В ООН підрахували, у скільки обійшлися Росії анексія

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 125126127128129 ... 608>
Повідомлення Додано: Пон 23 жов, 2017 18:01

  Волгарь написав:Родившихся 1 131.5


Навеяло по скрепам
http://crimea.gks.ru/wps/wcm/connect/ro ... %D1%82.pdf
23 тыщи в 2016, когда "до", при "укроокупации", было 23-24 долгое время, и это притом, что мигрантов тыщ 250 в Крым прибыло после 2014. Прям так хорошо стало, з/п поднялись, бабы кинулись рожать, "сми" во всю рапортуют об стремительно растущей рождаемости...
Андрей_В
 
Повідомлень: 19232
З нами з: 14.10.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 475 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 жов, 2017 09:22

Re: В ООН підрахували, у скільки обійшлися Росії анексія

За 100 лет русские вернулись к тому, от чего пытались уйти
убив 100 млн. человек - к царю, попам и буржуям. 100 лет и 100 млн. коту под хвост!
tvagel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 550
З нами з: 13.08.14
Подякував: 34 раз.
Подякували: 256 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 жов, 2017 12:09

  Волгарь написав:Именно так, к сожалению - ВЫМИРАНИЕ СТРАНЫ.
А ви танками і градами на нашій території піднімаєте народжуваність чи підвищуєте тривалість життя?
Глянь - може совість проснеться
Зображення
А якщо не проснеться - то зверни увагу
1 Жодного деревяного хреста
2 Все впорядковано і память буде надовго
3 Це не якісь знакові фігури - це прості українські військові.

Як думаєш - якщо ми так турбуємось про мертвих - що ми зробимо з тими хто цих людей вбив?
Сроку давності для цієї дитинки не буде.

І коли ви почнете сипатись - я не знаю де зявляться діти загиблих - на Кубані (разом з чеченцями (ворог мого ворога - мій друг), чи під Белгородом , але дитяча память і дитячий біль пропагандою не зітреш.

Ви повинні свічку поставити щоб Порошенко довше керував, це єдине що зможе хоч трохи уберегти вас від тотальної різні на прикордонні.
Востаннє редагувалось budivelnik в Вів 24 жов, 2017 12:17, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 24 жов, 2017 12:16

Глянь - може совість проснеться

Моя совесть НИКОГДА НЕ ЗАСЫПАЛА - еще 1/3/2014-го, в субботу около 12-ти дня я понял, что РФ оккупировала Крым, и тогда же написал об этом на форуме. И до сих пор я придерживаюсь этой простой позиции - КРЫМ ДЕ-ЮРЕ Украина. Безо всяких экскурсов куда-бы то ни было - тут нечего обсуждать.
А пишу я о том, что месячный уровень естественной убыли населения в стране (18 тыс.) превышает ее потери за все 3,5 года войны.
Волгарь
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 жов, 2017 12:27

  Волгарь написав:
  budivelnik написав:
  Волгарь написав:Именно так, к сожалению - ВЫМИРАНИЕ СТРАНЫ.
А ви танками і градами на нашій території піднімаєте народжуваність чи підвищуєте тривалість життя?
Глянь - може совість проснеться
Зображення
А якщо не проснеться - то зверни увагу
1 Жодного деревяного хреста
2 Все впорядковано і память буде надовго
3 Це не якісь знакові фігури - це прості українські військові.
Як думаєш - якщо ми так турбуємось про мертвих - що ми зробимо з тими хто цих людей вбив?
Сроку давності для цієї дитинки не буде.
І коли ви почнете сипатись - я не знаю де зявляться діти загиблих - на Кубані (разом з чеченцями (ворог мого ворога - мій друг), чи під Белгородом , але дитяча память і дитячий біль пропагандою не зітреш.
Ви повинні свічку поставити щоб Порошенко довше керував, це єдине що зможе хоч трохи уберегти вас від тотальної різні на прикордонні.
Моя совесть НИКОГДА НЕ ЗАСЫПАЛА - еще 1/3/2014-го, в субботу около 12-ти дня я понял, что РФ оккупировала Крым, и тогда же написал об этом на форуме. И до сих пор я придерживаюсь этой простой позиции - КРЫМ ДЕ-ЮРЕ Украина. Безо всяких экскурсов куда-бы то ни было - тут нечего обсуждать.А пишу я о том, что месячный уровень естественной убыли населения в стране (18 тыс.) превышает ее потери за все 3,5 года войны.
Москалику.якби в тебе була совість - ти б з своїми економічними викладками сидів на російських ресурсів і верещав
рАсІянЕ- чтО жЕ мИ дЕлАєм- укрАІнци И тАк вИмИрАюТ - а мИ иХ тАнкАмИ
А ти що робиш?
Українці ви й так вимираєте -здавайтесь ?
Тому для проплачених мудельманів хитровимаханих а-ля ти
Нас хоронили і ви і турки і поляки- сотні років , але історія невмолима і спершу ми похоронимо вас.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 24 жов, 2017 12:52

Москалику.якби в тебе була совість - ти б з своїми економічними викладками сидів на російських ресурсів і верещав
рАсІянЕ- чтО жЕ мИ дЕлАєм- укрАІнци И тАк вИмИрАюТ - а мИ иХ тАнкАмИ
А ти що робиш?

Думающие россияне про это и так знают, остальным это просто не интересно
Українці ви й так вимираєте -здавайтесь ?
Тому для проплачених мудельманів хитровимаханих а-ля ти

Здавайтесь и шо? Вы прекрасно знаете мою много раз озвученную позицию - Я ПРОТИВ ЛЮБЫХ ФОРМ ИНТЕГРАЦИИ МЕЖДУ НАШИМИ СТРАНАМИ по однйо простой причине - она всегда будет за счет РФ. Поэтому Вы искажаете мою позицию - если какая-то ее часть вдруг станет российской, это будет наихудшим вариантом ДЛЯ САМОЙ РФ.
Нас хоронили і ви і турки і поляки- сотні років , але історія невмолима і спершу ми похоронимо вас.

Пока, увы, сами себя, и к сожалению, во все убыстряющемся темпе - едва ли не самым высоким в мире.
Волгарь
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 жов, 2017 12:58

Re: В ООН підрахували, у скільки обійшлися Росії анексія

  Волгарь написав:Пока, увы, сами себя, и к сожалению, во все убыстряющемся темпе - едва ли не самым высоким в мире.

В нас народжуваність більша, ніж у Польщі, не кажучи вже про Грецію. Європейці ми, розумієте, європейці, а не особи кавказької національності і мусульмани, як деякі. :)
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 жов, 2017 15:11

Re: В ООН підрахували, у скільки обійшлися Росії анексія

Волгарь написав:
Москалику.якби в тебе була совість - ти б з своїми економічними викладками сидів на російських ресурсів і верещав
рАсІянЕ- чтО жЕ мИ дЕлАєм- укрАІнци И тАк вИмИрАюТ - а мИ иХ тАнкАмИ
А ти що робиш?

Думающие россияне про это и так знают, остальным это просто не интересно
Українці ви й так вимираєте -здавайтесь ?
Тому для проплачених мудельманів хитровимаханих а-ля ти

Здавайтесь и шо? Вы прекрасно знаете мою много раз озвученную позицию - Я ПРОТИВ ЛЮБЫХ ФОРМ ИНТЕГРАЦИИ МЕЖДУ НАШИМИ СТРАНАМИ по однйо простой причине - она всегда будет за счет РФ. Поэтому Вы искажаете мою позицию - если какая-то ее часть вдруг станет российской, это будет наихудшим вариантом ДЛЯ САМОЙ РФ.
Нас хоронили і ви і турки і поляки- сотні років , але історія невмолима і спершу ми похоронимо вас.

Пока, увы, сами себя, и к сожалению, во все убыстряющемся темпе - едва ли не самым высоким в мире.


Отлично. Что на этом форуме делаешь?
Первый
 
Повідомлень: 16845
З нами з: 27.10.09
Подякував: 235 раз.
Подякували: 2383 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 жов, 2017 16:04

Re: В ООН підрахували, у скільки обійшлися Росії анексія

Отлично. Что на этом форуме делаешь?

Пусть будет. Альтернативную точку зрения на события и факты не вредно знать. Да и десяток человек чем то постоянно занят, а так бы друг друга оскорбляли... К тому же терпимость, культура, IQ.
mister-svet
 
Заблокований
Повідомлень: 2180
З нами з: 25.01.15
Подякував: 1 раз.
Подякували: 253 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 24 жов, 2017 16:23

К тому же терпимость, культура, IQ.

Да, тут Вы правы - все это ярко проявляется в форумных дискуссиях, а уж последнее аж зашкаливает.
Волгарь
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 125126127128129 ... 608>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: flyman і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
78522 10546084
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 11:07
flyman
0 62267
Переглянути останнє повідомлення
Вів 22 сер, 2017 12:14
Пчёлка
0 51575
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 кві, 2016 10:22
Пчёлка
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама