Абсолютно згоден. Тому я скептично ставлюся до оповідей про суттєву заміну біткойном класичних платежів, принаймні у існуючій версії. Система чим далі, тим більше потребує обчислювальних ресурсів для своєї роботи, а обсяг транхакцій по суті досі мізерний. Один процесинг більш-менш великого банку обробляє в рази більше і на порядок швидше.
По суті, вся мережа займається величезним обсягом обчислень, що не несуть фактичної користі й цінності, а потрібні лиш для самої системи.

Так, зараз у мережі перебуває еквівалент $20 млрд. Це справді мізер порівняно з банківською системою.

  Faceless написав:Думаю так, палива для цього підкинув Китай з новими валютними обмеженнями. Варто відмітити, що більша частина добутих монет ніколи не виходила на ринок. Сам ринок надзвичайно тонкий, у світових масштабах, вливання кількох десятків мільйонів доларів здатне задати бажаний тренд. Власне, я вважаю, що стрімкий ріст ціни, що ми бачимо, є нічим іншим, як маніпуляцією з метою викинути на піку ціни значний пакет монет, що не були в обігу.

Ну тут мабуть щось одне - чи слід мільйона нових китайських тримачів чи чиясь вдала спекуляція. У першому випадку ціна біткоїна утримається на завойованих рубежах. У другому - добряче впаде.

  Faceless написав:Саме тому, я не розглядаю біткойн як інструмент заощаджень, і навіть розрахунків.
Але наразі він цікавий як інструмент для спекуляцій (чим я й займаюся), і взагалі як експеримент - найцікавіше почнеться після закінчення видобутку нових монет.

Ну взагалі то закінчення видобутку у принципі не може скінчитися. Просто собівартість видобутку буде зростати до того моменту коли видобувати стане нерентабельно.

Себто кажучи цей момент вже практично наступив. А майнери або вимагають збільшення платні за обробку транзакцій або втікають. Тому й проблеми виникають.

  Faceless написав:Хоча, за умови вирішення найбільш проблемних моментів, у криптовалют можуть бути серйозні перспективи.

Ці проблеми вбудовані у сам принцип криптовалют. Навряд чи вони будуть вирішені у межах того, що зараз зветься криптовалютой.
bolex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6919
З нами з: 27.02.09
Подякував: 1902 раз.
Подякували: 1510 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 05 січ, 2017 16:51

Re: Все про XBT, LTC, ETH та інші криптовалюти

  bolex написав:У першому випадку ціна біткоїна утримається на завойованих рубежах. У другому - добряче впаде.

Вже впала. За кілька годин впав до 930-940 долярів з приблизно 1050
  bolex написав:Ну взагалі то закінчення видобутку у принципі не може скінчитися.

Кількість біткойнів обмежена (не пам'ятаю точно, скільки, ніби 50 млн). У певний момент генерація нових біткойнів припиняється.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34785
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
  #<123456 ... 11>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
6 6553
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 вер, 2017 23:34
M-Audio
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама