Байки про банки і не тільки....

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
  #<1 ... 6667686970 ... 237>
Повідомлення Додано: Нед 25 лют, 2018 07:08

Donnald написав:
  Oleg_Sa написав:На Курс.ком.уа посмотрите.Моцарт пишет: Сейчас в среднесрочной перспективе (не этот год) есть вероятность сближения с рублем в соотношении 1:1.

Ссылку дайте пожалуйста. Это в открытой части Курс.ком.уа или в платной?

В бесплатной. Ну и все-таки не стоит передергивать-он пишет о перспективе до 5-7 лет. А что будет через 5-7 лет не знает никто. То,что гривна будет падать и уже падает понятно и так. Но без серьезных потрясений оценку в 40 считаю вполне реалистичной,хотя для себя считаю даже 50. Хотя имхо куда опасней для депозитчика сейчас даже не курс,а риск заморозки депозитов и их не возврат,т. к долгов много,а те,кто их делал за свои их отдавать никак не собираются. Следовательно при текущих ставках депозитить даже в госах является рисковым занятием.
LuckyG

Подякував: 0 раз.
Подякували: 60 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 25 лют, 2018 09:14

LuckyG написав:
  Donnald написав:
  Oleg_Sa написав:На Курс.ком.уа посмотрите.Моцарт пишет: Сейчас в среднесрочной перспективе (не этот год) есть вероятность сближения с рублем в соотношении 1:1.

Ссылку дайте пожалуйста. Это в открытой части Курс.ком.уа или в платной?

В бесплатной. Ну и все-таки не стоит передергивать-он пишет о перспективе до 5-7 лет. А что будет через 5-7 лет не знает никто. То,что гривна будет падать и уже падает понятно и так. Но без серьезных потрясений оценку в 40 считаю вполне реалистичной,хотя для себя считаю даже 50. Хотя имхо куда опасней для депозитчика сейчас даже не курс,а риск заморозки депозитов и их не возврат,т. к долгов много,а те,кто их делал за свои их отдавать никак не собираются. Следовательно при текущих ставках депозитить даже в госах является рисковыкм занятием.

Золоті слова, куме! :P Читати всім підпис козака! При таких ризиках % ставки повинні бути захмарними. Поточні ставки - розрахунок на лОха.
У людини дві ноги, тобто ліва й права. Якщо ліві тільки дві, то це кепська справа! Хай паруються до купи, різні ноги й руки! Щоб жінки були моторні, а в мужчинці штуки. Бо гармонія в природі завжди існувала. Ліва праву, права ліву завжди підпирала!
Козак-характерник
2

Подякував: 1608 раз.
Подякували: 1899 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 25 лют, 2018 09:53

Я тоже могу такое написать:
есть вероятность сближения с рублем в соотношении 1:2
есть вероятность сближения с рублем в соотношении 2:1
есть вероятность сближения с рублем в соотношении 1:10
...
Вероятности - они всегда есть.
mustbe

Подякував: 32 раз.
Подякували: 78 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 25 лют, 2018 10:23

Re: Байки про банки і не тільки....

Він там постійно такі прогнози, ще й гроші за те беруть зі своєю гоп-компанією:-)
не виходить так, одразу приводить купу "аргументів" заднім числом.
jump

Подякував: 62 раз.
Подякували: 374 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 25 лют, 2018 11:00

jump написав:Він там постійно такі прогнози, ще й гроші за те беруть зі своєю гоп-компанією:-)
не виходить так, одразу приводить купу "аргументів" заднім числом.

Экономист - это ученый, который завтра сможет объяснить, почему то, что он предсказывал вчера, сегодня не произошло (С)
Промокод к программе Бонус к депозиту от МинФина на 50 грн. - HGVHFPX
IMPRINTER
2

Подякував: 204 раз.
Подякували: 5553 раз.

Профіль
9
3
2
Повідомлення Додано: Нед 25 лют, 2018 13:14

IMPRINTER
До выборов относительный стабилизец +-2грн, кто что думает, стоит занести на столб под 19.5% бумагу до марта 2019 года? Если будет не выше 32 то выйтет тогда в 0.
Oleg_Sa

Подякував: 7 раз.
Подякували: 41 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 25 лют, 2018 13:54

Oleg_Sa написав:IMPRINTER
До выборов относительный стабилизец +-2грн, кто что думает, стоит занести на столб под 19.5% бумагу до марта 2019 года? Если будет не выше 32 то выйтет тогда в 0.

так же утверждали что и до перевыборов Яныка 8 грн. будет как столб ...
Промокод к программе Бонус к депозиту от МинФина на 50 грн. - HGVHFPX
IMPRINTER
2

Подякував: 204 раз.
Подякували: 5553 раз.

Профіль
9
3
2
Повідомлення Додано: Нед 25 лют, 2018 16:09

IMPRINTER написав:

Це точно; я ще тоді партію валюти на папір обміняв по ~8.2 після того як Янику Росія пару млрд дол кинула; думав за пару місяців до виборів перейти назад в валюту.
Зараз я на 99% в валюті; і міняти навіть і не думаю.
Наших людей нічого не навчить; думають що вони супер стратеги- економічні генії :lol:
Влада завжди знайде спосіб як кинути вкладника якщо не через курс, то заморозить вклади і поверне папером або 10ти річними облігаціями з дохідністю 0.01% . Великі суми повертати потрібно до 2021 року включно.
Чи може хтось думає що вони свої кровні долари з офшорів на ці цілі завозитимуть :lol:

---
Тому я б тут ставив питання не вибору валюти а взагалі доцільності зберігати валюту в укр банках під смішний процент.
Українці втратили 243 мільярди гривень в банках, що ліквідуються(DW).
Ігнор: Yuri_T,Василь-Рівне, komp, pesikot, Biminovich, win32, Tip Top,lapay, sommer
Ukrainian

Подякував: 5 раз.
Подякували: 511 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 25 лют, 2018 16:17

Ukrainian написав:
  IMPRINTER написав:

Це точно; я ще тоді партію валюти на папір обміняв по ~8.2 після того як Янику Росія пару млрд дол кинула; думав за пару місяців до виборів перейти назад в валюту.
Наших людей нічого не навчить; думають що вони супер стратеги- економічні генії :lol:
Влада завжди знайде спосіб як кинути вкладника якщо не через курс, то заморозить вклади і поверне папером або 10ти річними облігаціями з дохідністю 0.01% . Великі суми повертати потрібно до 2021 року включно.
Чи може хтось думає що вони свої кровні долари з офшорів на ці цілі завозитимуть :lol:

---
Тому я б тут ставив питання не вибору валюти а взагалі доцільності зберігати валюту в укр банках під смішний процент.

Золоті слова, куме! :P Деякі вважають, що встигнуть підсмажити яєшню на пекельній пательні і не потрапити чортам в лапи... :P Тіко самі на тій пательні підсмажаться, чортам на закусь. Пекельний пікнік без м'яса не кошерний.
У людини дві ноги, тобто ліва й права. Якщо ліві тільки дві, то це кепська справа! Хай паруються до купи, різні ноги й руки! Щоб жінки були моторні, а в мужчинці штуки. Бо гармонія в природі завжди існувала. Ліва праву, права ліву завжди підпирала!
Козак-характерник
2

Подякував: 1608 раз.
Подякували: 1899 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 25 лют, 2018 19:10

Ukrainian написав:
  IMPRINTER написав:

---

Согласен полностью. К сожалению увы,но согласен.
LuckyG

Подякував: 0 раз.
Подякували: 60 раз.

Профіль
  #<1 ... 6667686970 ... 237>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, ТупУм, Модератор