В ООН підрахували, у скільки обійшлися Росії анексія

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 115116117118119 ... 608>
Повідомлення Додано: Суб 21 жов, 2017 14:39

ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 21 жов, 2017 15:26

  ceba написав:
  budivelnik написав:То якщо перших два пункти написав ти- то слухай висновок з цих двох пунків
Якщо завозиться менше , а на прилавках менше не стало - то це говорить тільки про те що купується менше.
А то ,что стало производиться больше ты не учитываешь? О пустых прилавках в Крыму ты тему уже закрыл?
Давай котлети окремо - мухи окремо
1 Ми обговорюємо перспективу криму в складі рф в порівнянні в складі України.
Як на мене - перспективи погані бо
а - товарів які раніше випускались в криму- стало менше ( значить виросте безробіття)
б - послуг які раніше надавав крим ( той же туризм)- стало менше (значить безробіття виросте ще більше)
в - наявність низькотехнологічних імпортних товарів на прилавках ( виготовлення жрачки складніше ніж продаж нафти , але точно простіше ніж створення станка)- говорить про загнивання в метрополії
2 Розглянувши п1- плавно переходимо до п2
А чому пенсіонерам (головній рушійній силі цього бардаку) здається що стало краще ( і то не всім , а тільки приїзжим люмпенам в яких на території криму не було ні хатинки ні ділянки)- так от ці повні вітрини імпортної жрачки для того і існують (тим більше що їх часто поповнювати не треба- все одно
грошей намає але ви тримайтесь...
щоб створювати враження прекрасного життя.
3 При цьому ці пенсіонери вже дуже швидко змінять свої враження (крім бездітних) - бо виявиться що на підвищену пенсію потрібно буде годувати не тільки себе,а й працездатних своїх отприсків які втратили робочі місця в криму внаслідок анексії....

ПС
Це дуже добре видно по зміні позиції Андрія.... , адже 2 роки тому, Андрій наслухавшись гебельсівщини також повірив що стане краще , адже педерація дотувала крим на більші суми ніж Україна... , але як тільки виявилось що безкоштовний сир в мишеловці і підвищені дотації не перекривають тих втрат які прийшли з анексією - так відразу холодильник і переміг телевізор.

ППС
Для пенсіонерів,які не втратили від втрати кримом економічної активності - холодильник переможе пізніше . як я описував вище - тоді коли в пенсійний холодильник почнуть зазирати члени сімей пенсіонерів,які не знайдуть роботи на території криму...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27233
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 21 жов, 2017 17:22

budivelnik Это всё твои догадки и желания. Рассуждаешь ты однобоко. Я прекрасно понимаю, что многим из живущих в Крыму стало трудней, особенно такой категории населения, как Андрей В., ориентированных на потрошение кошельков отдыхающих. В середине сентября я был в Западном Крыму, в Черноморском и Межводном. В Межводном отдыхающих уже было мало, некоторые кафешки были законсервированы до следующего сезона. Колесо обозрения вращалось ,но без пассажиров , рядом стояли 4 квадроцикла и около их слонялись пять здоровых парней , которые наверняка нигде не учились и ничего делать не умеют,как только сшибать деньги в курортный сезон. Я бы не хотел для своих детей и внуков такой участи. Я уже выше писал ,что мои дети нормально зарабатывают и без туристов. В Черноморском за последние три года отремонтировали все основные дороги и тротуары. Местный таксист говорил мне ,что первую дорогу делали строители из Краснодарского края , а далее работала местная районная автодорожная контора. Ремонт школы №1 в Черноморском приехавшие из Тюмени строители отремонтировали за время летних каникул. А местные лбы в это время по легкому деньжат рубили с туристов. Почему я должен переживать за лодырей и неумех паразитирующих на крымском побережье и благодаря которым полуостров превратился в шалман?
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 21 жов, 2017 17:30

  ceba написав:budivelnik Это всё твои догадки и желания. Рассуждаешь ты однобоко. Я прекрасно понимаю, что многим из живущих в Крыму стало трудней, особенно такой категории населения, как Андрей В., ориентированных на потрошение кошельков отдыхающих
1 Працівники сільського господарства які вирощували з допомогою води з українського каналу і в звязку з відсутністю води звільнились
2 Працівники кримського харчопрому, які переробляли те що виготовляли працівники кримського сільського господарства - в звязку з зменшенням виробництва - звільнились
3 Працівники туристичної галузі ( не обовязково власники готелей) а й повара-офіціанти-таксисти - внаслідок зменшення кількості туристів - звільнилися.

Може для таких як ти це і фігня. але для них - це серьозно + неможливо добре жити там де всім погано -тривалий час - спалять.
Тому тобі і твоїм дітям треба ,або починати жити погано ( так як і всі), або чекати поки вас змете бунт-російський дурний і безпощадний( це не мої слова- це ваш класик)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27233
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 21 жов, 2017 17:42

Кроме этого в Черноморском построили модульный детский сад. Это я все видел своими глазами.
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 21 жов, 2017 17:59

  ceba написав:Кроме этого в Черноморском построили модульный детский сад. Это я все видел своими глазами.
А ще щодня в криму народжується 50 дітей , половина з яких хлопчики...
І що будемо тут це як досягнення описувати? і кожному приділимо по одному повідомленню?
Ніхто ж не заперечує що життя там немає.
Просто завтра буде гірше ніж було вчора - а я чогось думаю , що населення хоче навпаки.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27233
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 21 жов, 2017 18:10

  budivelnik написав:1 Працівники сільського господарства які вирощували з допомогою води з українського каналу і в звязку з відсутністю води звільнились
2 Працівники кримського харчопрому, які переробляли те що виготовляли працівники кримського сільського господарства - в звязку з зменшенням виробництва - звільнились
3 Працівники туристичної галузі ( не обовязково власники готелей) а й повара-офіціанти-таксисти - внаслідок зменшення кількості туристів - звільнилися.

Може для таких як ти це і фігня. але для них - це серьозно + неможливо добре жити там де всім погано -тривалий час - спалять.
Тому тобі і твоїм дітям треба ,або починати жити погано ( так як і всі), або чекати поки вас змете бунт-російський дурний і безпощадний( це не мої слова- це ваш класик)
Ты уже начал жить плохо? Это все твои мечты. Все работают в Крыму,кто желает работать. Мой сын сейчас на работе. Наверное и завтра будет работать не смотря на воскресенье, говорит у него заказов полно. А лодыри из Межводного плачутся в жилетку,так как не на ком паразитировать. Не думаю,что работники пищепрома уволились. Наоборот, вы по дурости перекрыли поставки продовольственных товаров с Украины, чем снизили конкуренцию на полуострове. Посмотри ленту новостей на сайте одного из лучших предприятий в Крыму. Этим летом они начали выпускать ко всему еще и мороженое нормального качества. http://molzavodsaki.ru/news.html?start=10.
Востаннє редагувалось ceba в Суб 21 жов, 2017 18:19, всього редагувалось 1 раз.
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 21 жов, 2017 18:17

budivelnik
Себа сторонник совкового устройства государства, когда бюджетники, наши кормильцы)) получают з/п с нефтедолларов, а всякие работники сферы обслуживания, туризма, с/х, таксисты, и прочие бездельники и тунеядцы просто не нужны)) Зачем нам мелкий бизнес, тьху, барыги всякие, когда с федерального бюджета детсад отремонтируют? Правильно, в утиль их, этот пережиток клятого царизма-украинизма! Даешь индустриализацию Крыма! Барыги пусть катятся за Перекоп!
Андрей_В
 
Повідомлень: 19232
З нами з: 14.10.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 475 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 21 жов, 2017 18:32

  Андрей_В написав:budivelnik
Себа сторонник совкового устройства государства, когда бюджетники, наши кормильцы)) получают з/п с нефтедолларов, а всякие работники сферы обслуживания, туризма, с/х, таксисты, и прочие бездельники и тунеядцы просто не нужны)) Зачем нам мелкий бизнес, тьху, барыги всякие, когда с федерального бюджета детсад отремонтируют? Правильно, в утиль их, этот пережиток клятого царизма-украинизма! Даешь индустриализацию Крыма! Барыги пусть катятся за Перекоп!
Услугами такси я активно пользуюсь не только при поездках по городу ,но и по Крыму. У меня нет личного автомобиля,мне удобней на такси и общественным транспортом.
Востаннє редагувалось ceba в Суб 21 жов, 2017 18:34, всього редагувалось 1 раз.
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 21 жов, 2017 18:33

  ceba написав:
  budivelnik написав:1 Працівники сільського господарства які вирощували з допомогою води з українського каналу і в звязку з відсутністю води звільнились
2 Працівники кримського харчопрому, які переробляли те що виготовляли працівники кримського сільського господарства - в звязку з зменшенням виробництва - звільнились
3 Працівники туристичної галузі ( не обовязково власники готелей) а й повара-офіціанти-таксисти - внаслідок зменшення кількості туристів - звільнилися.

Може для таких як ти це і фігня. але для них - це серьозно + неможливо добре жити там де всім погано -тривалий час - спалять.
Тому тобі і твоїм дітям треба ,або починати жити погано ( так як і всі), або чекати поки вас змете бунт-російський дурний і безпощадний( це не мої слова- це ваш класик)
Ты уже начал жить плохо? Это все твои мечты. Все работают в Крыму,кто желает работать. Мой сын сейчас на работе. Наверное и завтра будет работать не смотря на воскресенье, говорит у него заказов полно. А лодыри из Межводного плачутся в жилетку,так как не на ком паразитировать. Не думаю,что работники пищепрома уволились. Наоборот, вы по дурости перекрыли поставки продовольственных товаров с Украины, чем снизили конкуренцию на полуострове. Посмотри ленту новостей на сайте одного из лучших предприятий в Крыму. Этим летом они начали выпускать ко всему еще и мороженое нормального качества. http://molzavodsaki.ru/news.html?start=10.
Смішний ти
1 Перший раз я був в криму на спортивних зборах в 1979 , другий в буд загоні в 1982 будуючи базу відпочинку Львівського політехнічного , третій в 2003 , четвертий в 2007.
2 Якщо чесно - крим сам по собі мені по барабану . бо єдине що мені там було потрібним це пляж+море.
Пляж з морем я собі знайшов в Чорногорії, так що тут крим в прольоті
3 Відєднання криму, для мене, як для людини яка хоче рухатись в Європу - для мене благо , на 2-3 млн голосуючої проти- менше
4 Якщо для того щоб процвітати потрібно було перекрити собі воду і відєднатись від енергопостачання - то невже це потрібно було робити міняючи державу?
Чи ви там всі мазохісти і задоволення отримуєте тільки тоді коли треба дітей в сірію посилати чи в метро переживати підозрюючи в кожному бородачі шахіда ?

ПС
А в Українському криму твій син що на роботу не ходив ? що ти в кожному повідомленні на це напираєш?
Востаннє редагувалось budivelnik в Суб 21 жов, 2017 18:46, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27233
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 115116117118119 ... 608>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
72328 9900232
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 бер, 2024 04:04
Starikan
0 29462
Переглянути останнє повідомлення
Вів 22 сер, 2017 11:14
Пчёлка
0 24367
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 кві, 2016 09:22
Пчёлка
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама