Ваш личный финансовый консультант в области страхования life

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про страхування: медичне страхування, страхування майна і ризиків, автострахування КАСКО та ОСЦПВ.
  #<1 ... 5678>
Повідомлення Додано: Пон 02 сер, 2010 16:19

bandido написав:
J7 написав:Благодарю Вас за замечание, но я не считаю себя дальтоником. Приведите, пожалуйста, хотя бы один пример программы накопительного страхования жизни украинского страховщика с выплатами процентов, начинающимися через три года.

Ніхто Вас за дальтоніка не вважає )
я написав: Якщо ми говоримо про програми з частковими виплатами, то виплата навіть через 3 роки НЕ буде означати дефолт полісу

зверніть увагу на слово "навіть". Я не приводив до прикладу жодну страхову компанію чи програму, а говорив про програми з частковими виплатами взагальному. незалежно коли там перша виплата: через 3, 5, 10 років


Прошу пробачення. Маленьке уточнення.

Термін "страхавання життя" описано у законі "Про страхування"
Згідно цього закону, повернення вашого вкладу до закінчення строку страхування не предбачене. І сам термін "страхування життя" викладено як - довгострокове, 10 та більше років.

З цього робимо заключення, що згадані Вами программи від Уніки не підпадають під законодавче визначення "страхування життя", або передбачають просту накопичувальну частину.

Пасибі, що звернули увагу на такі продукти, передивлюсь подробиці. Може щось справді нове.
bdragon76
 
 
Повідомлення Додано: Пон 02 сер, 2010 17:28

J7 - программа от Гарант Лайф "Турбота про майбутнє (з частковими виплатми)".
Согласно выбранной програме есть возможность получать выплаты по окончанию 3-х,-6-ти,9-ти и 12-ти лет. 4-х, 8-ми, 12-ти и 16-ти лет , а так же опция где выплаты происходят через каждые пять лет.
OrlandO
 
Повідомлень: 363
З нами з: 23.12.09
Подякував: 19 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 03 сер, 2010 14:47

Термін "страхавання життя" описано у законі "Про страхування"
Згідно цього закону, повернення вашого вкладу до закінчення строку страхування не предбачене. І сам термін "страхування життя" викладено як - довгострокове, 10 та більше років.

З цього робимо заключення, що згадані Вами программи від Уніки не підпадають під законодавче визначення "страхування життя", або передбачають просту накопичувальну частину.

Вы немного запутались. Термин "страхование жизни" законом определяется так:
Закон "Про страхування"
Стаття 6. Добровільне страхування та його види
Страхування життя - це вид особистого страхування, який передбачає обов'язок страховика здійснити страхову виплату згідно з договором страхування у разі смерті застрахованої особи, а також, якщо це передбачено договором страхування, у разі дожиття застрахованої особи до закінчення строку дії договору страхування та (або) досягнення застрахованою особою визначеного договором віку. Умови договору страхування життя можуть також передбачати обов'язок страховика здійснити страхову виплату у разі нещасного випадку, що стався із застрахованою особою, та (або) хвороби застрахованої особи. У разі, якщо при настанні страхового випадку передбачено регулярні послідовні довічні страхові виплати (страхування довічної пенсії), обов'язковим є передбачення у договорі страхування ризику смерті застрахованої особи протягом періоду між початком дії договору страхування та першою страховою виплатою з числа довічних страхових виплат. В інших випадках передбачення ризику смерті застрахованої особи є обов'язковим протягом всього строку дії договору страхування життя.

На нашем рынке есть программы накопительного страхования, предусматривающие выплаты по дожитию не только по окончании действия договора, но и на протяжении срока действия. И они никак не противоречат Закону.
А насчет долгосрочности страхования жизни - это из ЗУ "Про оподаткування прибутку підприємств»
1.37. Договір довгострокового страхування життя - договір страхування життя строком на 10 років і більше, який містить умову сплати страхових внесків (платежів, премій) протягом не менш як 5 років та передбачає страхову виплату, якщо застрахована особа дожила до закінчення строку дії договору страхування чи події, передбаченої у договорі страхування, або досягла віку, визначеного договором. Такий договір не може передбачати часткових виплат протягом перших 10 років його дії, крім тих, що провадяться у разі настання страхових випадків, пов'язаних із смертю застрахованої особи або нещасним випадком чи хворобою застрахованої особи, що призвели до встановлення застрахованій особі інвалідності I групи, при цьому страхова виплата провадиться незалежно від терміну сплати страхових внесків (платежів, премій).

Но это уже другая тема.
NGA
 
 
Повідомлення Додано: Вів 03 сер, 2010 22:12

OrlandO написав:J7 - программа от Гарант Лайф "Турбота про майбутнє (з частковими виплатми)".
.....

Если не трудно, дайте, пожалуйста, ссылку на эту программу.
J7
 
Повідомлень: 50
З нами з: 04.04.05
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 03 сер, 2010 23:37

J7 -я бы с удовольствием, но к сожалению ее подробного описания в интернете - нету,если вам интересно пишите в лс все, чтохотите узнать - я отвечу.
OrlandO
 
Повідомлень: 363
З нами з: 23.12.09
Подякував: 19 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 сер, 2010 00:15

J7 -я бы с удовольствием, но к сожалению ее подробного описания в интернете - нету,если вам интересно пишите в лс все, чтохотите узнать - я отвечу.


Я никак не могу понять, почему бланки договоров страхования являются такой тайной?
Обычная практика - предложили услугу, клиент прочитал договор, выясняются возможные непонятки в пунктах договора.

Или где я не прав?
Hauptbuchhalter
 
 
Повідомлення Додано: Чет 19 сер, 2010 16:41

А при чем здесь бланк ? У всех компаний балнки одинаково структурированы под абсолютно разные услуги, поэтому узнать о программе из бланка - невозможно. Если человеку интересно-тоя могу ему все рассказать и показать предоставив всю необходимую информацию.
OrlandO
 
Повідомлень: 363
З нами з: 23.12.09
Подякував: 19 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 сер, 2010 12:49

Орландо, Вы иногда такие вещи смешные пишете.......
У каких всех? И как структурированы? Не бланк, а БЛАНК ДОГОВОРА

В бланке договора прописываются все условия, подразумеваемые данной услугой. И только из договора можно узнать абсолютно все условия получаемой услуги. А структурирован он таким образом, что можно вписать только реквизиты и имя клиента. Иногда сроки или иные условия которые подразумевают варианты выбора.

И зачем писать в ответе слово "бланк", если я пишу "бланк договора".

И даже бланки всегда делают под конкретный вид действия - пример: бланк заявления (разные), бланк отчетов в налоговую (на каждый вид налога разные).
Hauptbuchhalter
 
 
Повідомлення Додано: Пон 23 сер, 2010 20:16

Вы хоть раз договор страхования жизни в глаза видели перед тем как умничать ?
OrlandO
 
Повідомлень: 363
З нами з: 23.12.09
Подякував: 19 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 сер, 2010 15:08

Да как бы видел и не один (имею ввиду лайфовое страхование). И вообще по роду деятельности постоянно с договорами работаю. Потому и умничаю.

И я не против чтобы мне объяснили. Но хотелось бы для начала понимать что объясняют. И объяснения подкреплять соответствующими строчками в договоре.

Мне интересно узнать об этом продукте
Гарант Лайф "Турбота про майбутнє (з частковими виплатми)".


е-майлы компании, кстати, почему-то не работают. наверное из-за реорганизации...
Hauptbuchhalter
 
 
  #<1 ... 5678>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
59 63670
Переглянути останнє повідомлення
Сер 23 січ, 2019 11:30
dima_
2 6361
Переглянути останнє повідомлення
Чет 22 лис, 2012 17:30
NoName CK
12 12669
Переглянути останнє повідомлення
Сер 28 кві, 2010 11:07
Andy_Odessa
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама