Байки про банки і не тільки....

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
  #<1 ... 600601602603604 ... 649>
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2019 17:21

Ethereum написав:Дубневич ясно схемами почав заробляти ще за Януковича. Але він побудував вулиці ,памятники воїнам,школи будує...

Яка пречудова вишиватна логіка. Злодій, краде мільярдами, зате у ВИШИВАНЦІ, і періодично цикає по сотні тищ грн на благодійність... Тому він ХОРОШИЙ! У мене просто нема слів, як це все убого...

P.S. Дуб - лайнометчик, і за це заробив від Бєнціона свої статки. Але його лайнометання об"єктивно корисне для країни, бо у своєму намаганні обгадити деяких "Слуг" він тим самим компрометує Зєлю і його команду зєлібобіків (включно із самим Дубом, хе-хе). Тож,зер гуд, Вольдемар, зер гуд!
Nighthawk

Подякував: 87 раз.
Подякували: 385 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2019 18:08

V2 написав:greenozon
Там хоч якийсь натяк на бізнес, а тут ... :(

А тут многолетние инсайды про грязные делишки чиновников и прочих государевых людей. Вот и платят они журналистам за "молчание".
Плюс еще олигархи, которые щедро оплачивают заказные статьи про конкурентов и хвалят себя любимых. Вон Савик Шустер как обогатился :?

У Дубинского это еще крохи...
У того же Гордона порядка 40-50 квартир, причем не в Обухофе, Поздняках и на Соломенке, а в элитных киевских бизнес-центрах.
http://gre.com.ua/

Такая каждая сданая в аренду квартира ежемесячно приносит немалый доход. Так что, за полгода на эти деньги от ареды всех квартир можно купить очередную квартиру :wink:
Жадность и Отвага!
lubopytnaya

Подякував: 1230 раз.
Подякували: 500 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2019 23:01

Nighthawk написав:
  Ethereum написав:Дубневич ясно схемами почав заробляти ще за Януковича. Але він побудував вулиці ,памятники воїнам,школи будує...

Яка пречудова вишиватна логіка. Злодій, краде мільярдами, зате у ВИШИВАНЦІ, і періодично цикає по сотні тищ грн на благодійність... Тому він ХОРОШИЙ! У мене просто нема слів, як це все убого...

Он бандит, но свой бандит! :P
Я — хліб життя. Хто приходить до Мене, вже ніколи не зголодніє і хто вірить у Мене, той більше ніколи не відчуватиме спраги. Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той має вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня.
Козак-характерник
2

Подякував: 1883 раз.
Подякували: 2068 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2019 23:35

Re: Байки про банки і не тільки....

Вадимка

Подякував: 1 раз.
Подякували: 6 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2019 23:43

Даже до свадебного фотографа дошло, что кролячий налог нужно отменять!
Он даже превзошёл мои ожидания :)
Когда ты не платишь налоги - где-то плачет маленький ребёнок чиновника, которому не хватает на новый бентли и кокаин
Вкладчик1234
Форумчанин року

Подякував: 6448 раз.
Подякували: 2656 раз.

Профіль
3
1
3
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2019 23:52

Вкладчик1234 написав:Даже до свадебного фотографа дошло, что кролячий налог нужно отменять!

Невже льод тронулся? :P Це перемога! :P
Я — хліб життя. Хто приходить до Мене, вже ніколи не зголодніє і хто вірить у Мене, той більше ніколи не відчуватиме спраги. Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той має вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня.
Козак-характерник
2

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 лис, 2019 23:57

Козак-характерник написав:
  Вкладчик1234 написав:Даже до свадебного фотографа дошло, что кролячий налог нужно отменять!

Народный депутат Сергей Штепа от фракции «Слуга народа» зарегистрировал в парламенте новый законопроект.

Он касается отмены налогообложения процентного дохода по депозитным вкладам населения, — сообщает Интерфакс.

Текст документа пока отсутствует на сайте Верховной Рады.

Информация.

Народный депутат от «Слуги народа» Сергей Штепа, в прошлом, свадебный фотограф.

Он неожиданно победил в 77 округе главу АО «Мотор Сич» Вячеслава Богуслаева.

https://hvylya.net/news/exclusive/v-sluge-naroda-zadumali-otmenit-odin-iz-nalogov.html
Когда ты не платишь налоги - где-то плачет маленький ребёнок чиновника, которому не хватает на новый бентли и кокаин
Вкладчик1234
Форумчанин року

Подякував: 6448 раз.
Подякували: 2656 раз.

Профіль
3
1
3
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2019 00:58

ВАКС избрал запобижний захид экс-директору гендепартамента банковского надзора Алле Шульге тримання под вартой 60 суток с альтернативой в виде залога в 15 млн.грн.

Выдать подозреваемую на поруки десанту из НБУ, суд отказался. Вот и чудненько.

Суд по другим подозреваемым завтра.

Рожкова,Сологуб и прочие опущенные уехали из суда хотя провели там 12 часов))))))
Живите своим умом!
zzzzzz
1

Подякував: 3513 раз.
Подякували: 8090 раз.

Профіль
38
7
2
1
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2019 01:28

Вкладчик1234 написав:

Народный депутат Сергей Штепа от фракции «Слуга народа» зарегистрировал в парламенте новый законопроект.

Он касается отмены налогообложения процентного дохода по депозитным вкладам населения, — сообщает Интерфакс.

Текст документа пока отсутствует на сайте Верховной Рады.

Информация.

Народный депутат от «Слуги народа» Сергей Штепа, в прошлом, свадебный фотограф.

Он неожиданно победил в 77 округе главу АО «Мотор Сич» Вячеслава Богуслаева.

https://hvylya.net/news/exclusive/v-sluge-naroda-zadumali-otmenit-odin-iz-nalogov.html

Під таку справу можна і повернути частинку золотого горщика в банківську систему Неньки, із заморських offшорів... :P Бум пасматрєть, що і як... :P
Козак-характерник
2

Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2019 02:50

смолы горячей. и тебе подобным.
беженец, ты доходы от крипты задекларировал?
а доходы от присвоенных кредитов Михайловского?
не стесняйся, пролей свет...
Мы с пониманием относимся к вашему непо­ниманию.
Yuri_T
1

Подякував: 1897 раз.
Подякували: 4123 раз.

Профіль
5
2
  #<1 ... 600601602603604 ... 649>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти