Наступного року Індія буде виробляти 20 ГВт сонячної енергії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 111213141516>
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 07:46

  budivelnik написав:yanyura
Я бачу що внаслідок повної безпросвітності власного я . вам приємно бути затичкою в кожній чужій суперечці . головне щоб в ній фігурував будівельник.
Дерзайте . можете навіть поглибити пошуки . але навіть там де ви зараз ковиряєтесь нічого нового/цікавого не знайдете.
Так
Я бувший чемпіон України в команді по сучасному пятиборству серед молоді ,в мене одна четвірка в шкільному атестаті, бувший прапорщик старшина РДР який звільнився з м Шалі що під Грозним ,після розвалу СРСР, приватний підприємець 20 років , так за останні 4 роки (2013,2014,2015,2016) в моїх річних деклараціях про доходи в податкову стояли суми від 0,6 до 1 млн грн , в мене четверо дітей.....

І що з того всього ? Як ці мої досягнення погіршують чи покращують досягнення пана цеба , який 17 років служив в СРСР і 18 років В Україні, і після його служби ми вийшли беззахисними проти зелених чоловічків ?
Я розумію що це не тільки його вина , але чому він не розуміє , що повинен просто мовчати не поливаючи брудом державу . яка розвалена не в останню чергу і його руками ?
ПС
Що можете сказати по основному питанню гілки , де з цифр Волгарика видно що сонячна генерація в порівнянні з газовою
а - дешевша у встановленні на 30%
б - має в 2,6 рази більшу пікову потужність
г - не потребує викопного палива
д - економить Україні валюту
е - дозволяє кожному пересічному з 1000-10000 доларів в кишені стати місцевим григоришином чи ахметовим

Странно,что всю вину за ошибки украинского истеблишмента вы возлагаете на офицеров средней руки. Я обыкновенный кнехт, во времена СССР служил по призыву, далее по контракту. Условия контракта со своей стороны я выполнял и не моя вина если наниматель не выполняет условия контракта со своей стороны. За 25 лет независимости не закуплено ни одного истребителя и вертолета, ни одного корабля. Вы полагаете ,что на гонках Формула 1 можно победить болидом 25-30 летней давности ,а в случае проигрыша все валить на нанятого пилота? По поводу всех твоих вопросов я отвечу, не мешкай с пустой болтовней, заходи на профильный сайт и заказывай себе СЭС , сэкономишь 30% на установке, будишь иметь большую пиковую мощность,сэкономишь газ для страны, сэкономишь валюту и станешь богаче ахметова( он то дурачок углем топит).
Востаннє редагувалось ceba в Сер 29 бер, 2017 08:14, всього редагувалось 1 раз.
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 08:11

  ceba написав:
  budivelnik написав:yanyura
Я бачу що внаслідок повної безпросвітності власного я . вам приємно бути затичкою в кожній чужій суперечці . головне щоб в ній фігурував будівельник.
Дерзайте . можете навіть поглибити пошуки . але навіть там де ви зараз ковиряєтесь нічого нового/цікавого не знайдете.
Так
Я бувший чемпіон України в команді по сучасному пятиборству серед молоді ,в мене одна четвірка в шкільному атестаті, бувший прапорщик старшина РДР який звільнився з м Шалі що під Грозним ,після розвалу СРСР, приватний підприємець 20 років , так за останні 4 роки (2013,2014,2015,2016) в моїх річних деклараціях про доходи в податкову стояли суми від 0,6 до 1 млн грн , в мене четверо дітей.....

І що з того всього ? Як ці мої досягнення погіршують чи покращують досягнення пана цеба , який 17 років служив в СРСР і 18 років В Україні, і після його служби ми вийшли беззахисними проти зелених чоловічків ?
Я розумію що це не тільки його вина , але чому він не розуміє , що повинен просто мовчати не поливаючи брудом державу . яка розвалена не в останню чергу і його руками ?
ПС
Що можете сказати по основному питанню гілки , де з цифр Волгарика видно що сонячна генерація в порівнянні з газовою
а - дешевша у встановленні на 30%
б - має в 2,6 рази більшу пікову потужність
г - не потребує викопного палива
д - економить Україні валюту
е - дозволяє кожному пересічному з 1000-10000 доларів в кишені стати місцевим григоришином чи ахметовим

Странно,что всю вину за ошибки украинского истеблишмента вы возлагаете на офицеров средней руки. Я обыкновенный кнехт, во времена СССР служил по призыву, далее по контракту. Условия контракта со своей стороны я выполнял и не моя вина если наниматель не выполняет условия контракта со своей стороны. За 25 лет независимости не закуплено ни одного истребителя и вертолета, ни одного корабля. Вы полагаете ,что на гонках Формула 1 можно победить болидом 25-30 летней давности ,а в случае проигрыша все валить на нанятого пилота?
Я не суддя , щоб когось звинувачувати.
Якщо Ви звернули увагу , то найбільше мені не сподобався Ваш пасаж про те що хтось не створив умови.....
Ми з Вами + ті хто старше/молодше нас на років 10 , повинні були створювати ці умови( у нас ще радянська освіта , вихована союзом бульдожа хватка - і ми в кущах :oops: ).Якщо ми не створили - то ми не маємо право критикувати інших .адже ці інші практично такі самі як і ми.
Якщо образив чимось - вибачте , просто якщо людина з трьома зірочками на пагонах вважає себе такою що нічого не могла змінити , то що тоді повинен говорити двірник , чи простий сержантик ?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 08:31

  budivelnik написав:
  ceba написав:
  budivelnik написав:yanyura
Я бачу що внаслідок повної безпросвітності власного я . вам приємно бути затичкою в кожній чужій суперечці . головне щоб в ній фігурував будівельник.
Дерзайте . можете навіть поглибити пошуки . але навіть там де ви зараз ковиряєтесь нічого нового/цікавого не знайдете.
Так
Я бувший чемпіон України в команді по сучасному пятиборству серед молоді ,в мене одна четвірка в шкільному атестаті, бувший прапорщик старшина РДР який звільнився з м Шалі що під Грозним ,після розвалу СРСР, приватний підприємець 20 років , так за останні 4 роки (2013,2014,2015,2016) в моїх річних деклараціях про доходи в податкову стояли суми від 0,6 до 1 млн грн , в мене четверо дітей.....

І що з того всього ? Як ці мої досягнення погіршують чи покращують досягнення пана цеба , який 17 років служив в СРСР і 18 років В Україні, і після його служби ми вийшли беззахисними проти зелених чоловічків ?
Я розумію що це не тільки його вина , але чому він не розуміє , що повинен просто мовчати не поливаючи брудом державу . яка розвалена не в останню чергу і його руками ?
ПС
Що можете сказати по основному питанню гілки , де з цифр Волгарика видно що сонячна генерація в порівнянні з газовою
а - дешевша у встановленні на 30%
б - має в 2,6 рази більшу пікову потужність
г - не потребує викопного палива
д - економить Україні валюту
е - дозволяє кожному пересічному з 1000-10000 доларів в кишені стати місцевим григоришином чи ахметовим

Странно,что всю вину за ошибки украинского истеблишмента вы возлагаете на офицеров средней руки. Я обыкновенный кнехт, во времена СССР служил по призыву, далее по контракту. Условия контракта со своей стороны я выполнял и не моя вина если наниматель не выполняет условия контракта со своей стороны. За 25 лет независимости не закуплено ни одного истребителя и вертолета, ни одного корабля. Вы полагаете ,что на гонках Формула 1 можно победить болидом 25-30 летней давности ,а в случае проигрыша все валить на нанятого пилота?
Я не суддя , щоб когось звинувачувати.
Якщо Ви звернули увагу , то найбільше мені не сподобався Ваш пасаж про те що хтось не створив умови.....
Ми з Вами + ті хто старше/молодше нас на років 10 , повинні були створювати ці умови( у нас ще радянська освіта , вихована союзом бульдожа хватка - і ми в кущах :oops: ).Якщо ми не створили - то ми не маємо право критикувати інших .адже ці інші практично такі самі як і ми.
Якщо образив чимось - вибачте , просто якщо людина з трьома зірочками на пагонах вважає себе такою що нічого не могла змінити , то що тоді повинен говорити двірник , чи простий сержантик ?
Я "ХТОСЬ" не створив умов не говорю. Я говорю конкретно. Это Верховные Главнокомандующие всех времен независимости. Командир полка не закупает топливо, технику, запчасти, не назначает должностные оклады. Вами нанятые работники приходят на работу со своим инвентарем? Они построили вам магазин и там торгуют. Или магазин построили все таки вы за свои средства? Хорош буде у вас бизнес если не вы ,а я буду назначать з.п. вашим работникам? Командир полка такой же наемный (государством) рабочий как и рабочие в вашем предприятии. Не могли взлететь самолеты с Бельбека потому ,что не было запчастей,ГСМ и т. д. Взлететь!, а о боевом применении и речи не могло быть по системным причинам. Вина политиков.
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 08:57

  ceba написав:Вина политиков.
Хочете вірте , хочете ні, але
По моїм власним підрахункам втрати матеріальних цінностей в нашій державі від ліні/алкоголізму/тося зробить... і так далі - на порядок перевищують втрати спричинені рішеннями політиків ( чи крадіжками олігархів)
Якось приводив ці цифри , але наше населення ( як мінімум 90% з нього ( втрачає інтерес до інформації у випадку якщо бачить підряд три цифри)
Ці цифри прості
Є 100 найбагатших в Україні. Власність цих 100 найбагатших порахована Форбсом.Як правило вся ця власність тим чи іншим способом вкрадена в Держави, при чому основна маса(первинне накопичення) до 2000 року.При цьому розмір цієї власності становить приблизно 20 млрд доларів ( всі претензії до суми відсилайте Форбсу , бо особисто я не маю інструментів які б могли підтвердити чи заперечити цю суму , але при цьому я довіряю(більш менш) міжнародним інституціям в цьому питанні.
З іншого боку ВВП Держави Україна становило в середньому приблизно 80 млрд доларів щорічно ( це і держстат і світовий банк)+ не забуваємо про частку економіки яка в тіні . а тому легко можемо стверджувати по 100 млрд щорічно.
Цих 100 млрд це те що економіка створила в тому числі і та частка економіки яку вкрали олігархи.
Що маємо на виході з цих цифр
Перше - те що віджалось від держави корупційними схемами - скількись коштувало
Друге - на протязі 25 років незалежності віджате щось генерувало
Третє - через 25 років незалежності сума віджатого + згенерованого=20 млрд доларів
Четверте - порівнюємо 20 млрд доларів з згенерованим за 25 років
25 х 100 млрд = 2,5 трлн
20 млрд/2,5 трл=0,8%
Таким чином
Вплив олігархату навіть помножений на нуль - зробив би багатшим наше населення на 0,8% в рік , або всього один раз на 20% за 25 років.
Я за 25 років праці став багатшим на 10 000% (100 разів), нехай в 20 разів( якщо врахувати що стартував з однокімнатної яку отримав в спадщину від батька)
Я не олігарх , не чиновник , ніколи не приймав участі в тендерах/корупційних схемах/приватизації майна...більш/менш платив податки(проти мене не було відкрито жодної кримінальної справи по несплаті , а документальні перевірки не знаходили помилок які тягнули більше ніж на 5000 грн штрафу гамузом за весь рік . хоча й проводились з періодичністю раз в 1-2 роки)
То чому я повинен огульно крити матом політиків ? Може проблема не в політиках , а в населенні,яке свою лінь ховає за викриками що йому винні ?

ПС
При цьому
Я чудово розумію , що сьогоднішня система оподаткування створює умови , по яким найбідніші і є найбільшими корупціонерами , бо оподаткування заробітної плати в три рази вище ніж оподаткування інших доходів (саме використання цих інших легальних способів дає мені можливість подаючи декларацію про 1 млн прибутку сплачувати200 000 замість 600 000 грн податків легально.) , а в простого роботяги таких інструментів не має.

ППС
З 2017 в мене вже не буде ні декларацій з млн в графі дохід....Помаленьку перетворююсь на простого бужуа.який починає жити з накопиченого і передає власність родині... :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 10:15

budivelnik Во многом с вами соглашусь, кроме вины политиков.

Вы мне напоминаете моего друга с детства и действующего моего кума. Кум после горного института на 2 года был направлен служить командиром танкового взвода в Павлоград , во время и после службы он хвастался тем ,что так не научился заводить танк.Кум когда строил дом еще в конце 80-х на фронтоне дома камнем выложил тризуб,но весь его патриотизм не уходит дальше слов, мечт, и своей хаты. Теперь как и вы парит мне мозги ,что виноваты военные просра*шие армию и все на свете. Хотя все 35 лет при встречах парил мне мозги о ненужности армии и дармоедах офицерах. Знаете,я еще в 2006 или 07 году очень возмутило сделанное мной открытие. Я подсчитал, пользуясь информацией из сайтов соответствующих ведомств и сайта клуба, что весь годовой бюджет украинской армии на тот период составлял 22 годовых бюджета ФК "Шахтар". Вы в 2007 году не задумывались об этом? Политики готовились забросать,когда придет время,агрессора футбольными мячами,потными футболками,трусами и бутсами?
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 10:22

  budivelnik написав:
  ceba написав:
ППС
З 2017 в мене вже не буде ні декларацій з млн в графі дохід....Помаленьку перетворююсь на простого бужуа.який починає жити з накопиченого і передає власність родині... :D
Почувствуете прелесть и красоту жизнь.
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 10:55

  ceba написав:
  budivelnik написав:ППС
З 2017 в мене вже не буде ні декларацій з млн в графі дохід....Помаленьку перетворююсь на простого бужуа.який починає жити з накопиченого і передає власність родині... :D
Почувствуете прелесть и красоту жизнь.
Повірте
Я й так добре себе почуваю і радію життю
Просто мій стиль життя ( відпочинок це просто зміна роду діяльності) не підходить для напевно 90% населення , для яких відпочинок це обовязково пузом догори 24 дні в рік
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 11:04

  ceba написав:Я подсчитал, пользуясь информацией из сайтов соответствующих ведомств и сайта клуба, что весь годовой бюджет украинской армии на тот период составлял 22 годовых бюджета ФК "Шахтар". Вы в 2007 году не задумывались об этом?
А я в 1991 прикинувши що армія в тому вигляді в якому вона існує - це протирання штанів і тринькання людських грошей без толку - перестав тринькати ці гроші і пішов їх заробляти...
Як бачите сьогодні
Ваше знаходження в армії
а - не допомогло державі яка Вам платила
2 Моє знаходження за межами армії
а - дало можливість Вам отримувати пенсію

І чия політика була правильніша ?
Ваша
В якій не погоджуюсь з станом речей , але протираю штани бо мені платять і пофіг що я нічого не можу змінити
Чи моя
Потихеньку тихою сапою , роблю хоч щось для себе і країни.
І не факт що для себе я зробив більше ніж для Держави.
Розмір сплачених мною податків приблизно наближається до розміру моєї сьогоднішньої власності.
А працюй я так як ви - то просто був би в 2 рази багатший і пофіг мені б тоді було що десяток офіцерів( з моєї точки зору нероб) залишилась би без пенсії.

Тому
З моєї точки зору ( враховуючи результати моєї діяльності для Держави і порівнюючи їх з Вашим)
а - я маю право критикувати Вашу позицію
б - Ви не маєте права критикувати мою позицію
в - Ви не маєте права критикувати Державу.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 11:17

  ceba написав:По поводу всех твоих вопросов я отвечу, не мешкай с пустой болтовней, заходи на профильный сайт и заказывай себе СЭС , сэкономишь 30% на установке, будишь иметь большую пиковую мощность,сэкономишь газ для страны, сэкономишь валюту и станешь богаче ахметова( он то дурачок углем топит).
Поясню ще раз
1 В мене відсутні вільні кошти
2 Всі мої кошти вкладені в проекти, які мають термін окупності менше 4 років
3 Якщо держава , не маючи достатніх обємів власних вільних довгих грошей пропонує алгоритм
а - підприємець вкладає своїх наприклад 100 000 грн
б - з вкладених 100 000 грн отримує в рік товарної маси у вигляді електроенергії приблизно 8000 Квт годин , які держава в нього купує по 4 грн/квт година=32000 грн/рік
в -витрати підприємця на це виробництво максимум 10 000 грн
г -втрати держави в порівнянні з енергією від ахметова 16 000 грн , втрати ахметова 4000 грн , втрати педерації 12 000 грн(не продають нам газ)
4 Через 4 роки , підприємець повернувши свої гроші матиме можливість продавати електроенергію вже по 2 грн квт година
а - втрати держави 0
б - втрати педерації 12 000 грн ( на кожних 100 000 грн вкладених підприємцями)

Поясніть мені
Що поганого в цих діях Держави Україна, тим більше що давши Вам можливість , вона нікого не змушує цією можливістю користатись
Хочете користуйтесь , не хочете -не користуйтесь
Як на мене такий алгоритм на порядок кращий - ніж все клюєву, всім іншим болт ( як було при бандюковичі)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 29 бер, 2017 15:57

  budivelnik написав:
  ceba написав:По поводу всех твоих вопросов я отвечу, не мешкай с пустой болтовней, заходи на профильный сайт и заказывай себе СЭС , сэкономишь 30% на установке, будишь иметь большую пиковую мощность,сэкономишь газ для страны, сэкономишь валюту и станешь богаче ахметова( он то дурачок углем топит).
Поясню ще раз
1 В мене відсутні вільні кошти
2 Всі мої кошти вкладені в проекти, які мають термін окупності менше 4 років
3 Якщо держава , не маючи достатніх обємів власних вільних довгих грошей пропонує алгоритм
а - підприємець вкладає своїх наприклад 100 000 грн
б - з вкладених 100 000 грн отримує в рік товарної маси у вигляді електроенергії приблизно 8000 Квт годин , які держава в нього купує по 4 грн/квт година=32000 грн/рік
в -витрати підприємця на це виробництво максимум 10 000 грн
г -втрати держави в порівнянні з енергією від ахметова 16 000 грн , втрати ахметова 4000 грн , втрати педерації 12 000 грн(не продають нам газ)
4 Через 4 роки , підприємець повернувши свої гроші матиме можливість продавати електроенергію вже по 2 грн квт година
а - втрати держави 0
б - втрати педерації 12 000 грн ( на кожних 100 000 грн вкладених підприємцями)

Поясніть мені
Що поганого в цих діях Держави Україна, тим більше що давши Вам можливість , вона нікого не змушує цією можливістю користатись
Хочете користуйтесь , не хочете -не користуйтесь
Як на мене такий алгоритм на порядок кращий - ніж все клюєву, всім іншим болт ( як було при бандюковичі)
Честно сказать, Ваша стратегия непонятна для меня. Не понятны для меня "втрати педерації". Если стратегия строится под "втрати" то это полный маразм. Если Украина не покупает газ у РФ, то это не означает,что этот газ не купят в ФРГ или в Китае если не сегодня так через 5 лет. Я понимаю за втрату мост Подольский в Киеве, Южмаш у которого однодневная рабочая неделя и построенный завод "Климов", только из за "Климова" Украина потеряет десятки млн. долл. Припортовый завод сегодня собирались остановить, если остановят збиток 2,6 млн. долл. Вы живете в своей атмосфере?
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 111213141516>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 213
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 11:21
volodimirkorogod
3 749
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 бер, 2024 11:39
dmitry_v_gura
4 1238
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 12:18
Investor_K
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама