Віце-прем'єр пояснив, навіщо ввели абонплату за газ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення галузей: промисловість, сільське і лісове господарство, будівництво, транспорт і зв'язок, торгівля і громадське харчування, матеріально-технічне забезпечення (логістика), культура, освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, наука, управління, житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення.
  #<1 ... 5678>
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2017 22:08

  -VICTOR- написав:..абсолютно згоден з вами... це наші хитрозроблені правителі захотіли знімати плату за послугу яку не надають....оплата може бути тільки за надані послуги і спожитий обєм газу а не за якесь підключення до труби .....


ражду вам створити мережу газопроводу та підключити до неї напридклад одного абонента.
а коли цей абонент нічого не буде споживати й згідно вашої теорії нічого не платитиме - то я подивлюся чи будуть у вас витрати рівні нулю на утримання цієї системи.
mephala
 
Повідомлень: 9147
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2017 22:28

mephala ви реальність нашу знаєтЕ? припустимо клІєнт хоче підключити будинок - то йому потрібно вартість того трубопроводу до його будинку оплатити і роботи також.
Ще раз - клєнт має платити за надані послуги - споживає газ - вартість газу , газ потрібно доставити ? - вартість транспорту має бути вшита у вартість газу і хай там самі ділять кому що ....нічого не спожив клієнт - то за що платити ? газу не спалив і траспортування до його домівки не було . ОПЛАЧУВАТИ ПОТРІБНО ЗА НАДАНІ ПОСЛУГИ І СПОЖИТИЙ ТОВАР - ВСЕ ІНШЕ ТО МАНІПУЛЯЦІЇ
р/с...НА ПРЕДМЕТ ВАШОГО ПРИКЛАДУ - ВИСМОКТАТИ З ПАЛЬЦЯ ЩЕ НЕ ТАКУ ТЕОРІЮ МОЖНА І :wink:
-VICTOR-
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7338
З нами з: 15.08.12
Подякував: 402 раз.
Подякували: 1330 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2017 22:31

  -VICTOR- написав:mephala ви реальність нашу знаєтЕ? припустимо клІєнт хоче підключити будинок - то йому потрібно вартість того трубопроводу до його будинку оплатити і роботи також.
Ще раз - клєнт має платити за надані послуги - споживає газ - вартість газу , газ потрібно доставити ? - вартість транспорту має бути вшита у вартість газу і хай там самі ділять кому що ....нічого не спожив клієнт - то за що платити ? газу не спалив і траспортування до його домівки не було . ОПЛАЧУВАТИ ПОТРІБНО ЗА НАДАНІ ПОСЛУГИ І СПОЖИТИЙ ТОВАР - ВСЕ ІНШЕ ТО МАНІПУЛЯЦІЇ


ще раз рекомендую перечитати мій пост та відповісти на питання.
я розумію ваше бажання платити як можна меньше - але спробуйте моделювати ситуацію з різних точок зору.
mephala
 
Повідомлень: 9147
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2017 22:47

mephala я відстоюю позицію що оплачувати потрібно ЗА СПОЖИТИЙ ТОВАР І НАДАНІ ПОСЛУГИ ...
така модель працює при оплаті транспортного податку - той хто більше їздить той більше платить і дороги "для одного " споживача ніхто не будує....
такк сама модель має бути і по газу споживаєш- платиш за товар і його доставку...
це що зараз пробують впроваджувати - то захист інтересів олігархів які бажають доїти пересічного в будь-якому випадку... я впевнений що це наслідок того що громадяни почали максимально економити використовуючи інші джерела енергії..це газовим олігархам дуже не подобається - ось і наслідки...
..Ви розумієте в чому справа ...витрати на утримання мережі хочуть покласти на споживачів , але власником цих мереж будуть олігархи ?...нехай мене зроблять співвласником мережі - акціонером , то я буду розуміти чому я за утримання цих труб маю платити . Що це за абонплата така ? плата за підключення до мережі може бути , але разова плата ...я що кожен місяць кудись підключаюсь ?? Цим нововведенням власники облгазів хочуть утримання покласти на споживача , а прибутки собі в кишеню....
...а привязувати вартість транспортування до типу лічилька - які ставили які були під рукою...то взагалі маразм..лічильни не споживає він тільки рахує... а ось вартість траспортування має залежати від спожитого газу - це у всякому разі відповідає логіці.
Востаннє редагувалось -VICTOR- в Суб 01 кві, 2017 23:16, всього редагувалось 1 раз.
-VICTOR-
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7338
З нами з: 15.08.12
Подякував: 402 раз.
Подякували: 1330 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2017 23:14

  -VICTOR- написав:mephala я відстоюю позицію що оплачувати потрібно ЗА СПОЖИТИЙ ТОВАР І НАДАНІ ПОСЛУГИ ...


так воно так й буде - ви будете будете оплачувати отримані послуги. просто це буде дві послуги. одна доставки а інша вартість газу.
ви звикли що мухи й котлети перемішані. й це для вас звично.
але краще коли мухи окремо а котлети окремо.
в нашому випадку вартість самого газу потрібно відокремити від вартості обслуговування системи по доставці газу. і як раз потрібно обговорювати сам перехід відокремлення мух від котлет. щоб це було зроблено корректно.
а не нам залишать мухи разом з котлетами а потім мух ще раз нагрузять.
mephala
 
Повідомлень: 9147
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2017 23:19

mephala як ви не можете зрозуміти ....вартість доставки має бути прямо звязана з кількісттю доставленого газу...в іншому випадку вартість доставки наші чиновники будть висмоктувати з пальця.і ще раз повертаю вас до адміністрування транспортного податку- там чомусь можуть розібратись чиї мухи а чії котлети - ( кому вартість пального а кому вартість податку)...
-VICTOR-
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7338
З нами з: 15.08.12
Подякував: 402 раз.
Подякували: 1330 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2017 23:30

  -VICTOR- написав:mephala як ви не можете зрозуміти ....вартість доставки має бути прямо звязана з кількісттю доставленого газу...в іншому випадку вартість доставки наші чиновники будть висмоктувати з пальця.і ще раз повертаю вас до адміністрування транспортного податку- там чомусь можуть розібратись чиї мухи а чії котлети - ( кому вартість пального а кому вартість податку)...


ви просто звикли що це пов’язано. тому для вас це й дико коли їх намагаються відокремити.
але не всі системи так працюють.
є системи де використовується абонентська плата за підключення до системи + за споживання послуги в залежності від об’єму використаного.
наприклад пам’ятаю був у мене колись інет. я сплачував абонку + помегабайтно. навіть якщо нічого не качав - абонку все одно платив. тому що мережу все одно потрібно підтримувати в робочому стані не залежно від того качав я чи не качав інфу.
mephala
 
Повідомлень: 9147
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2017 00:13

  mephala написав:Оце підняли бучу.
Цілком правильне рішення відокремити транспортування газу від вартості самого газу.


Вчора я пообіцяв розібратися з абонплатою за газ, провести ретельні розрахунки і подивитися, як це вплине на оплату за газ для кожного українського громадянина.
Щойно я завершив нараду з цього приводу. Збільшення дійсно є і становить у середньому в розрахунках від 1,3 до 3 разів, особливо це стосується тих, хто живе у багатоквартирних будинках.
Це неприпустимо! Ні я, ні Уряд
це категорично не підтримуємо. Я щойно мав розмову з представником комісії, яка встановила цю абонплату з 1 квітня. Хоча Національна комісія з енергетики і не підпорядковується Уряду і прем’єр-міністру, але я в понеділок направлю офіційне звернення. Вимагаю, щоб це рішення було переглянуто. Це наша принципова позиція! https://www.facebook.com/volodymyrgroysman
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2017 00:24

mephala вовк из нкре тебя узнали :D
serjj
 
Повідомлень: 339
З нами з: 20.09.08
Подякував: 34 раз.
Подякували: 28 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 02 кві, 2017 13:34

  freeze написав:
  mephala написав:Оце підняли бучу.
Цілком правильне рішення відокремити транспортування газу від вартості самого газу.


Вчора я пообіцяв розібратися з абонплатою за газ, провести ретельні розрахунки і подивитися, як це вплине на оплату за газ для кожного українського громадянина.
Щойно я завершив нараду з цього приводу. Збільшення дійсно є і становить у середньому в розрахунках від 1,3 до 3 разів, особливо це стосується тих, хто живе у багатоквартирних будинках.
Це неприпустимо! Ні я, ні Уряд
це категорично не підтримуємо. Я щойно мав розмову з представником комісії, яка встановила цю абонплату з 1 квітня. Хоча Національна комісія з енергетики і не підпорядковується Уряду і прем’єр-міністру, але я в понеділок направлю офіційне звернення. Вимагаю, щоб це рішення було переглянуто. Це наша принципова позиція! https://www.facebook.com/volodymyrgroysman

1.Юридическое обоснование происходящего я Вам на три страницы расписал.
2. "Обещать, не значит жениться", особенно если под это НКРЕ три года принимает регламент
3. Это касается не только "Газа"

Остальное флуд.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 5678>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 2659
Переглянути останнє повідомлення
Сер 05 кві, 2017 11:25
Пчёлка
0 3059
Переглянути останнє повідомлення
Сер 13 січ, 2016 18:40
Модератор
0 2804
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 жов, 2015 13:36
ТупУм
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама