По-білому - прикраси з білого золота лідирують за...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 08 гру, 2017 16:39

По-білому - прикраси з білого золота лідирують за...

Пропонуємо до обговорення:
Маркетологи відзначають зростання продажів ювелірних виробів з білого золота

Дивися повний текст По-білому - прикраси з білого золота лідирують за кількістю запитів.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 99882
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 08 гру, 2017 16:39

На мой взгляд украшения это самый лучший подарок любимой половинке. Он всегда будет напоминать о вас. Я вот часто покупаю своей любимой украшения. В этом году купил кольцо с камнем отличного качества. Покупаю по дисконту, так как я постоянный клиент. Друзья просят покупать, вот бонусы и накопились. Покупаю в магазине Злато, он как раз в нашем городе, мне в нем больше всех понравился ассортимент, всегда есть новые модели.
tema_dvornik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2
З нами з: 30.11.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 08 гру, 2017 16:41

  tema_dvornik написав:На мой взгляд украшения это самый лучший подарок любимой половинке. Он всегда будет напоминать о вас. Я вот часто покупаю своей любимой украшения. В этом году купил кольцо с камнем отличного качества. Покупаю по дисконту, так как я постоянный клиент. Друзья просят покупать, вот бонусы и накопились. Покупаю в магазине Злато, он как раз в нашем городе, мне в нем больше всех понравился ассортимент, всегда есть новые модели.

Отлично, что дворник имеет возможность часто покупать ювелирку :mrgreen:
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34771
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7972 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: П'ят 27 гру, 2019 20:58

Мені дуже подобаються золоті прикраси, але для себе намагаюся купувати в основному тільки з білого золота. Як на мене, вони виглядають дорого і вишукано. Добре, що зараз немає ніяких проблем купити такий виріб. У багатьох магазинах величезний ассортимент виробів з білого золота. Декілька раз замовляла прикраси бренду Zlato. Із задоволенням їх одягаю кожного разу.
inna_ik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 28.02.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 04 сер, 2020 19:50

Как бы золото не называлось - белым или жёлтым, оно остаётся золотом. Поэтому всё-таки его предпочитают носить женщины.Им ведь нравится, когда украшения блестят и подчёркивают внешнюю красоту, привлекают внимание и восторженные взгляды подруг. И за золотом легче ухаживать. В Злато можно выбрать изделие по душе прямо в интернете. А потом зайти в магазин этой сети и примерить.
arxisvet688
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 07.11.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
6 441
Переглянути останнє повідомлення
Сер 13 бер, 2024 12:43
Примат
1 515
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 вер, 2022 11:51
cohan
1 405
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 16 вер, 2022 13:39
Victor8
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама