Як безвіз розкручує інфляцію в Україні - експерт

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 4567
Повідомлення Додано: П'ят 21 лип, 2017 17:17

  Ratatui написав:Чем ниже интилект тем выше самомнение.

Эффект Даннинга — Крюгера :)
M-A-X
 
Повідомлень: 2106
З нами з: 08.10.15
Подякував: 821 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 лип, 2017 19:44

  Ratatui написав:
  andrijk777 написав:
  Ratatui написав:Проверено не одним годом. Сколько телу не плати: всегда нацеленно закосить чтобы поменьше работать, имеет большое совковое желание что нибудь уволочь с работы домой и т. д и т.п.

За бугром дома нет поэтому тащить особо некуда , да и добропорядочные гейропейцы стукануть могут при попытке уволочь что то плохо лежачее. :mrgreen:

Судячи по ваших постах і вашому відношенню до робітників ("тело") ви НІКОЛИ нормальних зарплат не платили. І ваші "проверено", це тільки теорія.
І загалом, які проблеми звільнити працівника і взяти нового? Якщо ви платите нормальні бабки, до вас на роботу буде черга стояти і ви легко знайдете нормального працівника.
Ще раз повторюю. Проблема тільки в роботодавцях а не в працівниках. Адже навіщо платити нормально, якщо можна платити в 3-5 разів менше(решта класти в СВОЮ кишеню).


Работников в том числе и тел мне пока хватает. А по бизнесу вы все правильно говорите зачем платить больше если есть скажем так средняя зарплата по отрасли. По вашим текстам прекрасно видно вы своего бизнеса никогда не имели и скорее всего не будете.
Хотите быть хорошим хозяином и платить большие зарплаты постройте хотя бы собачью будку как говорит наш президент, наймите сотрудников, закупите товара или организуйте производство, проработайте хотя бы год на зарплатах которые вы считаете приемлимыми :mrgreen: и тогда можем продолжить дискуссию. А пока философствуйте дальше.

Дискусії(суперечки) у нас немає, ви ж погодились зі мною, хто винуватий в малих зарплатах(зачем платить больше?)
А на рахунок філософії - та ви в 10 разів більший філософ ніж я(постів у вас в 10 разів більше).
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 лип, 2017 22:48

andrijk777

Тогда сойдемся на том, что если вы сможете как я 30 человечкам платить зарплату от 4000 до 10 000 официально правда согласно гоцмана, платить налогов по самому скромному тысяч 70 в месяц тогда мы продолжим дискуссию. А пока мы я так понимаю по разные стороны баррикад. Поэтому держитесь и создавайте мечту Украинца: СОБСТВЕННОЕ ДЕЛО. :mrgreen:

Кстати да 10 лет я был нанятым топом и имел зп в баксах раза в три больше чем сейчас хозяином , а потом случился удар по кастрюлям и пришлось вернуться к первоначальным истокам второй раз начинать свой бизнес. Но даст бог прорвемся. Не первый раз. :lol:
Ratatui
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7922
З нами з: 30.11.12
Подякував: 119 раз.
Подякували: 737 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 22 лип, 2017 15:13

  Ratatui написав:andrijk777

Тогда сойдемся на том, что если вы сможете как я 30 человечкам платить зарплату от 4000 до 10 000 официально правда согласно гоцмана, платить налогов по самому скромному тысяч 70 в месяц тогда мы продолжим дискуссию. А пока мы я так понимаю по разные стороны баррикад. Поэтому держитесь и создавайте мечту Украинца: СОБСТВЕННОЕ ДЕЛО. :mrgreen:

Не стройте з себе пупа землі. Я вже тут на форумі одному доказував що усе що ви робите, це все ви робите виключно ДЛЯ СЕБЕ. Не буде вас, будуть інші, можливо і кращі.
І чому це ми по різні сторони барикад?
А на рахунок "мечти Украинца", з чого ви взяли що я мрію мати власне діло? Власна справа це постійні ризики, проблеми, переживання. Ні, це не для мене.
Загалом я десь читав що тільки 10% людей схильні до підприємництва. В нормальних країнах так і є. Це тільки на пост-совку бізнесом займатись дуже вигідно, бо весь бізнес в тіні і ніхто податків не платить.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 22 лип, 2017 22:23

  andrijk777 написав:
  Ratatui написав:andrijk777

Тогда сойдемся на том, что если вы сможете как я 30 человечкам платить зарплату от 4000 до 10 000 официально правда согласно гоцмана, платить налогов по самому скромному тысяч 70 в месяц тогда мы продолжим дискуссию. А пока мы я так понимаю по разные стороны баррикад. Поэтому держитесь и создавайте мечту Украинца: СОБСТВЕННОЕ ДЕЛО. :mrgreen:

Не стройте з себе пупа землі. Я вже тут на форумі одному доказував що усе що ви робите, це все ви робите виключно ДЛЯ СЕБЕ. Не буде вас, будуть інші, можливо і кращі.
І чому це ми по різні сторони барикад?
А на рахунок "мечти Украинца", з чого ви взяли що я мрію мати власне діло? Власна справа це постійні ризики, проблеми, переживання. Ні, це не для мене.
Загалом я десь читав що тільки 10% людей схильні до підприємництва. В нормальних країнах так і є. Це тільки на пост-совку бізнесом займатись дуже вигідно, бо весь бізнес в тіні і ніхто податків не платить.


Ваш ответ: я не трус, но я боюсь и этим все сказано. Лучше сидеть на пеньке и стонать, что буржуины зп не платят как в Сингапуре. Самому себя жалко. аж слезы наворачиваются. :mrgreen:

Кто вам мешает получить черную зп и пойти заплатить налоги? :lol: И будете спать спокойно. Ну или попробуйте всетаки сколотить собачью будку ... со всеми вытекающими последствиями.

Но я так понимаю. что вам себя настолько жалко, что даже в Польшу поехать пособирать огурцы нет сил оторвать попец от табуретки.

Продолжайте плакать дальше. :mrgreen:
Ratatui
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7922
З нами з: 30.11.12
Подякував: 119 раз.
Подякували: 737 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 лип, 2017 11:10

Re: Як безвіз розкручує інфляцію в Україні - експерт

Так может это, откажемся от клятого безвиза? :)
M-A-X
 
Повідомлень: 2106
З нами з: 08.10.15
Подякував: 821 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 лип, 2017 19:47

Ratatui
Де я плакався?
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 лип, 2017 23:22

  andrijk777 написав:Ratatui
Де я плакався?


Почитайте свои посты еще раз.
Ratatui
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7922
З нами з: 30.11.12
Подякував: 119 раз.
Подякували: 737 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 4567
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 99
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 13:49
CounterUrbanizer
4 938
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 18:14
Moneta
4 497
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 17:21
Moneta
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама