Туреччину в 2016 р. відвідали 1,25 млн українських туристів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12

Чи їздили ви до Туреччини у 2016 році?

Туреччину в 2016 р. відвідали 1,25 млн українських туристів 1.6 5 7
1. Так
43%
3
2. Ні
57%
4
Всього голосів : 7
Повідомлення Додано: Пон 13 лют, 2017 15:31

  Faceless написав:..
Если в отдельных точках в Крыму и прирост ( вполне возможно) то в целом - огромный минус, частично только восполняемый потоком бюджетников из РФ.

Надіслано з мого Telefunken Torn.Fu.d2, використовуючи Tapatalk

Вы меня смешите, честное слово. Я так понимаю, вы там не были ни до, ни после, но все знаете? Я вам на личку могу выслать фотки с Евпатории в конце августа. Еще можете сами погуглить цены на недвигу и (особенно) динамику. Так вот, тещина квартира с 2013г. подорожала в баксах в полтора раза. У нее проблема есть, правда - гражданство она не взяла, ей при продаже придется платить 30%, как нерезиденту.
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 13 лют, 2017 18:30

  sequence написав:
  Faceless написав:..
Если в отдельных точках в Крыму и прирост ( вполне возможно) то в целом - огромный минус, частично только восполняемый потоком бюджетников из РФ.

Надіслано з мого Telefunken Torn.Fu.d2, використовуючи Tapatalk

Вы меня смешите, честное слово. Я так понимаю, вы там не были ни до, ни после, но все знаете? Я вам на личку могу выслать фотки с Евпатории в конце августа. Еще можете сами погуглить цены на недвигу и (особенно) динамику. Так вот, тещина квартира с 2013г. подорожала в баксах в полтора раза. У нее проблема есть, правда - гражданство она не взяла, ей при продаже придется платить 30%, как нерезиденту.

Цена на недвигу там действительно оторвалась от реальности за счет спроса со стороны граждан РФ. Фоток и видео с камер и без ваших пересылок предостаточно, как и информации от тех, кто там остался или у кого там остались родственники.
Подавляющее большинство адекватных людей сейчас в Крым не поедет, тем более после аннексии цены стали еще более неадекватными и несоответствующими уровню сервиса.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34779
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 186
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 бер, 2024 15:40
Investor_K
4 384
Переглянути останнє повідомлення
Чет 22 лют, 2024 16:24
Water
2 538
Переглянути останнє повідомлення
Нед 18 лют, 2024 19:14
GALeon
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама