Продам биткоин (btc)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
ФінТех, Міжнародні платіжні системи, Пластикові картки Visa, MasterCard, American Express, обмін та переказ грошей, еквайрінг та прийом платежів. Електронні грошові системи PayPal, WebMoney, Яндекс-Деньги, РБК-money питання придбання тощо.
  #<1 ... 1819202122 ... 28>
Повідомлення Додано: П'ят 25 сер, 2017 18:47

  citramon написав:в Лучшем случае напишет всем кому должен расписки, и будете потом судиться с нищим безработным за свои 10 тыщ.


Это какое-то новшество в уголовном кодексе.
Вор обокрал вашу квартиру, и оставил расписку, что потом когда-то все вернет.Если не нравится, то подавайте в суд, я всё равно официально безработный вор у меня ничего нет. )))


Если жулик вернет средства, это может служить смягчающим обстоятельством.
И поможет скостить ему срок. Да, Лавина?
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: П'ят 25 сер, 2017 19:02

  freeze написав:
  citramon написав:в Лучшем случае напишет всем кому должен расписки, и будете потом судиться с нищим безработным за свои 10 тыщ.


Вор обокрал вашу квартиру, и оставил расписку, что потом когда-то все вернет.Если не нравится, то подавайте в суд, я всё равно официально безработный вор у меня ничего нет. )))

Обсуждается не воровство, а немножко другая статья УК.
нужно прямой умысел доказать
citramon
 
Повідомлень: 728
З нами з: 30.07.13
Подякував: 24 раз.
Подякували: 64 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 25 сер, 2017 19:06

  citramon написав:нужно прямой умысел доказать

это в случае с одним потерпевшим, если "свидетей злого умысла" не связанных между собой 2 и более в одно время, в одном месте - все иначе
Zebra
 
Заблокований
Повідомлень: 12548
З нами з: 21.09.12
Подякував: 1885 раз.
Подякували: 2675 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 27 сер, 2017 19:45

попкорн закінчився, кідалу вже знайшли?
бо дуже вже охота заржавілий паяльник прогріти кідалі в одне місце! :)
greenozon
 
Повідомлень: 16188
З нами з: 01.06.14
Подякував: 426 раз.
Подякували: 1593 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Вів 29 сер, 2017 23:12

  greenozon написав:попкорн закінчився, кідалу вже знайшли?
бо дуже вже охота заржавілий паяльник прогріти кідалі в одне місце! :)

Это был самый примитивный, древний как мир, развод по схеме: "утром деньги - вечером стулья" под прикрытием модной темы.
airmax78
 
Повідомлень: 42895
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5286 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 01 вер, 2017 12:11

Інформую покупців, які постраждали від дій ТС, якщо такі є крім тих, що координують свої дії в закритому режимі.

Буде порушено кримінальну справу, за бажанням - долучайтесь. Є пошта в темі або ПП.

Текст відповіді Кіберполіції додаю.

От кого:
Кол-центр Киевское управление
Кому:
*********
Дата:
*********

Оскільки відповідно до вимог чинного законодавства шахрайство є статтею приватного обвинувачення для відкриття кримінального провадження за фактом шахрайських дій необхідна заява від безпосередньо потерпілої особи.
Бланк заяви та зразок її заповнення долучено до даного електронного листа.
Заповнений бланк заяви, разом з копією документів, що підтверджують Вашу особу (паспорт 1, 2 стр. та прописка або посвідчення водія з 2-х боків) зберігаєте в себе до моменту отримання електронного листа з адресою, куди необхідно відправляти (за необхідності) паперові варіанти.

Фото або сканкопію вищевказаних документів одразу після заповнення відправляйте на дану електронну адресу (сallcenter @ cybercrime . gov . ua).

За відкриття кримінального провадження Вас неодмінно проінформують електронною поштою одразу після того, як рішення щодо направлення матеріалів буде прийнято.
У випадку, якщо Вам були повернуті грошові кошти або ж якщо Ви з певних причин відмовляєтесь від подальшого розгляду матеріалів Вашого звернення необхідно невідкладно проінформувати працівників Департаменту кіберполіції Національної поліції України щодо таких обставин.
proximo
 
Повідомлень: 11
З нами з: 16.08.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 вер, 2017 13:58

Re: Продам биткоин (btc)

парни, ну так нечестно, я понимаю что вы там все между собой обсуждаете все в закрытом режиме, но нас хотя бы раз в день информируйте как продвигается дело и какие по нему есть новости
Stringer
 
Повідомлень: 11643
З нами з: 23.01.13
Подякував: 346 раз.
Подякували: 1629 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 02 вер, 2017 16:48

  Stringer написав:парни, ну так нечестно, я понимаю что вы там все между собой обсуждаете все в закрытом режиме, но нас хотя бы раз в день информируйте как продвигается дело и какие по нему есть новости


А может и нет никаких новостей у людей. Вы ожидаете быструю реакцию полиции? Я вообще не уверен что она будет хоть какой-то )
5929966
Аватар користувача
 
Повідомлень: 196
З нами з: 11.09.14
Подякував: 82 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 вер, 2017 17:00

  5929966 написав:
  Stringer написав:парни, ну так нечестно, я понимаю что вы там все между собой обсуждаете все в закрытом режиме, но нас хотя бы раз в день информируйте как продвигается дело и какие по нему есть новости


А может и нет никаких новостей у людей. Вы ожидаете быструю реакцию полиции? Я вообще не уверен что она будет хоть какой-то )


После регистрации в реестре последствия просто неизбежны, тем более тут случай находка для полицейской статистики, адреса, пароли, явки все засвечены, и даже опубликованы в этой теме. Бери за жабры и ставь галочку.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Суб 02 вер, 2017 17:05

  freeze написав:
  5929966 написав:
  Stringer написав:парни, ну так нечестно, я понимаю что вы там все между собой обсуждаете все в закрытом режиме, но нас хотя бы раз в день информируйте как продвигается дело и какие по нему есть новости


А может и нет никаких новостей у людей. Вы ожидаете быструю реакцию полиции? Я вообще не уверен что она будет хоть какой-то )


После регистрации в реестре последствия просто неизбежны, тем более тут случай находка для полицейской статистики, адреса, пароли, явки все засвечены, и даже опубликованы в этой теме. Бери за жабры и ставь галочку.


к сожалению у меня бывали подобные случаи не заканчивающиеся ни чем. посмотрим. если пострадавшие конечно будут готовы поделиться инфой.
5929966
Аватар користувача
 
Повідомлень: 196
З нами з: 11.09.14
Подякував: 82 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1819202122 ... 28>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
840 104082
Переглянути останнє повідомлення
Суб 27 лют, 2021 17:34
M-A-X
Продам gift card Amazon.com 1, 2, 3
vitason » Чет 29 бер, 2018 15:54
26 15161
Переглянути останнє повідомлення
Сер 29 лип, 2020 16:29
OldNinjaCat
0 2676
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 січ, 2018 13:48
sveta_model_27
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама