Як зміняться пенсії в Україні з 1 жовтня: суми і нюанси (інф

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про пенсії і питань пенсійної реформи 2011, пенсійний вік та інші питання на фінансовому форумі Finance.UA.
  #<12345>
Повідомлення Додано: Пон 22 тра, 2017 11:26

  yanyura написав:
  otg написав:А Вы были в Беларуси?

Честно признаюсь, что я был последний раз там еще при СССР. Но я закончил биофак Белорусского госуниверситета в 1974-м и до сих пор поддерживаю контакты с однокурсниками. Так что ситуацию в Беларуси знаю.

Кто лучше знает, тот, кто живет постоянно в стране, или тот, кто бывает там наездами?
Т.е Вы с ними только переписываетесь? Т.е Вы считаете что когда я туда приезжаю с людьми не общаюсь? :) Оригинально!!! Там вообще интересно. Даже послушать разговоры в общественном транспорте, я уж не говорю в квартире на кухне.
otg
 
Заблокований
Повідомлень: 3448
З нами з: 14.08.16
Подякував: 45 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 тра, 2017 11:28

  Valter написав:
Не уверен, что субсидии при повышении пенсии не пересмотрят зимой 2018, с другой стороны это нормальный процесс, повышение соц.стандартов и отказ от субсидирования как такового.
Субсидии будут стараться уменьшать. Но так или иначе при пенсии в 100 долл. они ни как не смогут их заставить платить 50 и больше за коммунальные. Поэтому кто бы что не говорил пока субсидию не отменят.
otg
 
Заблокований
Повідомлень: 3448
З нами з: 14.08.16
Подякував: 45 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 тра, 2017 11:57

  otg написав:
  Valter написав:
Не уверен, что субсидии при повышении пенсии не пересмотрят зимой 2018, с другой стороны это нормальный процесс, повышение соц.стандартов и отказ от субсидирования как такового.
Субсидии будут стараться уменьшать. Но так или иначе при пенсии в 100 долл. они ни как не смогут их заставить платить 50 и больше за коммунальные. Поэтому кто бы что не говорил пока субсидию не отменят.


Звичайно не відмінять, поки що. Але ії дають на соціальну норму і якщо в цьому опалювальному сезоні за місяц грудень - лютий виходило в середньому по 2500 грн, за одне лпалення, а рахують в нас згідно рішення МВК по максимальному тарифу, то за кожен місяц залишався борг який не покривала ні субсидія ні обовязковий платіж в сумі. За опалювальний сезон ця сума боргу становила 1100 грн. Ії знову треба покрити зі своєї кишені. Тобто всі літні місяці треба буде платити майже як в зимку.
Вот така вона прихована сторона айсбергу.
Слухати казки можна але вірити не варто.
Пенс
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 237
З нами з: 04.09.15
Подякував: 213 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 тра, 2017 12:08

Было 2008 год = $300 (1467 грн)
Станет с 01/09/2017 года = $70 (1810 грн)
Здобули гідність.
ЯЧитатель
 
Повідомлень: 402
З нами з: 15.03.13
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 147 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 тра, 2017 12:20

На питание субсидии не дают к сведению умников порохоботов. Поэтому необходимо учитывать постоянный рост цен на продовольствие и прочие ежедневные необходимости. Так что ДонПедроДракон наносит двойной удар по пенсионерам и малоимущим.
Jack Reacher
 
Повідомлень: 872
З нами з: 24.05.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 301 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 тра, 2017 12:25

  Jack Reacher написав:На питание субсидии не дают к сведению умников порохоботов. Поэтому необходимо учитывать постоянный рост цен на продовольствие и прочие ежедневные необходимости. Так что ДонПедроДракон наносит двойной удар по пенсионерам и малоимущим.


А ціни зростають кожен день.
І пишатись за ци роки особливо немає чим. А субсидією, яка є стовпом бідності - тим більш.
Пенс
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 237
З нами з: 04.09.15
Подякував: 213 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 тра, 2017 12:42

Re: Як зміняться пенсії в Україні з 1 жовтня: суми і нюанси

Ось я читаю - переважна більшість незадоволена категорично .
І далі ваші дії ? Он греки неперервно воюють практично з урядом - хоча по нашому вони живуть в рази краще ...
Хочете кращого - боріться !
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 тра, 2017 12:49

  Puente написав:Ось я читаю - переважна більшість незадоволена категорично .
І далі ваші дії ? Он греки неперервно воюють практично з урядом - хоча по нашому вони живуть в рази краще ...
Хочете кращого - боріться !

Бо там громадяни не терпіли.
Навіть такий мінімум як подписати акт в будинку, що ЖЕО не виконує свої забовязання - сголосіилось з 36 квартир 2. Про що мова.
Пенс
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 237
З нами з: 04.09.15
Подякував: 213 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 тра, 2017 12:54

  Пенс написав:
  otg написав:
  Valter написав:
Не уверен, что субсидии при повышении пенсии не пересмотрят зимой 2018, с другой стороны это нормальный процесс, повышение соц.стандартов и отказ от субсидирования как такового.
Субсидии будут стараться уменьшать. Но так или иначе при пенсии в 100 долл. они ни как не смогут их заставить платить 50 и больше за коммунальные. Поэтому кто бы что не говорил пока субсидию не отменят.


Звичайно не відмінять, поки що. Але ії дають на соціальну норму і якщо в цьому опалювальному сезоні за місяц грудень - лютий виходило в середньому по 2500 грн, за одне лпалення, а рахують в нас згідно рішення МВК по максимальному тарифу, то за кожен місяц залишався борг який не покривала ні субсидія ні обовязковий платіж в сумі. За опалювальний сезон ця сума боргу становила 1100 грн. Ії знову треба покрити зі своєї кишені. Тобто всі літні місяці треба буде платити майже як в зимку.
Вот така вона прихована сторона айсбергу.
Слухати казки можна але вірити не варто.
Що то Вы придумали. Даже если лишняя площадь всем субсидий хватает.
otg
 
Заблокований
Повідомлень: 3448
З нами з: 14.08.16
Подякував: 45 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 тра, 2017 13:01

otg
Всім це поняття дуже умовне. Мені немає причини брехати, а вірити чи ні , ваша справа. Цю різницю мали перерахувати але цього зроблено не було, залишили як є. Про що і написав до міністерства. Минулого року було так само.
п.с. Можу дати телефон відділу субсидій, поцикавьтесь, що таких прецедентів чимало.

Так само як і підвищення до 3200 мін., ЗП всіх торкнулось по різному.
В мене дочка в освіті працює, мала до підвищення 2760 грн. оклад і була доплата в 900 грн (яку в освіті наз. Юліна тисяча). Так після підвищення до 3200 окладу доплату відразу перестали давати. Де тут покращення?
Пенс
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 237
З нами з: 04.09.15
Подякував: 213 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Пенсії в Україні 1 ... 29, 30, 31
Ірина_ » Чет 28 тра, 2020 11:34
308 274948
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 08:58
sens
11 34795
Переглянути останнє повідомлення
Нед 23 сер, 2020 09:36
Игорь12
43 46417
Переглянути останнє повідомлення
Чет 01 лис, 2018 13:36
nalim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама