Криптовалюта, ринок криптовалют

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 13901391139213931394 ... 3402>
Повідомлення Додано: П'ят 07 гру, 2018 00:29

  Tegularius написав:
  GADFLY написав: Ведь Эфир и тот же Рипл задумывались для большего. Просто пока себя еще не нашли..

Наперстки тоже задумывались для того, чтобы было удобнее шить.

Так и я об этом же!!! Вот, пока нашлось более простое применение...
GADFLY
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 4362
З нами з: 05.09.06
Подякував: 524 раз.
Подякували: 706 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 07 гру, 2018 09:02

  Vitl написав:BitZoneUa

Знаешь ли, я этого дерьма перечитал и пересмотрел в миллион раз больше тебя.Ты здесь будешь опплёван, т к местный контингент более подкованный, чем ты думал.Ты не поленись и прочти тему немного сначала, увидишь кто какое отношение к крипте имеет.Реально из сторонников крипты здесь остались трейдеры и немного майнеров.Т е только те люди, кот научились на ней зарабатывать.А рассказы о счастливом будущем оставь при себе.

я трошки нанотрейдер, і наномайнер, і наноходлер...
при даній ціні кефіра, ... хіба це заробіток... так собі, забавка.
flyman
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 34463
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 07 гру, 2018 09:11

Re: Криптовалюты , рынок криптовалют

Якщо подивитись як змінюється кількість підприємців, які вирішили продавати свій товар за біткоїни з плином часу - вона постійно збільшується, незважаючи на падіння курсу і волатильність.

За даними coinmap.org з січня 2013 по грудень 2018, кількість торгових точок в яких можна розплатитись біткоїном по всьому світу, зросла від 0 до 14000+ Звичайно, ці дані не відображують реальну картину. Реальна картина разів в 10, а то і в 100 масштабніша.

І от вам граф, за даними coinmap якого у них нема - Кількість підприємців які приймають біткоїни за свій товар збільшується (і я серед них, навіть -20% якщо оплата в бітках).

Зображення
BitZoneUa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16
З нами з: 01.12.18
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 гру, 2018 09:29

Re: Криптовалюты , рынок криптовалют

Интересно читать, когда тут пишут всепропало)))

Отправлено с моего HUAWEI TIT-U02 через Tapatalk
sarb
 
Повідомлень: 2
З нами з: 07.12.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 гру, 2018 09:33

Re: Криптовалюты , рынок криптовалют

Стосовно того, скільки втратили холдери за останній рік... а за два, а за три?

Торгувати на біржі це одне, а холдити - це інше. То давайте подивимось, скільки втратили холдери за останній рік.

Розрахунки з 10.01.2018 можна знайти в гугл таблиці:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Якщо ви скопіюєте цю таблицю собі на диск, то зможете погратись, змінюючи значення в білих ячейках шапки таблиці:
Дата початку інвестицій (Початок);
Відсоток вашої З/П від середньої по Україні;
Відсоток від З/П для інвестицій в Біткоїн.

Розрахунки з врахуванням поточного курсу на дату інвестиції. Розрахунок закінчується на останньому місяці, за який є дані по середній заробітній платі.

Звісно, якщо останній рік спадаючий ринок, інвестувавши в біткоїн, ви будете в мінусі на даний момент, але що буде завтра, через тиждень, місяць, рік?
Що думали інвестори на початку 2014? Вони були в тій самій ситуації, як і зараз. Хіба було помилкою, купувати біткоїни на довгий строк по 1000 баксів на початку 2014?.. Хіба буде помилкою, 5% від свого щомісячного прибутку, інвестувати сьогодні в біткоїн?..
BitZoneUa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16
З нами з: 01.12.18
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 гру, 2018 10:37

Re: Криптовалюты , рынок криптовалют

BitZoneUa написав:Якщо подивитись як змінюється кількість підприємців, які вирішили продавати свій товар за біткоїни з плином часу - вона постійно збільшується, незважаючи на падіння курсу і волатильність.

За даними coinmap.org з січня 2013 по грудень 2018, кількість торгових точок в яких можна розплатитись біткоїном по всьому світу, зросла від 0 до 14000+ Звичайно, ці дані не відображують реальну картину. Реальна картина разів в 10, а то і в 100 масштабніша.

І от вам граф, за даними coinmap якого у них нема - Кількість підприємців які приймають біткоїни за свій товар збільшується (і я серед них, навіть -20% якщо оплата в бітках).

Зображення
0.001% від кількості й 0.0001% за оборотом? Досягнення
Тоговці якщо й долають можливість оплати криптою, то тільки як додаткову альтернативу "а може хтось схоче", з метою одразу обміняти на справжні гроші й перекласти всі ризики й витрати на лоха-покупця, тому це ніколи не вигідно.
По суті немає як такого сегменту торгівлі за крипту, це суто забавка для вузької аудиторії
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34699
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: П'ят 07 гру, 2018 10:44

Зображення
Чукча2
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2173
З нами з: 03.12.13
Подякував: 457 раз.
Подякували: 329 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 гру, 2018 11:36

Faceless
Там написано, що ціфри не відображують реальну кількість, а лише тенденцію до збільшення підприємців, які не відмовляться продати свій товар за біткоїни. Реальна картина на порядки масштабніша.

Ці дані відображують лише тенденцію до збільшення, поширення біткоїна.

Дайте відповідь самі собі: Чи відмовлюсь я від оплати біткоїнами за свою роботу?

Я (ми) працював з людиною, з закордону, яка за свою роботу приймала тільки біткоїни. Чому? Бо ж*** з переказом грошей через банківську систему з України в іншу країну. І в нашому випадку, оплата біткоїнами була єдиним прийнятним варіантом для всіх учасників угоди. Банківська система не витримала конкуренції... 8) це реальність підтверджена досвідом.

Обмін біткоїна одразу на фіат не має великого значення, бо створюється позабіржовий обіг біткоїнів, який поступово зростає. Це факт.

А біржові спекуляції то таке, тимчасова незручність.
BitZoneUa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16
З нами з: 01.12.18
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 гру, 2018 11:54

Чукча2
Зображення
moniks
 
Повідомлень: 1293
З нами з: 27.08.14
Подякував: 888 раз.
Подякували: 215 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 гру, 2018 11:59

Re: Криптовалюты , рынок криптовалют

  BitZoneUa написав:Реальна картина на порядки масштабніша.

Я й привів цифри навіть з урахуванням що воно більше на два порядки :mrgreen:
  BitZoneUa написав:Дайте відповідь самі собі: Чи відмовлюсь я від оплати біткоїнами за свою роботу?

Я (ми) працював з людиною, з закордону, яка за свою роботу приймала тільки біткоїни. Чому? Бо ж*** з переказом грошей через банківську систему з України в іншу країну. І в нашому випадку, оплата біткоїнами була єдиним прийнятним варіантом для всіх учасників угоди. Банківська система не витримала конкуренції... це реальність підтверджена досвідом.

*facepalm*
То не банківська систама не витримала конкуренції, то просто хтось за кордоном не хоче платити податки. Або руки кривенькі
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34699
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
  #<1 ... 13901391139213931394 ... 3402>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 6 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
113208 253381891
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 15:25
Дюрі-бачі
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 22:15
7978 23162356
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 гру, 2023 23:55
Hotab
6 104754
Переглянути останнє повідомлення
Пон 19 вер, 2022 17:27
Wellcrypto
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама