Як зміняться пенсії в Україні з 1 жовтня: суми і нюанси (інф

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про пенсії і питань пенсійної реформи 2011, пенсійний вік та інші питання на фінансовому форумі Finance.UA.
  #<12345
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2017 10:37

Re: Як зміняться пенсії в Україні з 1 жовтня: суми і нюанси

  Пенс написав:Навіть такий мінімум як подписати акт в будинку, що ЖЕО не виконує свої забовязання - сголосіилось з 36 квартир 2. Про що мова.

Да, люди какие-то пофигисты.
Не понимаю.
M-A-X
 
Повідомлень: 2106
З нами з: 08.10.15
Подякував: 821 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2017 12:32

  Пенс написав:otg
Всім це поняття дуже умовне. Мені немає причини брехати, а вірити чи ні , ваша справа. Цю різницю мали перерахувати але цього зроблено не було, залишили як є. Про що і написав до міністерства. Минулого року було так само.
п.с. Можу дати телефон відділу субсидій, поцикавьтесь, що таких прецедентів чимало.

Так само як і підвищення до 3200 мін., ЗП всіх торкнулось по різному.
В мене дочка в освіті працює, мала до підвищення 2760 грн. оклад і була доплата в 900 грн (яку в освіті наз. Юліна тисяча). Так після підвищення до 3200 окладу доплату відразу перестали давати. Де тут покращення?
Не умовне, потому как знаю много людей у кого субсидия. Ни у кого проблем таких не было. Разве что в этом году отопительный сезон закончили 1 апреля и на апрель субсидия летняя, а не зимняя. Но Зима была не суровая, у людей остались излишки за прошлые месяцы.
otg
 
Заблокований
Повідомлень: 3448
З нами з: 14.08.16
Подякував: 45 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2017 16:08

  nyckatejib написав:verand Да у вас батенька каша в голове. Все очень печально. Могу только привести цитату из пророков: "Бедный никогда не будет равен богатому, а подчиненный - начальнику". Когда будет свободное время подумайте над этой фразой, может сможете применить ее к так званой революции достоинства и посмотреть, что же вы там получили. Только не нужно, где-то там в мыслях, представлять себя на месте личностей у власти и новоявленных нуворишей. Смотрите на жизнь реально, как есть и думаю у вас гордости поубавиться. Короче - меньше мечтайте. :D


Знаете, у Марка Твена? Никогда не спорте с идиотами, вы опуститесь до их уровня где они задавят вас своей опытностью. Так рассуждать как Вы, так все можно с дерьмом смешать. Это как раз самое простое. Всем известно, что каждому свое. Главное знать меру. А если ее не знать, то нищие начинают грабить и убивать богатых. Ну в общем я чувствую с вами буду по кругу спорить. Бесполезно! Что я о вас думаю уже написал.
verand
 
Повідомлень: 642
З нами з: 24.11.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 60 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2017 17:10

  verand написав:
  MrNice написав:
  verand написав:Вчера дочка из Белоруссии приехала. ... Я у нее спросил, гордишься теперь Украиной? Она ответила - Да папа!


Вы сделали мой день! ))))


Она мне говорит, что как на самом деле мы хорошо живем. Мне самому было странно это слышать. Мы тут зациклились на своих проблемах, которых на самом деле не мало. Говорит, когда была пересадка в Киеве, обратно домой, ей стало легче дышать. То что она там видела, для нас с Вами, это ужас. Это мрак, про который мы просто забыли. Я ей говорю, что, теперь ты поняла, зачем мы делали Майдан? Теперь понимаешь, за что мы умираем на Донбассе? Чтобы всего этого не было. Она консервативно настроена была на все эти события у нас в Украине. Мой ребенок увидел это и на нее произведено большое впечатление.

  maxxximus написав:
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34663
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1440 раз.
Подякували: 7959 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2017 17:33

Re: Як зміняться пенсії в Україні з 1 жовтня: суми і нюанси

  yanyura написав:Честно признаюсь, что я был последний раз там еще при СССР. Но я закончил биофак Белорусского госуниверситета в 1974-м и до сих пор поддерживаю контакты с однокурсниками. Так что ситуацию в Беларуси знаю.

Кто лучше знает, тот, кто живет постоянно в стране, или тот, кто бывает там наездами?

Как же ватник ты достал. За Ким Чен Иров вон все 100% глотку перегрызут. За Асада больше 90% было. Это офигенный показатель - процент поддержки, при диктатуре.
andrey_spec
 
Повідомлень: 167
З нами з: 23.06.08
Подякував: 1 раз.
Подякували: 54 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 30 тра, 2017 18:18

Про Білорусь скажу - на сьогодні живуть приблизно, як ми.
Але не забуваймо що газ їм Росія дає нахаляву, нафту нахаляву, ринок свій Росія для них не закривала. І не забуваймо що у нас все-таки йде війна.
Крім того, ми пройшли шлях, який білорусам ще потрібно пройти і скоріш за все це буде супроводжуватись погіршенням життя.
Або існує інша альтернатива - приєднання до Росії.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5190
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 01 чер, 2017 07:36

Re: Як зміняться пенсії в Україні з 1 жовтня: суми і нюанси

Зимой имел разговор с одним пионером из РБ.
По его словам - у них такая-же хрень как и у нас, только не стреляют. Работы - нет (я так понимаю за нормальные $), цены - космос.
maxim2014
 
Повідомлень: 1692
З нами з: 19.09.14
Подякував: 161 раз.
Подякували: 131 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 лип, 2017 13:13

1.Перерахунок раніше призначених пенсій з 1 жовтня 2017 року з використанням:


середньої зарплати за останні три роки (2014-2016) у розмірі 3764,4 грн;

вартість одного року стажу, який застосовують для обчислення пенсії, знижено з 1,35% до 1%;

стажу 30 років для жінок і 35 років для чоловіків для обчислення:

пенсії в мінімальному розмірі (для пенсій, призначених до 01.10.2011-го, — за стаж відповідно 20/25 років):

показника прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян, встановленого на 01.12.2017 р. (1373 грн), замість такого показника станом на 01.10.2017 р. (1312 грн).


http://socmil.pp.ua/pensyna-reforma-2017.html
chaika671
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 20.07.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
  #<12345
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Пенсії в Україні 1 ... 28, 29, 30
Ірина_ » Чет 28 тра, 2020 11:34
292 270771
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 11:52
Hotab
11 34202
Переглянути останнє повідомлення
Нед 23 сер, 2020 09:36
Игорь12
43 45786
Переглянути останнє повідомлення
Чет 01 лис, 2018 13:36
nalim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама