Оптимальний банк для ТОВ з невеликою кількістю операцій

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
Повідомлення Додано: Сер 05 кві, 2017 17:02

Оптимальний банк для ТОВ з невеликою кількістю операцій

Доброго дня.

Допоможіть обрати банк для ТОВ за наступними критеріями:

1. Діяльність - проектна. Мала кількість платежів, іноді кілька місяців жодного. Важливо, щоб банк брав плату за обслуговування рахунку лише в ті місяці, коли був рух по рахунках.
2. Кредити, депозити та робота з готівкою - неактуально. Актальна ціна обслуговування та проведення безготівкових платежів.
3. Можливість не з'являтись в банку роками, звичайно, після надання всіх потрібних документів. Не потрібне переоформлення паролів на банк-клієнт, оновлення того і сього. Той малий та простий перелік потрібних функцій повинен просто працювати.

Дякую за будь-які ідеї та пропозиції.
Merv
 
Повідомлень: 7
З нами з: 05.04.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 06 кві, 2017 10:27

Merv если найдете банк, который будет отвечать всем Вашим требованиям, сообщите пожалуйста. Ибо мне кажется это фантастика. Сейчас все банки пытаются заработать на всем.
pantera
 
Повідомлень: 204
З нами з: 04.12.07
Подякував: 4 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 06 кві, 2017 10:43

pantera Я опасался, что окажется так, как вы описываете, хотя и ожидал этого. Но вдруг какие-то банки намечают для себя какие-то ниши не так, как делают абсолютно все остальные. Вдруг есть банки, которых устраивает минимальный заработок на клиентах, которые готовы ВСЕ делать сами, не появляясь в банке годами и не задалбывая операционистов тупыми вопросами.

Я все еще надеюсь, что кто-нибудь подскажет хороший вариант.

Я несколько избалован периодом, когда мы обслуживались в ERSTE-банке. И я наивно полагал, что это и есть уровень нашей банковской системы. Потом ERSTE стал Fido, и это был холодный душ. С жидким азотом. И с тех пор я ищу, но не могу найти утерянный Эльдорадо (не магазин техники) :)
Merv
 
Повідомлень: 7
З нами з: 05.04.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
11 8086
Переглянути останнє повідомлення
Суб 06 січ, 2024 15:36
M-A-X
0 4569
Переглянути останнє повідомлення
Пон 05 вер, 2022 14:29
Tyler
88 45074
Переглянути останнє повідомлення
Суб 13 бер, 2021 21:29
sinxro
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама