Нацбанк заговорив про "мильну бульбашку" на ринку українсько

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Розділ для авторських текстів еспертів різних галузей економіки, фінансів, нерухомості та інше
  #<1 ... 789101112>
Повідомлення Додано: Сер 28 чер, 2017 10:38

  buratinyo написав:
  New написав:
  manko74 написав: Дурниці. Львів. Будинки, здані в експлуатацію в 15-16 р.р. - вечорами світиться більшість вікон. Балкони засклені на 60-70% (здавався будинок з незаскленими балконами).

Я про Харьков пишу. А что там светится во Львове я не в курсе.

В Харькове после почти трехлетнего застоя в продажах недвижимости началось движение с весны.

По словам риелтеров оно связано исключительно по причине снижения цен на недвижимость продавцами. Раньше они держались, крепились, но кого долги зажимают, кого стоимость обслуживания недвижимости шокировала, но некоторые трезвые продавцы решили, что дальше тянуть кота за хвост нет смысла и надо продавать за столько, сколько дают жаждущие купить хоть что-то. А дают такие мало ибо денег не у слуг украинского народа совсем немного. А слуги народа стесняются сейчас скупать недвижимость. Не у всех ведь есть иммунитет надежный от НАБУ.


Все зависит от конкретного дома...три стоявшие пять лет инвестиционные квартиры в нашем новострое продались как раз в этом году, по чем за метр не знаю, но думаю что недешево,сейчас в них делают ремонты и после окончания, дом будет формально заселен на 100%, формально потому что летом часть жильцов выезжает за город. Пару дней назад случайно присутствовал при разговоре молодого человека, по виду из айтишников, с суперинтендантом - он интересовался не продается ли что нибудь-будь в доме - предложений нет, хотя несколько квартир сдаются в рент, но их хозяева похоже пока не думают о продаже, т.к. аренда дает неплохие деньги, например,знаю что большую квартиру(150м2+) человек сдал два года назад за 1350$/месяц и люди оттуда никуда не сьезжают...
antikkristall
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1864
З нами з: 21.03.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 595 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 28 чер, 2017 14:23

  Jorj написав:Жаль, будивельника в теме нету...

Он бы дал бы огонька!
А що Ви очікуєте від мене почути ?
1 Якщо продано на момент здачі 60і вище % - значить ні в забудовника ні в інвестора проблем не має
2 Якщо щорічно будується в Києві від 1 млн м2 ( тобто щорічно інвестується 60% х 15000-25000 х 1 млн м2=14 млрд грн) - значить до повного цугундера ще далеко ( і не факт що ми до нього наближаємось)
3 Те що в певні роки падають обєми - також не дивно ,адже деколи інвестори перенаправляють кошти , монетизуючи прибуток за рахунок раніше збудованого

Так що в чому черговий хай роздувається - я не розумію , все в межах ринку.

ПС
Я вивів свої кошти з будівельного ринку житлової нерухомості , чим обвалив :D обєми будівництва у Львівській області на 5% - і що це передвісник апокаліпсу ?
Але ці кошти я перекинув на ринок будівництва комерційної нерухомості - але ж і це не передвісник процвітання.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27419
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 28 чер, 2017 19:38

  budivelnik написав:ПС
Я вивів свої кошти з будівельного ринку житлової нерухомості , чим обвалив :D обєми будівництва у Львівській області на 5% - і що це передвісник апокаліпсу ?


Учитывая, что в Львовской области в 2016г принято в эксплуатацию 859164м2 жилья общей площади - http://www.lv.ukrstat.gov.ua/ukr/si/yea ... 909_10.pdf, то получается ,что за 1 год вы строите примерно три одноподъездные 25-этажки.
Как называется ваша фирма и где эти объекты построены?
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4876
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 чер, 2017 08:59

  slavek написав:
  budivelnik написав:ПС
Я вивів свої кошти з будівельного ринку житлової нерухомості , чим обвалив :D обєми будівництва у Львівській області на 5% - і що це передвісник апокаліпсу ?

Учитывая, что в Львовской области в 2016г принято в эксплуатацию 859164м2 жилья общей площади - http://www.lv.ukrstat.gov.ua/ukr/si/yea ... 909_10.pdf, то получается ,что за 1 год вы строите примерно три одноподъездные 25-этажки.
Как называется ваша фирма и где эти объекты построены?
Каждий мнит себя стратегом видя бой со сторони

Ви зробіть наступне
1 Відділіть обєми Львова ( який також знаходиться у Львівській області) від обласних
2 Отриману цифру перерахуйте
3 І буде Вам щастя і не треба буде
а - слиною захлинатись від злості
б- звинувачувати когось у брехні.


ПС
Мене завжди цікавило
Чому всякі славеки не звертають увагу на ту частину повідомлення яка на 100% відповідає темі і обовязково пробують перевести розмову на особистості ?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27419
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 29 чер, 2017 10:31

  ASDF написав:7072 объявления о продаже на 705 страницах самой популярной рекламной газеты Харькова. И всё это висит тут годами, инах никому давно уже не интересно.

Думаю, когда закончится война, ситуация поменяется. Некорректно сравнивать близкий к России Харьков и далекий Львов.
Я живу в Одессе, пос. Котовского. Новостройки растут как на дрожжах. Большинство квартир в сданных домах заселено (горит свет по вечерам).
barg
 
Повідомлень: 16
З нами з: 05.09.12
Подякував: 62 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 чер, 2017 12:04

  budivelnik написав:Каждий мнит себя стратегом видя бой со сторони[/i]

Ви зробіть наступне
1 Відділіть обєми Львова ( який також знаходиться у Львівській області) від обласних
2 Отриману цифру перерахуйте
3 І буде Вам щастя і не треба буде
а - слиною захлинатись від злості
б- звинувачувати когось у брехні.


ПС
Мене завжди цікавило
Чому всякі славеки не звертають увагу на ту частину повідомлення яка на 100% відповідає темі і обовязково пробують перевести розмову на особистості ?


Где в вашем сообщении написано, что 5% нужно брать отделив Львов от Львовской области?
Мне вы сказки о великом строительном бизнесе не расскажите т.к. я примерно представляю ваш уровень.
Но зачем перед не-строителями рисуетесь так дешево?
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4876
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 чер, 2017 12:31

  slavek написав:
  budivelnik написав:Каждий мнит себя стратегом видя бой со сторони[/i]
Ви зробіть наступне
1 Відділіть обєми Львова ( який також знаходиться у Львівській області) від обласних
2 Отриману цифру перерахуйте
3 І буде Вам щастя і не треба буде
а - слиною захлинатись від злості
б- звинувачувати когось у брехні.
ПС
Мене завжди цікавило
Чому всякі славеки не звертають увагу на ту частину повідомлення яка на 100% відповідає темі і обовязково пробують перевести розмову на особистості ?

Где в вашем сообщении написано, что 5% нужно брать отделив Львов от Львовской области?
Мне вы сказки о великом строительном бизнесе не расскажите т.к. я примерно представляю ваш уровень.
Но зачем перед не-строителями рисуетесь так дешево?
У кого чего болит , тот о том и говорит
1 Я один з небагатьох . який повністю описував що , де і скільки він збудував в 2008-2013 роках
2 Я один з небагатьох на цих сторінках який не ховається під ніком

Тому не приписуйте мені свої хворобливі фобії про рисоватся і понти....
Я навіть не скривав що експлуатую Таврію і Нісан 1989 року і показував їх фотографій... і це при тому що 3 роки в періоді 2009-2015 в моїх деклараціях в графі прибуток (наголошую прибуток а не дохід) стояли суми з 6 нулями . а в графі сплачені податки з пятьма.
Так що і далі спливайте жовчью і вихваляйте свої досягнення за часів совка, а я й за України досить непогано себе почуваю
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27419
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 29 чер, 2017 14:15

  budivelnik написав:1 Я один з небагатьох . який повністю описував що , де і скільки він збудував в 2008-2013 роках

Не читал нигде
  budivelnik написав:2 Я один з небагатьох на цих сторінках який не ховається під ніком

Это что, большое достоинство?

  budivelnik написав:Тому не приписуйте мені свої хворобливі фобії про рисоватся і понти....

Вы хоть понимаете значение слова "фобия" когда упоминаете его всуе?

  budivelnik написав:Я навіть не скривав що експлуатую Таврію і Нісан 1989 року і показував їх фотографій... і це при тому що 3 роки в періоді 2009-2015 в моїх деклараціях в графі прибуток (наголошую прибуток а не дохід) стояли суми з 6 нулями . а в графі сплачені податки з пятьма.


Это что, вы предлагаете мне изучать ваши доходы? Какие нули у вас стояли и за какой именно год чтобы после этого рассказать мне что я опять что-то не правильно понял?

  budivelnik написав:Так що і далі спливайте жовчью і вихваляйте свої досягнення за часів совка, а я й за України досить непогано себе почуваю


Где я хвастался своими совковыми или несовковыми достижениями или писал, что в нынешней Украине перебиваюсь с хлеба на воду?
У меня в отличие от вас и ник к строительству не относится
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4876
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 чер, 2017 10:10

  slavek написав:
  budivelnik написав:1 Я один з небагатьох . який повністю описував що , де і скільки він збудував в 2008-2013 роках
Не читал нигде
  budivelnik написав:2 Я один з небагатьох на цих сторінках який не ховається під ніком
Это что, большое достоинство?
  budivelnik написав:Тому не приписуйте мені свої хворобливі фобії про рисоватся і понти....
Вы хоть понимаете значение слова "фобия" когда упоминаете его всуе?
  budivelnik написав:Я навіть не скривав що експлуатую Таврію і Нісан 1989 року і показував їх фотографій... і це при тому що 3 роки в періоді 2009-2015 в моїх деклараціях в графі прибуток (наголошую прибуток а не дохід) стояли суми з 6 нулями . а в графі сплачені податки з пятьма.
Это что, вы предлагаете мне изучать ваши доходы? Какие нули у вас стояли и за какой именно год чтобы после этого рассказать мне что я опять что-то не правильно понял?
  budivelnik написав:Так що і далі спливайте жовчью і вихваляйте свої досягнення за часів совка, а я й за України досить непогано себе почуваю
Где я хвастался своими совковыми или несовковыми достижениями или писал, что в нынешней Украине перебиваюсь с хлеба на воду?
У меня в отличие от вас и ник к строительству не относится
Я можу по пунктам і аргументовано відповісти на всі ваші зауваження....
Але що з цих зауваженнь відноситься до теми яка обговорюється і не відноситься до моєї особистості ?
Нічого - то навіщо я буду тішити ваше самолюбство і відповідати на графоманські викрутаси ?

Читаємо моє повідомлення вище від Додано: Чет 29 чер, 2017 08:59
  budivelnik написав:...
ПС
Мене завжди цікавило
Чому всякі славеки не звертають увагу на ту частину повідомлення яка на 100% відповідає темі і обовязково пробують перевести розмову на особистості ?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27419
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 30 чер, 2017 11:57

  budivelnik написав:Я можу по пунктам і аргументовано відповісти на всі ваші зауваження....
Але що з цих зауваженнь відноситься до теми яка обговорюється і не відноситься до моєї особистості ?
Нічого - то навіщо я буду тішити ваше самолюбство і відповідати на графоманські викрутаси ?


К теме вы не имеете отдаленное отношение поскольку если и работали, то в достаточно депрессивном, с точки зрения строительства, регионе никак не сравнимым с Киевом и Одессой.
А если перечитать сколько на этом форуме вы накропали текста, то после этого обвинять кого-либо в графоманстве просто кощунство.
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4876
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 789101112>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
165 57307
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 січ, 2017 10:46
Faceless
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама