Bloomberg спрогнозував, коли електрокари стануть дешевшими з

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123
Повідомлення Додано: Сер 14 чер, 2017 23:50

  myshapiton написав:Я уже который раз говорю, что современная плотность аккумуляторов позволяет делать машины с пробегом 350 км. Если жлоб купит на 150 км - это проблемы жлоба. Это так же глупо, как купить машину с 10 л. баком ради экономии, а потом рассказывать, что машины с ДВС несостоятельны потому, что бака не хватает. Бред.

И да будет тебе известно, стоимость аккумуляторов падает быстрее, чем предсказывали ранее. Так что, рассказываемое про 2020 год может случиться уже в 2019. Проблема только в том, что просто не успеют наладить новые модели в таких объемах, как это было с Теслой с очередью на 1,5-2 года.
Ще раз для слабоадеквата.....
1 Машина(електро) з пробігом (реальним) більшим ніж 200 км станом на сьогодні коштує від 35000 доларів
2 Автовиробництво це не процесори....,падіння ціни там якщо і відбувається то на одиниці відсотків за роки.
Тому наявність аккамуляторів в лабораторіях з характеристиками на 20% кращими від існуючих в машинах не дорівнює падінню ціни навіть на 20 % в наступних 5 років

ПС
На жодній з своїх машин не міняв зчеплення, тому і цій фантазії хтось пролетів як фанера над Парижем..., а все тому що- в мене 4 дітей , тому 70% авто просто передаються вниз , а не продаються на ринку іншим.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27233
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 16 чер, 2017 18:00

  budivelnik написав:Ще раз для слабоадеквата.....
1 Машина(електро) з пробігом (реальним) більшим ніж 200 км станом на сьогодні коштує від 35000 доларів
2 Автовиробництво це не процесори....,падіння ціни там якщо і відбувається то на одиниці відсотків за роки.
Тому наявність аккамуляторів в лабораторіях з характеристиками на 20% кращими від існуючих в машинах не дорівнює падінню ціни навіть на 20 % в наступних 5 років

Еще немного осталось тебя дадавить!
А я пишу про 30 тыс. долл к 2020 году, а не сегодня и сейчас. Причем, писал с самого начала, прошу заметить.

И финальный аккорд!
Зображення
Источник: https://ibikes.wordpress.com/2015/07/22 ... -industry/
На графике мы видим с 2015 до 2020 года падение цен на литиевые аккумуляторы на 30%.
myshapiton
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2758
З нами з: 30.11.15
Подякував: 1488 раз.
Подякували: 604 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 16 чер, 2017 19:59

  myshapiton написав:Еще немного осталось тебя дадавить!
А я пишу про 30 тыс. долл к 2020 году, а не сегодня и сейчас. Причем, писал с самого начала, прошу заметить.
1 Ви можете писати що завгодно про те ,що теоретично може відбутись(а може й не відбутись) завтра.
А сьогодні вартість електромобіля вираховується з допомогою однієї примітивної формули
Ціна електромобіля= реальний пробіг на заряді в км х 120-200 доларів
2 Крім ціни на батереї ( які в ціні авто не становлять навіть 50% , тобто падіння ціни на батереї на 30% теоретично може знизити ціну авто на 10%-15%)-батареї мають вагу , а тому зниження ціни на 10-15% не приведе до збільшення пробігу, бо вага обмежує допустиму ємність...

І таких пунктиків я можу накидати ще з пяток
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27233
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 26 чер, 2017 12:30

  budivelnik написав:
  myshapiton написав:Еще немного осталось тебя дадавить!
А я пишу про 30 тыс. долл к 2020 году, а не сегодня и сейчас. Причем, писал с самого начала, прошу заметить.
1 Ви можете писати що завгодно про те ,що теоретично може відбутись(а може й не відбутись) завтра.
А сьогодні вартість електромобіля вираховується з допомогою однієї примітивної формули
Ціна електромобіля= реальний пробіг на заряді в км х 120-200 доларів
2 Крім ціни на батереї ( які в ціні авто не становлять навіть 50% , тобто падіння ціни на батереї на 30% теоретично може знизити ціну авто на 10%-15%)-батареї мають вагу , а тому зниження ціни на 10-15% не приведе до збільшення пробігу, бо вага обмежує допустиму ємність...

І таких пунктиків я можу накидати ще з пяток

Давай я тебе докажу, что ты опять написал пустую болтологию.

Откуда ты взял данные про 50% стоимости аккумуляторов в электромобиле? Бабка Параска возле подъезда тебе это рассказала?

Соответственно, все исходящее из этого умозаключения полнейшая бессмыслица.
myshapiton
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2758
З нами з: 30.11.15
Подякував: 1488 раз.
Подякували: 604 раз.
 
Профіль
1
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 243
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 16 лют, 2024 22:15
andrey_yasharov
1 269
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 січ, 2024 19:26
salvydas
1 539
Переглянути останнє повідомлення
Сер 27 гру, 2023 17:00
unicdima
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron