Опитування. Зміна правил форуму!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Підтримка та супровід всіх сервісів Finance.UA
  #<1 ... 13141516

Имеет ли представитель банка право так отвечать на подобные сообщения?

Опитування. Зміна правил форуму! 1.5 5 65
1. Да
49%
32
2. Нет
51%
33
Всього голосів : 65
Повідомлення Додано: Суб 24 гру, 2016 07:01

  Козак-характерник написав:
  mike41 написав:
Як гутарив Правдоруб, що я "вижрав Квестора", то я дам колєном під зад і цьому персонажу снобствующему... :lol:


"Хто не зi мною, тим пiд зад" - я не одобряю такой подход на форуме. Скольких уже форум потерял? Ведь были замечательные люди, посты конторых были очень полезны и которых было интересно читать.
А что касается сложившейся ситуации, изложенной К-Х, считаю что не правы обе стороны, надо с уважением относиться друг к другу.
ковбаса
 
Повідомлень: 93
З нами з: 18.11.09
Подякував: 127 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 гру, 2016 15:07

  ковбаса написав:
  Козак-характерник написав:
Як гутарив Правдоруб, що я "вижрав Квестора", то я дам колєном під зад і цьому персонажу снобствующему... :lol:

"Хто не зi мною, тим пiд зад" - я не одобряю такой подход на форуме. Скольких уже форум потерял? Ведь были замечательные люди, посты конторых были очень полезны и которых было интересно читать.

І всіх цих "замечательных" людей "вижрав" козак! :D Робіть висновки, панове! Козак не просто козак, а козак-характерник! То зміріться і не деріться! Така ваша доля! :) Вольному – Воля, скаженому – круча, спасенному – рай!
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 гру, 2016 15:39

Re: Опитування. Зміна правил форуму!

  Козак-характерник написав:Робіть висновки, панове! Козак не просто козак, а козак-характерник! То зміріться і не деріться! Така ваша доля! :)

Характе́рник — назва віщуна, чаклуна на Запорозькій Січі, який, згідно з народними легендами, умів ворожити, лікувати поранених козаків, знав психотерапію, вправи з фізичної підготовки козаків, про що існує ряд історичних свідчень очевидців та народних переказів.

Також такі козаки могли бачити майбутнє

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0 ... 0%B8%D0%BA
Кроме вас самого, кто-то еще на форуме считает вас віщуном? И почему вы задаете вопросы представителям банков, если вы на самом деле віщун?
yanyura
 
Повідомлень: 7041
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1564 раз.
 
Профіль
7
Повідомлення Додано: Суб 24 гру, 2016 16:08

  yanyura написав:
  Козак-характерник написав:Робіть висновки, панове! Козак не просто козак, а козак-характерник! То зміріться і не деріться! Така ваша доля! :)

Характе́рник — назва віщуна, чаклуна на Запорозькій Січі, який, згідно з народними легендами, умів ворожити, лікувати поранених козаків, знав психотерапію, вправи з фізичної підготовки козаків, про що існує ряд історичних свідчень очевидців та народних переказів.

Також такі козаки могли бачити майбутнє

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0 ... 0%B8%D0%BA
Кроме вас самого, кто-то еще на форуме считает вас віщуном? И почему вы задаете вопросы представителям банков, если вы на самом деле віщун?

А ви не вмієте читати? Список великий. Але з останніх моїх шанувальників, наведу для прикладу...Той же Міккі, Правдолюб, що й склали лицарські баллади про славні подвиги козака! :D Про те як я "пожрав" квестора, заколов коп'єм скунса. Пропоную на честь перемоги козака над скунсом поставити пам'ятник "Козак - побєдоносець протикає коп'єм скунса!" Накшталт... :D


Зображення

П.С. А письменникам, закарбувати у пам'яті народу, козацькі подвиги, у літопис, щось накшталт билин про богатиря Іллю Муромця, або давньогрецьких міфів про 12 подвигів Геракла. Сиві бандуристи з вусами, ходитимуть по селах з кобзою і славитимуть билинну славу! Із уст в уста простий народ передаватиме нащадкам легенди, казки, пісні про славу і удаль козака!
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 25 гру, 2016 16:54

Re: Опитування. Зміна правил форуму!

Всілякі опитування мають здебільшого консультативний характер. Бачу тут http://forum.finance.ua/viewtopic.php?p=3903675#p3903675 на підтримку своєї пропозиції вісім голосів, проти - жодного (наприклад, у вигляді подяк К-Х за його останні пости, де він хизується і навіть погрожує). Пропозиція була така - довічний бан за злісні порушення Правил Порталу. То може варто до даної консультації й прислухатися? :D
mike41
Аватар користувача
6

 
Повідомлень: 13267
З нами з: 09.09.12
Подякував: 847 раз.
Подякували: 2508 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 13141516
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор, flom

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2593 1258435
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 бер, 2024 23:46
Faceless
59 122798
Переглянути останнє повідомлення
Сер 12 січ, 2022 17:48
Hotab
0 7802
Переглянути останнє повідомлення
Чет 23 лют, 2017 15:45
Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама